[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 64 20 4 2 107-22 11 1 1 70-9 9 3 1 37-13
2.  Ursus II Warszawa 26 60 19 3 4 82-27 9 3 1 47-8 10 0 3 35-19
3.  Jedność Żabieniec 26 59 19 2 5 65-20 10 0 3 40-9 9 2 2 25-11
4.  Orzeł Baniocha 26 54 17 3 6 56-36 11 1 1 32-13 6 2 5 24-23
5.  Korona Góra Kalwaria 26 51 15 6 5 67-37 10 2 1 35-13 5 4 4 32-24
6.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 45 14 3 9 66-56 7 1 5 37-34 7 2 4 29-22
7.  Okęcie II Warszawa 26 38 12 2 12 58-65 7 1 5 35-25 5 1 7 23-40
8.  Sparta II Jazgarzew 26 33 9 6 11 64-62 5 4 4 30-21 4 2 7 34-41
9.  KS II Raszyn 26 28 8 4 14 41-57 5 2 6 27-19 3 2 8 14-38
10.  Walka Kosów 26 25 8 1 17 41-74 5 1 7 25-31 3 0 10 16-43
11.  Amigos Warszawa 26 16 5 1 20 35-100 2 1 10 20-43 3 0 10 15-57
12.  UKS II Łady 26 23 7 2 17 29-57 5 0 8 18-23 2 2 9 11-34
 Skra Konstancin II Obory 26 14 4 2 20 14-70 2 2 9 10-35 2 0 11 4-35
 GLKS II Nadarzyn 26 7 2 1 23 11-71 2 1 10 8-28 0 0 13 3-43
GLKS II Nadarzyn, Skra Konstancin II Obory i UKS II Łady wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)    5-1 5-0 1-3 3-0* 3-1 7-0 5-1 8-0 10-0 12-0 1-1 3-0* 7-2 
 2 Ursus II Warszawa3-3     0-1 4-0 0-0 1-1 4-1 3-0* 3-1 5-1 9-0 6-0* 6-0 3-0* 
 3 Jedność Żabieniec1-2 2-3     4-1 3-0 2-3 5-0 1-0 3-0 5-0 5-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 4 Orzeł Baniocha0-3 6-2 1-0     1-1 2-0 2-1 3-1 2-0 2-1 2-1 5-3 3-0* 3-0* 
 5 Korona Góra Kalwaria2-1 0-4 1-1 4-1     2-2 3-0 6-2 3-0 4-1 2-0 3-0* 2-1 3-0 
 6 UKS Siekierki (Warszawa)0-3* 2-5 1-4 5-4 4-4     3-4 5-3 4-2 3-2 6-2 3-0* 0-1 1-0 
 7 Okęcie II Warszawa1-4 0-2 0-1 2-1 2-1 4-3     4-4 8-2 3-2 7-1 0-2 1-2 3-0* 
 8 Sparta II Jazgarzew2-2 0-5 0-2 1-1 3-3 5-1 2-2     1-2 2-0 2-3 3-0* 3-0* 6-0 
 9 KS II Raszyn2-4 1-0 1-1 1-1 2-3 0-2 1-2 1-3     2-3 7-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 10 Walka Kosów0-2 1-3 0-5 0-1 0-6 2-4 6-3 3-3 2-4     2-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 11 Amigos Warszawa0-5 0-1 1-4 1-2 3-6 1-5 3-4 1-4 2-2 3-5     0-4 3-0* 2-1 
 12 UKS II Łady0-3* 0-3* 0-1 0-3* 3-2 0-1 0-3* 7-1 2-0 3-0 0-3*     *** 3-0 
 13 Skra Konstancin II Obory2-2 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-9 0-1 1-0 3-2 1-1     *** 
 14 GLKS II Nadarzyn0-3* 2-3 0-3 0-3 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 0-0 0-1 0-3* *** 2-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Sparta II Jazgarzew 6-0 GLKS II Nadarzyn 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Okęcie II Warszawa 2-1 Orzeł Baniocha 24 sierpnia, 17:00
UKS II Łady 2-0 KS II Raszyn 24 sierpnia, 17:30
w Raszynie; UKS II gospodarzem
UKS Siekierki (Warszawa) 2-5 Ursus II Warszawa 24 sierpnia, 17:30
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Jedność Żabieniec 24 sierpnia, 17:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 Skra Konstancin II Obory 24 sierpnia, 17:30
Amigos Warszawa 3-5 Walka Kosów 24 sierpnia, 18:30
w Żabieńcu

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

GLKS II Nadarzyn 0-1 Walka Kosów 28 sierpnia, 17:00
Skra Konstancin II Obory 3-2 Amigos Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Jedność Żabieniec 3-0 Korona Góra Kalwaria 27 sierpnia, 16:00
Ursus II Warszawa 3-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 28 sierpnia, 11:00
KS II Raszyn 0-2 UKS Siekierki (Warszawa) 28 sierpnia, 11:00
Orzeł Baniocha 5-3 UKS II Łady 27 sierpnia, 17:00
Sparta II Jazgarzew 2-2 Okęcie II Warszawa 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

UKS II Łady 7-1 Sparta II Jazgarzew 3 września, 12:30
w Raszynie
UKS Siekierki (Warszawa) 5-4 Orzeł Baniocha 3 września, 13:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8-0 KS II Raszyn 3 września, 16:00
Korona Góra Kalwaria 0-4 Ursus II Warszawa 3 września, 17:00
Amigos Warszawa 1-4 Jedność Żabieniec 4 września, 17:00
w Żabieńcu; Amigos gospodarzem
GLKS II Nadarzyn 4-0 Okęcie II Warszawa 3 września, 11:00
Skra Konstancin II Obory 1-0 Walka Kosów 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

GLKS II Nadarzyn 2-0 Skra Konstancin II Obory 10 września, 16:30
Jedność Żabieniec 5-0 Walka Kosów 10 września, 16:00
Ursus II Warszawa 9-0 Amigos Warszawa 11 września, 11:00
KS II Raszyn 2-3 Korona Góra Kalwaria 10 września, 16:30
Orzeł Baniocha 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 10 września, 16:30
Sparta II Jazgarzew 5-1 UKS Siekierki (Warszawa) 11 września, 16:00
Okęcie II Warszawa 0-2 UKS II Łady 10 września, 16:30

Kolejka 5 - 17-18 września

UKS II Łady 3-0 GLKS II Nadarzyn 18 września, 15:00
w Raszynie
UKS Siekierki (Warszawa) 3-4 Okęcie II Warszawa 18 września, 14:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-1 Sparta II Jazgarzew 17 września, 16:30
Korona Góra Kalwaria 4-1 Orzeł Baniocha 17 września, 16:30
Amigos Warszawa 2-2 KS II Raszyn 17 września, 16:30
w Żabieńcu
Skra Konstancin II Obory 1-2 Jedność Żabieniec 18 września, 16:30
Ursus II Warszawa 5-1 Walka Kosów 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

GLKS II Nadarzyn 0-3 Jedność Żabieniec 25 września, 11:00
Ursus II Warszawa 6-0 Skra Konstancin II Obory 25 września, 10:00
KS II Raszyn 2-3 Walka Kosów 24 września, 17:00
Orzeł Baniocha 2-1 Amigos Warszawa 24 września, 16:00
Sparta II Jazgarzew 3-3 Korona Góra Kalwaria 25 września, 13:00
Okęcie II Warszawa 1-4 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 września, 13:30
UKS II Łady 0-1 UKS Siekierki (Warszawa) 25 września, 15:00
w Raszynie

Kolejka 7 - 1-2 października

UKS Siekierki (Warszawa) 1-0 GLKS II Nadarzyn 1 października, 16:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 UKS II Łady 1 października, 13:00
Korona Góra Kalwaria 3-0 Okęcie II Warszawa 1 października, 16:00
Amigos Warszawa 1-4 Sparta II Jazgarzew 2 października, 12:00
w Żabieńcu
Skra Konstancin II Obory 0-1 KS II Raszyn 2 października, 16:30
Jedność Żabieniec 2-3 Ursus II Warszawa 1 października, 15:00
Orzeł Baniocha 2-1 Walka Kosów 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

GLKS II Nadarzyn 2-3 Ursus II Warszawa 9 października, 15:30
KS II Raszyn 1-1 Jedność Żabieniec 8 października, 16:00
Orzeł Baniocha 3-0 Skra Konstancin II Obory 8 października, 15:30
(wo)
na boisku 1-2
Sparta II Jazgarzew 2-0 Walka Kosów 9 października, 15:00
Okęcie II Warszawa 7-1 Amigos Warszawa 9 października, 11:00
UKS II Łady 3-2 Korona Góra Kalwaria 9 października, 15:00
w Raszynie
UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 października, 15:00
(wo)
w Oborach / na boisku 4-2

Kolejka 9 - 15-16 października

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7-2 GLKS II Nadarzyn 15 października, 15:00
Korona Góra Kalwaria 2-2 UKS Siekierki (Warszawa) 15 października, 15:30
Amigos Warszawa 0-4 UKS II Łady 16 października, 14:00
w Żabieńcu
Skra Konstancin II Obory 2-9 Sparta II Jazgarzew 16 października, 15:30
Jedność Żabieniec 4-1 Orzeł Baniocha 15 października, 15:00
Ursus II Warszawa 3-1 KS II Raszyn 16 października, 11:00
Okęcie II Warszawa 3-2 Walka Kosów 15 października, 15:30

Kolejka 10 - 22-23 października

GLKS II Nadarzyn 0-0 KS II Raszyn 23 października, 15:00
Orzeł Baniocha 6-2 Ursus II Warszawa 22 października, 15:00
Sparta II Jazgarzew 0-2 Jedność Żabieniec 23 października, 15:00
Okęcie II Warszawa 1-2 Skra Konstancin II Obory 23 października, 13:30
UKS II Łady 3-0 Walka Kosów 23 października, 15:00
w Raszynie
UKS Siekierki (Warszawa) 6-2 Amigos Warszawa 22 października, 15:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Korona Góra Kalwaria 23 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 11 - 29-30 października

Korona Góra Kalwaria 3-0 GLKS II Nadarzyn 29 października, 14:00
Amigos Warszawa 0-5 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 października, 14:00
w Żabieńcu
Skra Konstancin II Obory 1-1 UKS II Łady 30 października, 14:30
Jedność Żabieniec 5-0 Okęcie II Warszawa 29 października, 11:00
Ursus II Warszawa 3-0 Sparta II Jazgarzew 29 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
KS II Raszyn 1-1 Orzeł Baniocha 29 października, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-2 Walka Kosów 29 października, 12:00
w Oborach

Kolejka 12 - 5-6 listopada

GLKS II Nadarzyn 0-3 Orzeł Baniocha 6 listopada, 13:30
Sparta II Jazgarzew 1-2 KS II Raszyn 6 listopada, 13:30
Okęcie II Warszawa 0-2 Ursus II Warszawa 6 listopada, 13:00
UKS II Łady 0-1 Jedność Żabieniec 6 listopada, 13:30
w Raszynie
UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 Skra Konstancin II Obory 6 listopada, 13:30
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 10-0 Walka Kosów 6 listopada, 13:30
Korona Góra Kalwaria 2-0 Amigos Warszawa 5 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 11 listopada

Amigos Warszawa 2-1 GLKS II Nadarzyn 12 listopada, 13:00
w Żabieńcu
Skra Konstancin II Obory 2-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 12 listopada, 13:30
Jedność Żabieniec 2-3 UKS Siekierki (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Ursus II Warszawa 6-0 UKS II Łady 12 listopada, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 6-1 - ukarany czerwoną kartką zawodnik gości zaatakował sędziego
KS II Raszyn 1-2 Okęcie II Warszawa 12 listopada, 13:30
Orzeł Baniocha 3-1 Sparta II Jazgarzew 12 listopada, 13:00
Korona Góra Kalwaria 4-1 Walka Kosów 12 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 24-25 marca

GLKS II Nadarzyn 0-3 Sparta II Jazgarzew
(wo)
Orzeł Baniocha 2-1 Okęcie II Warszawa 24 marca, 11:00
KS II Raszyn 3-0 UKS II Łady
(wo)
Ursus II Warszawa 1-1 UKS Siekierki (Warszawa) 25 marca, 11:00
Jedność Żabieniec 1-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 24 marca, 15:00
Skra Konstancin II Obory 0-3 Korona Góra Kalwaria
(wo)
Walka Kosów 2-0 Amigos Warszawa 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Walka Kosów 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Amigos Warszawa 3-0 Skra Konstancin II Obory
(wo)
Korona Góra Kalwaria 1-1 Jedność Żabieniec 31 marca, 15:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-1 Ursus II Warszawa 31 marca, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 4-2 KS II Raszyn 31 marca, 11:00
w Oborach
UKS II Łady 0-3 Orzeł Baniocha
(wo)
Okęcie II Warszawa 4-4 Sparta II Jazgarzew 31 marca, 11:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Okęcie II Warszawa 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Walka Kosów 3-0 Skra Konstancin II Obory
(wo)
Sparta II Jazgarzew 3-0 UKS II Łady
(wo)
Orzeł Baniocha 2-0 UKS Siekierki (Warszawa) 7 kwietnia, 15:00
KS II Raszyn 2-4 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 kwietnia, 14:00
Ursus II Warszawa 0-0 Korona Góra Kalwaria 6 kwietnia, 16:00
Jedność Żabieniec 5-0 Amigos Warszawa 6 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Skra Konstancin II Obory - GLKS II Nadarzyn
(wo)
obustronny walkower
Walka Kosów 0-5 Jedność Żabieniec 15 kwietnia, 17:00
w Żabieńcu; Walka gospodarzem
Amigos Warszawa 0-1 Ursus II Warszawa 14 kwietnia, 15:00
w Żabieńcu
Korona Góra Kalwaria 3-0 KS II Raszyn 14 kwietnia, 16:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 Orzeł Baniocha 14 kwietnia, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 5-3 Sparta II Jazgarzew 14 kwietnia, 12:30
w Oborach
UKS II Łady 0-3 Okęcie II Warszawa
(wo)

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Walka Kosów 1-3 Ursus II Warszawa 22 kwietnia, 16:00
w Żabieńcu
GLKS II Nadarzyn - UKS II Łady
(wo)
obustronny walkower
Okęcie II Warszawa 4-3 UKS Siekierki (Warszawa) 21 kwietnia, 15:00
Sparta II Jazgarzew 2-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Baniocha 1-1 Korona Góra Kalwaria 21 kwietnia, 16:30
KS II Raszyn 7-0 Amigos Warszawa 22 kwietnia, 16:00
Jedność Żabieniec 3-0 Skra Konstancin II Obory
(wo)

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Jedność Żabieniec 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Skra Konstancin II Obory 0-3 Ursus II Warszawa
(wo)
Walka Kosów 2-4 KS II Raszyn 29 kwietnia, 14:00
Amigos Warszawa 1-2 Orzeł Baniocha 29 kwietnia, 14:00
w Żabieńcu
Korona Góra Kalwaria 6-2 Sparta II Jazgarzew 28 kwietnia, 16:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7-0 Okęcie II Warszawa 28 kwietnia, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 UKS II Łady
(wo)

Kolejka 20 - 5-6 maja

Walka Kosów 0-1 Orzeł Baniocha 6 maja, 14:00
GLKS II Nadarzyn 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)
(wo)
UKS II Łady 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
(wo)
Okęcie II Warszawa 2-1 Korona Góra Kalwaria 6 maja, 13:00
Sparta II Jazgarzew 2-3 Amigos Warszawa 6 maja, 11:00
KS II Raszyn 3-0 Skra Konstancin II Obory
(wo)
Ursus II Warszawa 0-1 Jedność Żabieniec 6 maja, 11:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Ursus II Warszawa 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Jedność Żabieniec 3-0 KS II Raszyn 12 maja, 16:00
Skra Konstancin II Obory 0-3 Orzeł Baniocha
(wo)
Walka Kosów 3-3 Sparta II Jazgarzew 12 maja, 17:00
Amigos Warszawa 3-4 Okęcie II Warszawa 12 maja, 13:00
w Żabieńcu
Korona Góra Kalwaria 3-0 UKS II Łady
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-1 UKS Siekierki (Warszawa) 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Walka Kosów 6-3 Okęcie II Warszawa 20 maja, 16:00
GLKS II Nadarzyn 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
(wo)
UKS Siekierki (Warszawa) 4-4 Korona Góra Kalwaria 20 maja, 11:00
w Oborach
UKS II Łady 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
Sparta II Jazgarzew 3-0 Skra Konstancin II Obory
(wo)
Orzeł Baniocha 1-0 Jedność Żabieniec 19 maja, 17:30
KS II Raszyn 1-0 Ursus II Warszawa 20 maja, 14:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

KS II Raszyn 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Ursus II Warszawa 4-0 Orzeł Baniocha 27 maja, 11:00
Jedność Żabieniec 1-0 Sparta II Jazgarzew 26 maja, 11:00
Skra Konstancin II Obory 0-3 Okęcie II Warszawa
(wo)
Walka Kosów 3-0 UKS II Łady
(wo)
Amigos Warszawa 1-5 UKS Siekierki (Warszawa) 27 maja, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 27 maja, 17:30

Kolejka 24 - 30 maja

Walka Kosów 2-4 UKS Siekierki (Warszawa) 30 maja, 18:00
GLKS II Nadarzyn 0-3 Korona Góra Kalwaria
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 12-0 Amigos Warszawa 30 maja, 17:30
UKS II Łady - Skra Konstancin II Obory
(wo)
obustronny walkower
Okęcie II Warszawa 0-1 Jedność Żabieniec 31 maja, 18:00
Sparta II Jazgarzew 0-5 Ursus II Warszawa 30 maja, 18:00
Orzeł Baniocha 2-0 KS II Raszyn 30 maja, 17:30

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Orzeł Baniocha 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
KS II Raszyn 1-3 Sparta II Jazgarzew 2 czerwca, 18:00
Ursus II Warszawa 4-1 Okęcie II Warszawa 3 czerwca, 11:00
Jedność Żabieniec 3-0 UKS II Łady
(wo)
Skra Konstancin II Obory 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)
(wo)
Walka Kosów 0-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 czerwca, 16:00
Amigos Warszawa 3-6 Korona Góra Kalwaria 3 czerwca, 16:00
w Żabieńcu

Kolejka 26 - 9-10 czerwca

Walka Kosów 0-6 Korona Góra Kalwaria 10 czerwca, 15:00
GLKS II Nadarzyn 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Skra Konstancin II Obory
(wo)
UKS Siekierki (Warszawa) 1-4 Jedność Żabieniec 10 czerwca, 15:00
w Oborach
UKS II Łady 0-3 Ursus II Warszawa
(wo)
Okęcie II Warszawa 8-2 KS II Raszyn 10 czerwca, 13:00
Sparta II Jazgarzew 1-1 Orzeł Baniocha 10 czerwca, 15:00

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)
Baraż uzupełniający o udział w lidze okręgowej (Warszawa II)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa II)

Klasa A 2011/2012 (Warszawa I)
Klasa A 2011/2012 (Warszawa II)
Klasa A 2011/2012 (Warszawa IV)

Klasa B 2011/2012 (Warszawa I)
Klasa B 2011/2012 (Warszawa II)
Klasa B 2011/2012 (Warszawa III)
Klasa B 2011/2012 (Warszawa IV)
Klasa B 2011/2012 (Warszawa V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas