[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Jazgarzew 28 72 23 3 2 75-13 13 1 0 36-5 10 2 2 39-8
2.  Olimpia Warszawa 28 60 18 6 4 62-29 9 2 3 31-13 9 4 1 31-16
3.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 28 59 17 8 3 62-21 10 4 0 38-9 7 4 3 24-12
4.  KS Raszyn 28 53 15 8 5 56-42 9 4 1 30-15 6 4 4 26-27 2 4 1 1 0 4-2
5.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 53 16 5 7 67-39 10 0 4 40-19 6 5 3 27-20 2 1 0 1 1 2-4
6.  Orkan Sochaczew 28 42 12 6 10 45-39 7 3 4 24-15 5 3 6 21-24
7.  Ryś Laski 28 40 12 4 12 48-60 7 3 4 33-31 5 1 8 15-29 2 4 1 1 0 3-1
8.  Perła Złotokłos 28 40 12 4 12 54-41 7 4 3 33-17 5 0 9 21-24 2 1 0 1 1 1-3
9.  Milan Milanówek 28 37 11 4 13 54-57 9 1 4 36-21 2 3 9 18-36
10.  Laura Chylice 28 36 11 3 14 46-57 7 1 6 29-29 4 2 8 17-28
11.  LKS Chlebnia 28 30 8 6 14 44-58 4 4 6 25-25 4 2 8 19-33
12.  Błękitni Korytów 28 22 6 4 18 32-69 1 4 9 13-26 5 0 9 19-43
13.  Piast Piastów 28 17 4 5 19 19-59 4 2 8 13-28 0 3 11 6-31 2 4 1 1 0 4-3
14.  Naprzód Brwinów 28 17 3 8 17 29-59 1 4 9 13-26 2 4 8 16-33 2 1 0 1 1 3-4
15.  Błonianka Błonie 28 14 4 2 22 20-70 3 1 10 10-30 1 1 12 10-40
Legia Bemowo wycofała się z rozgrywek po 6. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Błękitni Korytów wycofali się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się przegrany w barażu KS Wesoła.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Sparta Jazgarzew    1-1 1-0 3-0 2-0 4-0 1-0 3-0 3-0 2-1 2-0 3-0* 2-0 5-1 4-2 
 2 Olimpia Warszawa0-1     1-3 3-1 1-0 2-0 4-0 3-0 1-1 3-2 5-0 3-0 0-0 0-4 5-1 
 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki0-0 1-1     4-1 1-1 1-1 4-0 3-1 1-0 5-0 4-3 4-0 1-0 5-0 4-1 
 4 KS Raszyn1-1 0-0 1-0     1-1 1-3 4-1 2-1 5-5 2-0 3-1 4-1 3-1 1-0 2-0 
 5 Przyszłość Włochy (Warszawa)2-0 1-3 1-5 1-3     2-0 3-0 3-0 3-0 0-1 4-2 8-2 5-0* 3-2 4-1 
 6 Orkan Sochaczew1-0 2-2 1-1 1-3 1-2     1-2 1-0 4-0 2-0 2-0 2-4 1-0 0-0 5-1 
 7 Ryś Laski0-6 2-3 0-1 3-3 1-5 2-1     2-0 4-1 3-2 2-2 4-1 3-1 3-3 4-2 
 8 Perła Złotokłos0-3 2-3 1-2 1-1 3-3 2-1 1-1     3-0 3-1 2-2 4-0 3-0* 6-0* 2-0 
 9 Milan Milanówek1-4 1-3 2-1 3-3 4-2 3-0 2-3 3-0     3-1 4-0 1-3 2-1 3-0 4-0 
 10 Laura Chylice1-4 2-3 0-2 3-1 3-5 3-3 4-1 0-3 3-2     2-1 1-2 4-2 2-0 1-0 
 11 LKS Chlebnia0-1 1-3 2-2 0-1 1-1 2-3 3-1 2-6 2-2 1-1     4-1 3-0 1-3 3-0 
 12 Błękitni Korytów1-4 1-2 1-4 3-4 1-2 0-1 1-0 0-2 1-2 2-2 1-2     0-0 1-1 0-0 
 13 Piast Piastów0-2 0-4 1-1 1-1 0-1 1-5 0-2 2-1 1-4 0-2 0-2 3-1     3-2 1-0 
 14 Naprzód Brwinów1-6 1-3 0-0 0-2 0-0 1-1 1-3 0-1 3-0 1-2 1-2 2-3 1-1     1-2 
 15 Błonianka Błonie0-7 1-0 0-2 1-2 1-4 0-2 0-1 0-6 2-1 1-2 1-2 0-1 3-0 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LKS Chlebnia 1-3 Naprzód Brwinów 20 sierpnia, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Legia Bemowo (Warszawa) 20 sierpnia, 16:00
było 4-0, anulowany
Orkan Sochaczew 2-2 Olimpia Warszawa 20 sierpnia, 17:00
KS Raszyn 2-0 Laura Chylice 20 sierpnia, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Milan Milanówek 20 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 3-1 Piast Piastów 20 sierpnia, 11:00
Perła Złotokłos 0-3 Sparta Jazgarzew 20 sierpnia, 11:00
Błonianka Błonie 0-1 Błękitni Korytów 20 sierpnia, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu zalania boiska

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Naprzód Brwinów 2-3 Błękitni Korytów 27 sierpnia, 13:00
Sparta Jazgarzew 4-2 Błonianka Błonie 27 sierpnia, 16:00
Piast Piastów 2-1 Perła Złotokłos 27 sierpnia, 15:00
Milan Milanówek 2-3 Ryś Laski 27 sierpnia, 13:00
Laura Chylice 3-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 sierpnia, 15:00
Olimpia Warszawa 3-1 KS Raszyn 27 sierpnia, 11:00
Legia Bemowo (Warszawa) - Orkan Sochaczew 27 sierpnia, 11:00
było 2-1, anulowany
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-3 LKS Chlebnia 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-0 Naprzód Brwinów 3 września, 16:00
Orkan Sochaczew 2-0 LKS Chlebnia 3 września, 17:00
KS Raszyn - Legia Bemowo (Warszawa) 3 września, 15:00
było 6-0, anulowany
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 Olimpia Warszawa 3 września, 11:00
Ryś Laski 3-2 Laura Chylice 3 września, 12:00
Perła Złotokłos 3-0 Milan Milanówek 3 września, 16:00
Błonianka Błonie 3-0 Piast Piastów 3 września, 17:00
Błękitni Korytów 1-4 Sparta Jazgarzew 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 7 września

Naprzód Brwinów 1-6 Sparta Jazgarzew 7 września, 17:00
Piast Piastów 3-1 Błękitni Korytów 7 września, 17:00
Milan Milanówek 4-0 Błonianka Błonie 7 września, 17:30
Laura Chylice 0-3 Perła Złotokłos 7 września, 17:00
Olimpia Warszawa 4-0 Ryś Laski 7 września, 17:00
Legia Bemowo (Warszawa) - Przyszłość Włochy (Warszawa) 7 września, 17:00
było 1-0, anulowany
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Orkan Sochaczew 7 września, 17:30
KS Raszyn 3-1 LKS Chlebnia 7 września, 17:30

Kolejka 5 - 10-11 września

Orkan Sochaczew 0-0 Naprzód Brwinów 10 września, 16:30
KS Raszyn 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 10 września, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-2 LKS Chlebnia 10 września, 11:00
Ryś Laski - Legia Bemowo (Warszawa) 10 września, 11:00
było 4-1, anulowany
Perła Złotokłos 2-3 Olimpia Warszawa 10 września, 11:00
Błonianka Błonie 1-2 Laura Chylice 10 września, 16:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Błękitni Korytów 1-2 Milan Milanówek 10 września, 12:00
Sparta Jazgarzew 2-0 Piast Piastów 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Naprzód Brwinów 1-1 Piast Piastów 17 września, 15:00
Milan Milanówek 1-4 Sparta Jazgarzew 17 września, 14:30
Laura Chylice 1-2 Błękitni Korytów 17 września, 11:00
Olimpia Warszawa 5-1 Błonianka Błonie 17 września, 11:00
Legia Bemowo (Warszawa) - Perła Złotokłos 17 września, 11:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
LKS Chlebnia 3-1 Ryś Laski 18 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 września, 14:00
Orkan Sochaczew 1-3 KS Raszyn 17 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Błonianka Błonie.
 
KS Raszyn 1-0 Naprzód Brwinów 24 września, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 Orkan Sochaczew 24 września, 11:00
Ryś Laski 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 września, 11:00
Perła Złotokłos 2-2 LKS Chlebnia 24 września, 11:00
Błękitni Korytów 1-2 Olimpia Warszawa 24 września, 12:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Laura Chylice 24 września, 16:00
Piast Piastów 1-4 Milan Milanówek 24 września, 12:00

Kolejka 8 - 28 września

Pauza: Błękitni Korytów.
 
Naprzód Brwinów 3-0 Milan Milanówek 28 września, 16:30
Laura Chylice 4-2 Piast Piastów 28 września, 15:30
Olimpia Warszawa 0-1 Sparta Jazgarzew 28 września, 16:00
LKS Chlebnia 3-0 Błonianka Błonie 28 września, 15:30
w Grodzisku Mazowieckim
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Perła Złotokłos 28 września, 16:00
Orkan Sochaczew 1-2 Ryś Laski 28 września, 16:00
KS Raszyn 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 września, 16:30

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-2 Naprzód Brwinów 1 października, 11:00
Ryś Laski 3-3 KS Raszyn 1 października, 16:00
Perła Złotokłos 2-1 Orkan Sochaczew 1 października, 16:00
Błonianka Błonie 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 października, 16:00
Błękitni Korytów 1-2 LKS Chlebnia 1 października, 14:00
Piast Piastów 0-4 Olimpia Warszawa 1 października, 11:00
Milan Milanówek 3-1 Laura Chylice 1 października, 13:30

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Piast Piastów.
 
Naprzód Brwinów 1-2 Laura Chylice 8 października, 15:00
Olimpia Warszawa 1-1 Milan Milanówek 8 października, 11:00
LKS Chlebnia 0-1 Sparta Jazgarzew 9 października, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 Błękitni Korytów 8 października, 15:30
Orkan Sochaczew 5-1 Błonianka Błonie 8 października, 15:30
KS Raszyn 2-1 Perła Złotokłos 8 października, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Ryś Laski 8 października, 11:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Milan Milanówek.
 
Ryś Laski 3-3 Naprzód Brwinów 15 października, 15:00
Perła Złotokłos 3-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 października, 15:00
Błonianka Błonie 1-2 KS Raszyn 15 października, 15:00
Błękitni Korytów 0-1 Orkan Sochaczew 15 października, 14:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Sparta Jazgarzew 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 października, 15:30
Piast Piastów 0-2 LKS Chlebnia 15 października, 11:00
Laura Chylice 2-3 Olimpia Warszawa 15 października, 11:00

Kolejka 12 - 19 października

Pauza: Laura Chylice.
 
Naprzód Brwinów 1-3 Olimpia Warszawa 19 października, 15:30
LKS Chlebnia 2-2 Milan Milanówek 19 października, 15:30
w Grodzisku Mazowieckim
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Piast Piastów 19 października, 15:30
Orkan Sochaczew 1-0 Sparta Jazgarzew 19 października, 15:53
Pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 23-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziego liniowego
KS Raszyn 4-1 Błękitni Korytów 19 października, 15:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Błonianka Błonie 19 października, 15:30
Ryś Laski 2-0 Perła Złotokłos 19 października, 15:30

Kolejka 13 - 22-23 października

Pauza: Olimpia Warszawa.
 
Perła Złotokłos 6-0 Naprzód Brwinów 22 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Błonianka Błonie 0-1 Ryś Laski 22 października, 15:00
Błękitni Korytów 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 października, 14:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Sparta Jazgarzew 3-0 KS Raszyn 22 października, 14:00
Piast Piastów 1-5 Orkan Sochaczew 22 października, 11:00
Milan Milanówek 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 października, 12:00
Laura Chylice 2-1 LKS Chlebnia 22 października, 11:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Pauza: Naprzód Brwinów.
 
LKS Chlebnia 1-3 Olimpia Warszawa 30 października, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-0 Laura Chylice 29 października, 14:00
Orkan Sochaczew 4-0 Milan Milanówek 29 października, 14:00
KS Raszyn 3-1 Piast Piastów 29 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 Sparta Jazgarzew 29 października, 11:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Ryś Laski 4-1 Błękitni Korytów 29 października, 11:00
Perła Złotokłos 2-0 Błonianka Błonie 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pauza: LKS Chlebnia.
 
Błonianka Błonie 0-0 Naprzód Brwinów 5 listopada, 11:00
Błękitni Korytów 0-2 Perła Złotokłos 5 listopada, 13:00
Sparta Jazgarzew 1-0 Ryś Laski 5 listopada, 13:30
Piast Piastów 0-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 listopada, 11:00
Milan Milanówek 3-3 KS Raszyn 5 listopada, 13:00
Laura Chylice 3-3 Orkan Sochaczew 5 listopada, 13:30
Olimpia Warszawa 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Naprzód Brwinów 1-2 LKS Chlebnia 12 listopada, 13:00
Olimpia Warszawa 2-0 Orkan Sochaczew 11 listopada, 12:30
Laura Chylice 3-1 KS Raszyn 11 listopada, 11:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Milan Milanówek 4-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Piast Piastów 0-2 Ryś Laski 11 listopada, 12:00
Sparta Jazgarzew 3-0 Perła Złotokłos 12 listopada, 13:00
Błękitni Korytów 0-0 Błonianka Błonie 12 listopada, 13:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu wypadku z udziałem sędziego wyznaczonego do prowadzenia zawodów

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Pauza: Orkan Sochaczew.
 
LKS Chlebnia 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 listopada, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Błękitni Korytów 1-1 Naprzód Brwinów 19 listopada, 13:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu problemów ze sprzętem piłkarzy gospodarzy
Błonianka Błonie 0-7 Sparta Jazgarzew 19 listopada, 13:00
Perła Złotokłos 3-0 Piast Piastów 19 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Ryś Laski 4-1 Milan Milanówek 19 listopada, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 Laura Chylice 19 listopada, 11:00
KS Raszyn 0-0 Olimpia Warszawa 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

Pauza: KS Raszyn.
 
Naprzód Brwinów 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 marca, 14:00
LKS Chlebnia 2-3 Orkan Sochaczew 18 marca, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 17 marca, 11:00
Laura Chylice 4-1 Ryś Laski 17 marca, 11:00
w Milanówku
Milan Milanówek 3-0 Perła Złotokłos 17 marca, 14:00
Piast Piastów 1-0 Błonianka Błonie 17 marca, 11:00
Sparta Jazgarzew 3-0 Błękitni Korytów 17 marca, 15:30
(wo)
na boisku 2-0; w zespole gości zagrał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 24-25 marca

Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
LKS Chlebnia 0-1 KS Raszyn 25 marca, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Sparta Jazgarzew 5-1 Naprzód Brwinów 24 marca, 15:30
Błękitni Korytów 0-0 Piast Piastów 24 marca, 15:30
Błonianka Błonie 2-1 Milan Milanówek 24 marca, 15:30
Perła Złotokłos 3-1 Laura Chylice 24 marca, 15:30
Ryś Laski 2-3 Olimpia Warszawa 24 marca, 15:30
Orkan Sochaczew 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 25 marca, 15:30

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Ryś Laski.
 
Naprzód Brwinów 1-1 Orkan Sochaczew 31 marca, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 KS Raszyn 31 marca, 12:00
LKS Chlebnia 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 1 kwietnia, 16:30
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 3-0 Perła Złotokłos 31 marca, 11:00
Laura Chylice 1-0 Błonianka Błonie 31 marca, 11:00
Milan Milanówek 1-3 Błękitni Korytów 31 marca, 13:00
Piast Piastów 0-2 Sparta Jazgarzew 31 marca, 11:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 21 - 7 kwietnia

Pauza: Perła Złotokłos.
 
Piast Piastów 3-2 Naprzód Brwinów 6 kwietnia, 16:30
Sparta Jazgarzew 3-0 Milan Milanówek 6 kwietnia, 16:00
Błękitni Korytów 2-2 Laura Chylice 6 kwietnia, 16:00
Błonianka Błonie 1-0 Olimpia Warszawa 7 kwietnia, 16:00
Ryś Laski 2-2 LKS Chlebnia 7 kwietnia, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 kwietnia, 16:30
KS Raszyn 1-3 Orkan Sochaczew 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Pauza: Błonianka Błonie.
 
Naprzód Brwinów 0-2 KS Raszyn 14 kwietnia, 14:00
Orkan Sochaczew 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 kwietnia, 16:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 Ryś Laski 14 kwietnia, 13:30
LKS Chlebnia 2-6 Perła Złotokłos 15 kwietnia, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 3-0 Błękitni Korytów 14 kwietnia, 11:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Laura Chylice 1-4 Sparta Jazgarzew 14 kwietnia, 16:00
Milan Milanówek 2-1 Piast Piastów 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Pauza: Błękitni Korytów.
 
Milan Milanówek 3-0 Naprzód Brwinów 21 kwietnia, 14:00
Piast Piastów 0-2 Laura Chylice 21 kwietnia, 11:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Olimpia Warszawa 21 kwietnia, 16:00
Błonianka Błonie 1-2 LKS Chlebnia 21 kwietnia, 16:30
Perła Złotokłos 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 kwietnia, 13:30
Ryś Laski 2-1 Orkan Sochaczew 21 kwietnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 KS Raszyn 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Naprzód Brwinów 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 kwietnia, 15:00
KS Raszyn 4-1 Ryś Laski 28 kwietnia, 12:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Orkan Sochaczew 1-0 Perła Złotokłos 28 kwietnia, 16:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 Błonianka Błonie 28 kwietnia, 15:00
LKS Chlebnia 4-1 Błękitni Korytów 29 kwietnia, 10:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 0-0 Piast Piastów 28 kwietnia, 11:00
Laura Chylice 3-2 Milan Milanówek 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Pauza: Piast Piastów.
 
Laura Chylice 2-0 Naprzód Brwinów 5 maja, 11:00
Milan Milanówek 1-3 Olimpia Warszawa 5 maja, 14:30
Sparta Jazgarzew 2-0 LKS Chlebnia 5 maja, 16:00
Błękitni Korytów 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 maja, 17:00
Błonianka Błonie 0-2 Orkan Sochaczew 5 maja, 13:00
Perła Złotokłos 1-1 KS Raszyn 5 maja, 11:00
Ryś Laski 1-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 maja, 16:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Pauza: Milan Milanówek.
 
Naprzód Brwinów 1-3 Ryś Laski 12 maja, 13:05
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 5 minutowym opóźnieniem
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Perła Złotokłos 12 maja, 11:00
KS Raszyn 2-0 Błonianka Błonie 12 maja, 11:00
Orkan Sochaczew 2-4 Błękitni Korytów 13 maja, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Sparta Jazgarzew 12 maja, 16:00
LKS Chlebnia 3-0 Piast Piastów 13 maja, 10:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 3-2 Laura Chylice 12 maja, 11:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Pauza: Laura Chylice.
 
Olimpia Warszawa 0-4 Naprzód Brwinów 19 maja, 11:00
Milan Milanówek 4-0 LKS Chlebnia 19 maja, 13:00
Piast Piastów 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 maja, 13:00
Sparta Jazgarzew 4-0 Orkan Sochaczew 19 maja, 16:00
Błękitni Korytów 3-4 KS Raszyn 19 maja, 11:00
Błonianka Błonie 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 maja, 17:00
Perła Złotokłos 1-1 Ryś Laski 19 maja, 14:30

Kolejka 28 - 26-27 maja

Pauza: Olimpia Warszawa.
 
Naprzód Brwinów 0-1 Perła Złotokłos 26 maja, 15:00
Ryś Laski 4-2 Błonianka Błonie 26 maja, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 8-2 Błękitni Korytów 26 maja, 11:00
KS Raszyn 1-1 Sparta Jazgarzew 26 maja, 11:00
Orkan Sochaczew 1-0 Piast Piastów 26 maja, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Milan Milanówek 26 maja, 16:00
LKS Chlebnia 1-1 Laura Chylice 27 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Pauza: Naprzód Brwinów.
 
Olimpia Warszawa 5-0 LKS Chlebnia 2 czerwca, 11:00
Laura Chylice 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 czerwca, 17:00
Milan Milanówek 3-0 Orkan Sochaczew 31 maja, 18:00
Piast Piastów 1-1 KS Raszyn 3 czerwca, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 31 maja, 18:00
Błękitni Korytów 1-0 Ryś Laski 2 czerwca, 11:00
Błonianka Błonie 0-6 Perła Złotokłos 2 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 6 czerwca

Pauza: LKS Chlebnia.
 
Naprzód Brwinów 1-2 Błonianka Błonie 6 czerwca, 18:00
Perła Złotokłos 4-0 Błękitni Korytów 6 czerwca, 18:15
Mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 18:00 został opóźniony o 15 minut z powodu spóźnienia gości.
Ryś Laski 0-6 Sparta Jazgarzew 6 czerwca, 18:15
Mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziego prowadzącego zawody.
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-0 Piast Piastów 6 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie Piasta grał nieuprawniony zawodnik
KS Raszyn 5-5 Milan Milanówek 6 czerwca, 18:00
Orkan Sochaczew 2-0 Laura Chylice 5 czerwca, 18:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Olimpia Warszawa 6 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)
Baraż uzupełniający o udział w lidze okręgowej (Warszawa II)

IV liga 2011/2012 (mazowiecka (południe))
IV liga 2011/2012 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2011/2012 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2011/2012 (Płock)
Liga okręgowa 2011/2012 (Radom)
Liga okręgowa 2011/2012 (Siedlce)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa I)

Klasa A 2011/2012 (Warszawa I)
Klasa A 2011/2012 (Warszawa II)
Klasa A 2011/2012 (Warszawa III)
Klasa A 2011/2012 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas