[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Gostynin 30 83 27 2 1 110-21 13 1 1 67-15 14 1 0 43-6
2.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 30 75 25 0 5 121-38 14 0 1 69-12 11 0 4 52-26
3.  Wisła Nowy Duninów 30 70 22 4 4 91-42 13 1 1 55-17 9 3 3 36-25
4.  Orzeł Goleszyn 30 65 21 2 7 115-52 12 1 2 73-21 9 1 5 42-31
5.  Skra Drobin 30 50 16 2 12 90-62 10 1 4 52-21 6 1 8 38-41
6.  Kormoran Łąck 30 43 14 1 15 82-78 7 1 7 50-37 7 0 8 32-41
7.  Zryw Bielsk 30 42 13 3 14 76-95 7 2 6 42-36 6 1 8 34-59
8.  Wisła Sobowo 30 39 11 6 13 57-62 6 3 6 29-25 5 3 7 28-37 2 6 2 0 0 7-2
9.  Stoczniowiec Płock 30 39 12 3 15 56-55 7 1 7 34-27 5 2 8 22-28 2 0 0 0 2 2-7
10.  Świt Staroźreby 30 38 11 5 14 55-66 4 2 9 25-33 7 3 5 30-33
11.  Skrwa Łukomie 30 37 12 1 17 68-71 8 1 6 40-26 4 0 11 28-45
12.  ULKS Ciółkowo 30 31 8 7 15 49-79 4 4 7 33-44 4 3 8 16-35
13.  Pogoń Słupia 30 25 7 4 19 41-84 4 2 9 27-35 3 2 10 14-49
14.  Unia Iłów 30 23 7 2 21 52-122 4 1 10 31-54 3 1 11 21-68
15.  Huragan Bodzanów 30 18 5 3 22 43-98 4 1 10 23-34 1 2 12 20-64
16.  Wicher Cieszewo 30 17 4 5 21 45-126 1 3 11 18-46 3 2 10 27-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Mazur Gostynin    1-0 1-1 0-2 3-2 6-2 11-2 6-2 3-0 3-0 3-0 5-0 3-0 7-0 7-1 8-3 
 2 Bzura Chodaków (Sochaczew)0-2     5-2 5-1 5-2 3-0* 10-1 6-1 5-0 6-2 1-0 3-0* 6-1 3-0 3-0 8-0 
 3 Wisła Nowy Duninów0-3 3-1     5-0 4-1 2-1 1-1 4-1 2-1 4-0 6-3 1-0 7-1 5-2 3-1 8-1 
 4 Orzeł Goleszyn1-2 1-4 3-2     8-4 7-1 7-2 3-0 3-0 4-0 3-1 6-0 7-1 13-1 5-1 2-2 
 5 Skra Drobin0-1 3-0 1-2 3-2     4-3 7-2 0-1 1-1 1-3 3-0* 4-2 6-1 6-2 3-1 10-0 
 6 Kormoran Łąck1-4 1-2 1-1 3-2 2-4     5-4 3-1 2-6 1-3 3-2 0-1 5-1 3-4 10-2 10-0 
 7 Zryw Bielsk0-2 7-3 0-1 3-1 1-1 4-1     5-4 2-1 2-5 3-6 1-2 0-0 3-1 3-4 8-4 
 8 Wisła Sobowo0-4 2-4 2-2 1-1 0-2 0-1 2-1     4-2 0-2 3-2 2-3 2-0 7-0 3-0 1-1 
 9 Stoczniowiec Płock0-2 0-3 2-4 0-2 2-1 5-0 2-3 0-3     0-2 5-2 1-1 2-0 5-2 4-1 6-1 
 10 Świt Staroźreby0-2 1-2 2-3 1-3 2-3 2-5 1-5 3-1 1-1     2-1 1-1 3-0 1-3 4-0 1-3 
 11 Skrwa Łukomie2-5 1-3 2-0 2-3 3-1 1-2 5-1 1-1 0-1 6-3     3-1 4-5 3-0* 2-0 5-0 
 12 ULKS Ciółkowo0-0 3-7 2-3 1-7 5-2 3-6 1-3 1-1 1-0 2-2 1-4     3-0* 3-3 6-3 1-3 
 13 Pogoń Słupia0-1 2-4 1-3 3-6 1-3 1-0 0-2 2-2 1-2 2-4 3-1 3-0     2-3 3-3 3-1 
 14 Unia Iłów0-8 0-8 1-7 2-5 5-0 2-6 1-2 1-4 0-4 0-0 8-0 2-1 0-2     7-2 2-5 
 15 Huragan Bodzanów1-4 1-4 1-2 1-2 0-6 1-2 4-2 0-1 2-0 0-2 1-3 2-3 0-0 2-0     7-3 
 16 Wicher Cieszewo1-3 0-7 1-3 1-5 0-6 0-2 2-3 2-5 1-3 2-2 0-3* 1-1 1-2 5-0 1-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

ULKS Ciółkowo 3-6 Kormoran Łąck 14 sierpnia, 11:00
Unia Iłów 5-0 Skra Drobin 14 sierpnia, 15:00
Pogoń Słupia 2-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 13 sierpnia, 15:00
Mazur Gostynin 3-0 Stoczniowiec Płock 13 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 3-4 Huragan Bodzanów 13 sierpnia, 15:00
Wisła Nowy Duninów 5-0 Orzeł Goleszyn 13 sierpnia, 14:00
Wisła Sobowo 3-2 Skrwa Łukomie 13 sierpnia, 15:00
Wicher Cieszewo 2-2 Świt Staroźreby 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Kormoran Łąck 1-3 Świt Staroźreby 17 sierpnia, 18:00
Skrwa Łukomie 5-0 Wicher Cieszewo 17 sierpnia, 18:00
Orzeł Goleszyn 3-0 Wisła Sobowo 17 sierpnia, 18:00
Huragan Bodzanów 1-2 Wisła Nowy Duninów 17 sierpnia, 18:00
Stoczniowiec Płock 2-3 Zryw Bielsk 17 sierpnia, 19:00
na bocznym boisku Wisły / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Mazur Gostynin 30 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 18:00) odwołany
Skra Drobin 6-1 Pogoń Słupia 17 sierpnia, 18:00
ULKS Ciółkowo 3-3 Unia Iłów 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Unia Iłów 2-6 Kormoran Łąck 21 sierpnia, 15:00
w Brzozowie
Pogoń Słupia 3-0 ULKS Ciółkowo 20 sierpnia, 15:00
Mazur Gostynin 3-2 Skra Drobin 20 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 7-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 20 sierpnia, 15:00
w Umieninie
Wisła Nowy Duninów 2-1 Stoczniowiec Płock 20 sierpnia, 13:00
Wisła Sobowo 3-0 Huragan Bodzanów 20 sierpnia, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Wicher Cieszewo 1-5 Orzeł Goleszyn 21 sierpnia, 15:00
Świt Staroźreby 2-1 Skrwa Łukomie 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Kormoran Łąck 3-2 Skrwa Łukomie 27 sierpnia, 15:00
Orzeł Goleszyn 4-0 Świt Staroźreby 27 sierpnia, 15:00
Huragan Bodzanów 7-3 Wicher Cieszewo 28 sierpnia, 15:00
Stoczniowiec Płock 0-3 Wisła Sobowo 28 sierpnia, 15:00
na bocznym boisku Wisły
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-2 Wisła Nowy Duninów 27 sierpnia, 15:00
Skra Drobin 7-2 Zryw Bielsk 28 sierpnia, 15:00
ULKS Ciółkowo 0-0 Mazur Gostynin 28 sierpnia, 11:00
Unia Iłów 0-2 Pogoń Słupia 28 sierpnia, 15:00
w Brzozowie

Kolejka 5 - 3-4 września

Pogoń Słupia 1-0 Kormoran Łąck 3 września, 15:00
Mazur Gostynin 7-0 Unia Iłów 3 września, 15:00
Zryw Bielsk 1-2 ULKS Ciółkowo 3 września, 15:00
w Umieninie
Wisła Nowy Duninów 4-1 Skra Drobin 3 września, 15:00
Wisła Sobowo 2-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 września, 15:00
Wicher Cieszewo 1-3 Stoczniowiec Płock 4 września, 15:00
Świt Staroźreby 4-0 Huragan Bodzanów 3 września, 15:00
Skrwa Łukomie 2-3 Orzeł Goleszyn 4 września, 15:00

Kolejka 6 - 7 września

Kormoran Łąck 3-2 Orzeł Goleszyn 7 września, 17:30
Huragan Bodzanów 1-3 Skrwa Łukomie 7 września, 17:30
Stoczniowiec Płock 0-2 Świt Staroźreby 7 września, 19:00
na bocznym boisku Wisły
Bzura Chodaków (Sochaczew) 8-0 Wicher Cieszewo 7 września, 17:30
Skra Drobin 0-1 Wisła Sobowo 7 września, 17:30
ULKS Ciółkowo 2-3 Wisła Nowy Duninów 7 września, 17:30
Unia Iłów 1-2 Zryw Bielsk 7 września, 17:30
w Brzozowie
Pogoń Słupia 0-1 Mazur Gostynin 7 września, 17:30

Kolejka 7 - 10-11 września

Mazur Gostynin 6-2 Kormoran Łąck 10 września, 13:00
Zryw Bielsk 0-0 Pogoń Słupia 10 września, 15:00
w Umieninie
Wisła Nowy Duninów 5-2 Unia Iłów 10 września, 15:00
Wisła Sobowo 2-3 ULKS Ciółkowo 10 września, 15:00
Wicher Cieszewo 0-6 Skra Drobin 11 września, 15:00
Świt Staroźreby 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 10 września, 15:00
Skrwa Łukomie 0-1 Stoczniowiec Płock 11 września, 15:00
Orzeł Goleszyn 5-1 Huragan Bodzanów 10 września, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Kormoran Łąck 10-2 Huragan Bodzanów 17 września, 13:00
Stoczniowiec Płock 0-2 Orzeł Goleszyn 18 września, 17:00
na bocznym boisku Wisły
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 Skrwa Łukomie 18 września, 13:00
Skra Drobin 1-3 Świt Staroźreby 18 września, 13:00
ULKS Ciółkowo 1-3 Wicher Cieszewo 18 września, 11:00
Unia Iłów 1-4 Wisła Sobowo 18 września, 13:00
w Brzozowie
Pogoń Słupia 1-3 Wisła Nowy Duninów 17 września, 13:00
Zryw Bielsk 0-2 Mazur Gostynin 17 września, 13:00
w Umieninie

Kolejka 9 - 24-25 września

Wisła Nowy Duninów 0-3 Mazur Gostynin 24 września, 13:00
Wisła Sobowo 2-0 Pogoń Słupia 24 września, 13:00
Wicher Cieszewo 5-0 Unia Iłów 25 września, 13:00
Świt Staroźreby 1-1 ULKS Ciółkowo 24 września, 13:00
Skrwa Łukomie 3-1 Skra Drobin 25 września, 13:00
Orzeł Goleszyn 1-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 24 września, 13:00
Huragan Bodzanów 2-0 Stoczniowiec Płock 25 września, 13:00
Kormoran Łąck 5-4 Zryw Bielsk 24 września, 13:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Kormoran Łąck 2-6 Stoczniowiec Płock 2 października, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Huragan Bodzanów 2 października, 13:00
Skra Drobin 3-2 Orzeł Goleszyn 2 października, 13:00
ULKS Ciółkowo 1-4 Skrwa Łukomie 2 października, 11:00
Unia Iłów 0-0 Świt Staroźreby 2 października, 15:30
w Brzozowie
Pogoń Słupia 3-1 Wicher Cieszewo 1 października, 13:00
Zryw Bielsk 0-1 Wisła Nowy Duninów 1 października, 13:00
w Umieninie / mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 0-1 - zawodnik gospodarzy uderzył sędziego
Wisła Sobowo 0-4 Mazur Gostynin 1 października, 13:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Wisła Nowy Duninów 2-1 Kormoran Łąck 8 października, 13:00
Wisła Sobowo 2-1 Zryw Bielsk 8 października, 13:00
Wicher Cieszewo 1-3 Mazur Gostynin 9 października, 13:00
Świt Staroźreby 3-0 Pogoń Słupia 8 października, 13:00
Skrwa Łukomie 3-0 Unia Iłów 8 października, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) goście nie dojechali
Orzeł Goleszyn 6-0 ULKS Ciółkowo 8 października, 13:00
Huragan Bodzanów 0-6 Skra Drobin 9 października, 13:00
Stoczniowiec Płock 0-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 9 października, 11:00
na bocznym boisku Wisły

Kolejka 12 - 15-16 października

Kormoran Łąck 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 października, 14:00
Skra Drobin 1-1 Stoczniowiec Płock 16 października, 11:00
ULKS Ciółkowo 6-3 Huragan Bodzanów 16 października, 11:00
Unia Iłów 2-5 Orzeł Goleszyn 16 października, 11:00
Pogoń Słupia 3-1 Skrwa Łukomie 16 października, 11:00
Mazur Gostynin 3-0 Świt Staroźreby 15 października, 11:00
Zryw Bielsk 8-4 Wicher Cieszewo 15 października, 11:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 Wisła Sobowo 15 października, 11:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Wisła Sobowo 0-1 Kormoran Łąck 22 października, 11:00
Wicher Cieszewo 1-3 Wisła Nowy Duninów 23 października, 11:00
Świt Staroźreby 1-5 Zryw Bielsk 22 października, 11:00
Skrwa Łukomie 2-5 Mazur Gostynin 23 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 7-1 Pogoń Słupia 22 października, 11:00
Huragan Bodzanów 2-0 Unia Iłów 23 października, 13:00
Stoczniowiec Płock 1-1 ULKS Ciółkowo 22 października, 9:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-2 Skra Drobin 23 października, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Kormoran Łąck 2-4 Skra Drobin 29 października, 11:00
ULKS Ciółkowo 3-7 Bzura Chodaków (Sochaczew) 30 października, 11:00
Unia Iłów 0-4 Stoczniowiec Płock 30 października, 11:00
w Brzozowie
Pogoń Słupia 3-3 Huragan Bodzanów 30 października, 13:00
Mazur Gostynin 0-2 Orzeł Goleszyn 29 października, 11:00
Zryw Bielsk 3-6 Skrwa Łukomie 29 października, 11:00
w Umieninie
Wisła Nowy Duninów 4-0 Świt Staroźreby 29 października, 11:00
Wisła Sobowo 1-1 Wicher Cieszewo 29 października, 11:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Wicher Cieszewo 0-2 Kormoran Łąck 6 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 3-1 Wisła Sobowo 5 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 2-0 Wisła Nowy Duninów 6 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 7-2 Zryw Bielsk 5 listopada, 11:00
Huragan Bodzanów 1-4 Mazur Gostynin 6 listopada, 13:00
Stoczniowiec Płock 2-0 Pogoń Słupia 5 listopada, 9:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Unia Iłów 6 listopada, 11:00
Skra Drobin 4-2 ULKS Ciółkowo 6 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Kormoran Łąck 0-1 ULKS Ciółkowo 11 listopada, 11:00
Skra Drobin 6-2 Unia Iłów 12 listopada, 13:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-1 Pogoń Słupia 11 listopada, 11:00
Stoczniowiec Płock 0-2 Mazur Gostynin 13 listopada, 13:00
Huragan Bodzanów 4-2 Zryw Bielsk 11 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 3-2 Wisła Nowy Duninów 11 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 1-1 Wisła Sobowo 11 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 1-3 Wicher Cieszewo 11 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Świt Staroźreby 2-5 Kormoran Łąck 19 listopada, 11:00
Wicher Cieszewo 0-3 Skrwa Łukomie 20 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wisła Sobowo 1-1 Orzeł Goleszyn 19 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 3-1 Huragan Bodzanów 20 listopada, 11:00
Zryw Bielsk 2-1 Stoczniowiec Płock 19 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 19 listopada, 11:00
Pogoń Słupia 1-3 Skra Drobin 20 listopada, 11:00
Unia Iłów 2-1 ULKS Ciółkowo 20 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Kormoran Łąck 3-4 Unia Iłów 24 marca, 13:30
ULKS Ciółkowo 3-0 Pogoń Słupia 25 marca, 11:00
(wo)
na boisku 1-3
Skra Drobin 0-1 Mazur Gostynin 25 marca, 13:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 10-1 Zryw Bielsk 25 marca, 11:00
Stoczniowiec Płock 2-4 Wisła Nowy Duninów 25 marca, 17:00
na bocznym boisku Wisły
Huragan Bodzanów 0-1 Wisła Sobowo 25 marca, 15:15
Orzeł Goleszyn 2-2 Wicher Cieszewo 24 marca, 11:00
Skrwa Łukomie 6-3 Świt Staroźreby 25 marca, 11:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Skrwa Łukomie 1-2 Kormoran Łąck 1 kwietnia, 11:00
Świt Staroźreby 1-3 Orzeł Goleszyn 31 marca, 13:30
Wicher Cieszewo 1-1 Huragan Bodzanów 1 kwietnia, 13:30
Wisła Sobowo 4-2 Stoczniowiec Płock 31 marca, 13:30
Wisła Nowy Duninów 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 31 marca, 13:30
Zryw Bielsk 1-1 Skra Drobin 1 kwietnia, 13:00
w Drobinie; Zryw gospodarzem
Mazur Gostynin 5-0 ULKS Ciółkowo 31 marca, 13:30
Pogoń Słupia 2-3 Unia Iłów 1 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Kormoran Łąck 5-1 Pogoń Słupia 7 kwietnia, 14:00
Unia Iłów 0-8 Mazur Gostynin 7 kwietnia, 14:00
ULKS Ciółkowo 1-3 Zryw Bielsk 7 kwietnia, 14:00
Skra Drobin 1-2 Wisła Nowy Duninów 7 kwietnia, 14:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-1 Wisła Sobowo 7 kwietnia, 11:00
Stoczniowiec Płock 6-1 Wicher Cieszewo 7 kwietnia, 11:00
Huragan Bodzanów 0-2 Świt Staroźreby 7 kwietnia, 14:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Skrwa Łukomie 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Orzeł Goleszyn 7-1 Kormoran Łąck 14 kwietnia, 16:00
Skrwa Łukomie 2-0 Huragan Bodzanów 15 kwietnia, 11:00
Świt Staroźreby 1-1 Stoczniowiec Płock 14 kwietnia, 14:00
Wicher Cieszewo 0-7 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 kwietnia, 11:00
Wisła Sobowo 0-2 Skra Drobin 14 kwietnia, 14:00
Wisła Nowy Duninów 1-0 ULKS Ciółkowo 14 kwietnia, 14:00
Zryw Bielsk 3-1 Unia Iłów 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany
Mazur Gostynin 3-0 Pogoń Słupia 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Kormoran Łąck 1-4 Mazur Gostynin 22 kwietnia, 13:00
Pogoń Słupia 0-2 Zryw Bielsk 22 kwietnia, 16:00
Unia Iłów 1-7 Wisła Nowy Duninów 22 kwietnia, 16:00
ULKS Ciółkowo 1-1 Wisła Sobowo 21 kwietnia, 14:00
Skra Drobin 10-0 Wicher Cieszewo 22 kwietnia, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-2 Świt Staroźreby 22 kwietnia, 16:00
Stoczniowiec Płock 5-2 Skrwa Łukomie 22 kwietnia, 15:30
Huragan Bodzanów 1-2 Orzeł Goleszyn 22 kwietnia, 15:15

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Mazur Gostynin 11-2 Zryw Bielsk 28 kwietnia, 14:30
Huragan Bodzanów 1-2 Kormoran Łąck 29 kwietnia, 15:15
Orzeł Goleszyn 3-0 Stoczniowiec Płock 28 kwietnia, 14:30
Skrwa Łukomie 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 29 kwietnia, 11:00
Świt Staroźreby 2-3 Skra Drobin 28 kwietnia, 14:30
Wicher Cieszewo 1-1 ULKS Ciółkowo 29 kwietnia, 11:00
Wisła Sobowo 7-0 Unia Iłów 28 kwietnia, 14:30
Wisła Nowy Duninów 7-1 Pogoń Słupia 28 kwietnia, 14:30

Kolejka 24 - 1 maja

Zryw Bielsk 4-1 Kormoran Łąck 1 maja, 14:30
Mazur Gostynin 1-1 Wisła Nowy Duninów 1 maja, 14:30
Pogoń Słupia 2-2 Wisła Sobowo 1 maja, 14:30
Unia Iłów 2-5 Wicher Cieszewo 1 maja, 14:30
w Brzozowie
ULKS Ciółkowo 2-2 Świt Staroźreby 1 maja, 15:00
Skra Drobin 3-0 Skrwa Łukomie 1 maja, 14:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-1 Orzeł Goleszyn 1 maja, 14:30
Stoczniowiec Płock 4-1 Huragan Bodzanów 1 maja, 10:00
na bocznym boisku Wisły

Kolejka 25 - 5-6 maja

Mazur Gostynin 6-2 Wisła Sobowo 3 maja, 15:00
Stoczniowiec Płock 5-0 Kormoran Łąck 6 maja, 15:30
na bocznym boisku Wisły
Huragan Bodzanów 1-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 6 maja, 15:15
Orzeł Goleszyn 8-4 Skra Drobin 5 maja, 15:00
Skrwa Łukomie 3-1 ULKS Ciółkowo 6 maja, 11:00
Świt Staroźreby 1-3 Unia Iłów 5 maja, 15:00
Wicher Cieszewo 1-2 Pogoń Słupia 6 maja, 17:00
Wisła Nowy Duninów 1-1 Zryw Bielsk 5 maja, 15:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Kormoran Łąck 1-1 Wisła Nowy Duninów 12 maja, 15:00
Zryw Bielsk 5-4 Wisła Sobowo 12 maja, 15:30
Mazur Gostynin 8-3 Wicher Cieszewo 12 maja, 15:00
Pogoń Słupia 2-4 Świt Staroźreby 13 maja, 17:00
Unia Iłów 8-0 Skrwa Łukomie 13 maja, 11:00
w Brzozowie
ULKS Ciółkowo 1-7 Orzeł Goleszyn 13 maja, 11:00
Skra Drobin 3-1 Huragan Bodzanów 13 maja, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-0 Stoczniowiec Płock 13 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Kormoran Łąck 19 maja, 17:00
(wo)
Stoczniowiec Płock 2-1 Skra Drobin 20 maja, 10:00
na bocznym boisku Wisły
Huragan Bodzanów 2-3 ULKS Ciółkowo 20 maja, 15:15
Orzeł Goleszyn 13-1 Unia Iłów 19 maja, 15:00
Skrwa Łukomie 4-5 Pogoń Słupia 20 maja, 17:00
Świt Staroźreby 0-2 Mazur Gostynin 18 maja, 18:00
Wicher Cieszewo 2-3 Zryw Bielsk 20 maja, 17:00
Wisła Sobowo 2-2 Wisła Nowy Duninów 19 maja, 15:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Kormoran Łąck 3-1 Wisła Sobowo 26 maja, 14:00
Wisła Nowy Duninów 8-1 Wicher Cieszewo 26 maja, 15:00
Zryw Bielsk 2-5 Świt Staroźreby 26 maja, 15:00
Mazur Gostynin 3-0 Skrwa Łukomie 26 maja, 15:00
Pogoń Słupia 3-6 Orzeł Goleszyn 27 maja, 17:00
Unia Iłów 7-2 Huragan Bodzanów 26 maja, 18:30
w Brzozowie
ULKS Ciółkowo 1-0 Stoczniowiec Płock 26 maja, 15:00
Skra Drobin 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 27 maja, 13:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Skra Drobin 4-3 Kormoran Łąck 3 czerwca, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 ULKS Ciółkowo 2 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się
Stoczniowiec Płock 5-2 Unia Iłów 2 czerwca, 15:30
na bocznym boisku Wisły
Huragan Bodzanów 0-0 Pogoń Słupia 3 czerwca, 15:15
Orzeł Goleszyn 1-2 Mazur Gostynin 2 czerwca, 15:00
Skrwa Łukomie 5-1 Zryw Bielsk 2 czerwca, 12:00
Świt Staroźreby 2-3 Wisła Nowy Duninów 2 czerwca, 15:00
Wicher Cieszewo 2-5 Wisła Sobowo 3 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 6 czerwca

Kormoran Łąck 10-0 Wicher Cieszewo 6 czerwca, 18:00
Wisła Sobowo 0-2 Świt Staroźreby 6 czerwca, 18:00
Wisła Nowy Duninów 6-3 Skrwa Łukomie 6 czerwca, 18:00
Zryw Bielsk 3-1 Orzeł Goleszyn 6 czerwca, 18:00
Mazur Gostynin 7-1 Huragan Bodzanów 6 czerwca, 18:00
Pogoń Słupia 1-2 Stoczniowiec Płock 6 czerwca, 18:00
Unia Iłów 0-8 Bzura Chodaków (Sochaczew) 6 czerwca, 18:00
w Brzozowie
ULKS Ciółkowo 5-2 Skra Drobin 6 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2011/2012 (mazowiecka (południe))
IV liga 2011/2012 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2011/2012 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2011/2012 (Radom)
Liga okręgowa 2011/2012 (Siedlce)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa II)

Klasa A 2011/2012 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas