[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Raciąż 30 66 21 3 6 77-28 12 1 2 40-10 9 2 4 37-18
2.  Żbik Nasielsk 30 65 20 5 5 78-32 12 1 2 52-16 8 4 3 26-16
3.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 64 19 7 4 95-32 11 3 1 56-14 8 4 3 39-18
4.  Sona Nowe Miasto 30 61 19 4 7 70-42 11 2 2 42-13 8 2 5 28-29
5.  Korona Ostrołęka 30 59 18 5 7 63-29 10 4 1 39-11 8 1 6 24-18
6.  Wkra Bieżuń 30 48 15 3 12 80-61 6 1 8 47-37 9 2 4 33-24
7.  Kryształ Glinojeck 30 45 13 6 11 59-53 9 4 2 33-18 4 2 9 26-35
8.  Boruta Kuczbork 30 41 12 5 13 55-63 8 1 6 33-30 4 4 7 22-33
9.  Orzeł Sypniewo 30 40 12 4 14 70-72 7 1 7 35-27 5 3 7 35-45
10.  Tęcza Łyse 30 37 11 4 15 66-70 7 3 5 42-23 4 1 10 24-47
11.  KS CK Troszyn 30 36 11 3 16 54-65 7 2 6 31-27 4 1 10 23-38
12.  Iskra Krasne 30 33 10 3 17 54-61 6 2 7 30-29 4 1 10 24-32
13.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 30 8 6 16 44-70 6 4 5 22-26 2 2 11 22-44
14.  Tęcza Ojrzeń 30 25 7 4 19 49-94 4 1 10 33-51 3 3 9 16-43
15.  KS Pniewo 30 20 5 5 20 56-108 3 3 9 32-47 2 2 11 24-61
16.  Rzekunianka Rzekuń 30 14 3 5 22 26-116 3 3 9 16-34 0 2 13 10-82

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Raciąż    1-0 3-2 2-0 1-0 1-1 3-0 5-0 1-2 5-2 1-0 3-1 0-2 7-0 3-0* 4-0 
 2 Żbik Nasielsk2-0     2-1 2-1 1-0 2-3 2-0 3-0* 8-2 11-1 5-0 2-1 3-1 1-1 3-4 5-1 
 3 Makowianka Maków Mazowiecki3-1 2-0     14-0 4-0 3-5 6-1 2-2 3-2 1-0 5-0 3-0* 3-0 1-1 1-1 5-1 
 4 Sona Nowe Miasto0-0 0-0 2-1     3-0 1-4 1-0 3-1 3-0 4-2 6-1 0-1 4-2 2-0 8-1 5-0 
 5 Korona Ostrołęka2-0 4-1 0-0 0-1     3-0* 1-0 0-0 3-1 2-1 3-0 2-1 3-3 2-1 2-2 12-0 
 6 Wkra Bieżuń1-2 3-4 0-2 2-3 2-3     4-2 6-4 3-3 1-2 2-0 1-8 2-0 1-2 5-2 14-0 
 7 Kryształ Glinojeck0-0 1-1 0-7 3-0 1-0 0-3*     0-0 3-3 2-1 4-1 2-0 3-0 9-1 2-1 3-0* 
 8 Boruta Kuczbork1-4 1-3 0-3 0-3 1-4 1-0 4-2     4-1 1-3 1-1 2-0 3-1 3-2 2-1 9-2 
 9 Orzeł Sypniewo0-3 0-1 1-2 2-3 2-0 2-3 1-3 2-0     5-2 3-2 4-0 1-1 2-3 6-2 4-2 
 10 Tęcza Łyse2-3 1-2 2-3 1-1 0-2 4-1 3-1 2-0 2-2     2-3 4-1 4-2 4-0 9-0 2-2 
 11 KS CK Troszyn1-5 1-1 0-1 0-3 1-3 2-0 0-2 3-1 2-4 5-2     3-2 4-1 4-0 5-2 0-0 
 12 Iskra Krasne1-0 1-2 1-8 1-1 0-3 1-2 2-2 1-2 4-1 5-1 0-3*     2-0 0-1 6-2 5-1 
 13 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna1-2 1-1 2-2 0-1 0-3 2-4 3-2 1-1 4-3 1-0 0-4 2-1     1-1 2-1 2-0 
 14 Tęcza Ojrzeń0-6 0-5 1-3 0-5 1-2 1-4 2-5 3-5 3-4 2-4 3-0 2-2 5-4     5-2 5-0 
 15 KS Pniewo2-7 0-4 3-3 2-1 0-3* 1-1 3-3 2-3 1-2 2-3 1-7 2-3 3-4 3-2     7-1 
 16 Rzekunianka Rzekuń2-4 0-1 1-1 0-5 1-1 0-2 0-3* 0-3 1-5 0-0 2-1 0-3 4-1 3-1 2-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Orzeł Sypniewo 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 21 sierpnia, 16:00
KS Pniewo 2-3 Boruta Kuczbork 20 sierpnia, 16:00
w Pułtusku
Żbik Nasielsk 2-0 Błękitni Raciąż 20 sierpnia, 16:00
Wkra Bieżuń 2-0 KS CK Troszyn 20 sierpnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Iskra Krasne 20 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Kryształ Glinojeck 1-0 Korona Ostrołęka 20 sierpnia, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 0-5 Sona Nowe Miasto 20 sierpnia, 16:00
w Ostrołęce
Tęcza Ojrzeń 2-4 Tęcza Łyse 20 sierpnia, 16:00
w Kraszewie

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Tęcza Łyse 27 sierpnia, 11:00
Sona Nowe Miasto 2-0 Tęcza Ojrzeń 27 sierpnia, 15:00
w Nasielsku
Korona Ostrołęka 12-0 Rzekunianka Rzekuń 28 sierpnia, 14:00
Iskra Krasne 2-2 Kryształ Glinojeck 27 sierpnia, 16:00
KS CK Troszyn 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 28 sierpnia, 16:00
Błękitni Raciąż 1-1 Wkra Bieżuń 27 sierpnia, 17:30
Boruta Kuczbork 1-3 Żbik Nasielsk 27 sierpnia, 14:00
Orzeł Sypniewo 6-2 KS Pniewo 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

KS Pniewo 3-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3 września, 17:00
Żbik Nasielsk 8-2 Orzeł Sypniewo 3 września, 16:00
Wkra Bieżuń 6-4 Boruta Kuczbork 3 września, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Błękitni Raciąż 3 września, 14:00
Kryształ Glinojeck 4-1 KS CK Troszyn 3 września, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Iskra Krasne 4 września, 14:00
Tęcza Ojrzeń 1-2 Korona Ostrołęka 3 września, 13:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 1-1 Sona Nowe Miasto 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 7 września

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Sona Nowe Miasto 7 września, 17:00
Korona Ostrołęka 2-1 Tęcza Łyse 7 września, 17:00
Iskra Krasne 0-1 Tęcza Ojrzeń 7 września, 17:00
KS CK Troszyn 0-0 Rzekunianka Rzekuń 7 września, 17:00
Błękitni Raciąż 3-0 Kryształ Glinojeck 7 września, 17:00
Boruta Kuczbork 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki 7 września, 17:00
Orzeł Sypniewo 2-3 Wkra Bieżuń 7 września, 17:00
KS Pniewo 0-4 Żbik Nasielsk 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Żbik Nasielsk 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 10 września, 16:00
Wkra Bieżuń 5-2 KS Pniewo 10 września, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-2 Orzeł Sypniewo 10 września, 12:00
Kryształ Glinojeck 0-0 Boruta Kuczbork 10 września, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 2-4 Błękitni Raciąż 10 września, 13:00
Tęcza Ojrzeń 3-0 KS CK Troszyn 10 września, 16:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 4-1 Iskra Krasne 11 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-0 Korona Ostrołęka 21 września, 16:30
w pierwotnym terminie (10 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 6 - 17-18 września

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-3 Korona Ostrołęka 17 września, 17:00
Iskra Krasne 1-1 Sona Nowe Miasto 17 września, 16:00
KS CK Troszyn 5-2 Tęcza Łyse 18 września, 16:00
Błękitni Raciąż 7-0 Tęcza Ojrzeń 17 września, 16:30
Boruta Kuczbork 9-2 Rzekunianka Rzekuń 17 września, 17:00
Orzeł Sypniewo 1-3 Kryształ Glinojeck 18 września, 16:00
KS Pniewo 3-3 Makowianka Maków Mazowiecki 18 września, 16:30
Żbik Nasielsk 2-3 Wkra Bieżuń 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Wkra Bieżuń 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 24 września, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Żbik Nasielsk 24 września, 12:00
Kryształ Glinojeck 2-1 KS Pniewo 24 września, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 1-5 Orzeł Sypniewo 25 września, 14:00
Tęcza Ojrzeń 3-5 Boruta Kuczbork 24 września, 16:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 2-3 Błękitni Raciąż 25 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 6-1 KS CK Troszyn 24 września, 16:00
Korona Ostrołęka 2-1 Iskra Krasne 24 września, 14:00

Kolejka 8 - 28 września

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 Iskra Krasne 28 września, 16:00
KS CK Troszyn 1-3 Korona Ostrołęka 28 września, 16:00
Błękitni Raciąż 2-0 Sona Nowe Miasto 28 września, 16:00
Boruta Kuczbork 1-3 Tęcza Łyse 28 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 2-3 Tęcza Ojrzeń 28 września, 16:00
KS Pniewo 7-1 Rzekunianka Rzekuń 28 września, 16:00
Żbik Nasielsk 2-0 Kryształ Glinojeck 28 września, 16:00
Wkra Bieżuń 0-2 Makowianka Maków Mazowiecki 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1 października, 15:00
Kryształ Glinojeck 0-3 Wkra Bieżuń 1 października, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Rzekunianka Rzekuń 0-1 Żbik Nasielsk 1 października, 14:00
Tęcza Ojrzeń 5-2 KS Pniewo 1 października, 16:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 2-2 Orzeł Sypniewo 2 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 3-1 Boruta Kuczbork 1 października, 13:00
Korona Ostrołęka 2-0 Błękitni Raciąż 1 października, 14:00
Iskra Krasne 0-3 KS CK Troszyn 1 października, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 10 - 8-9 października

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-4 KS CK Troszyn 8 października, 16:00
Błękitni Raciąż 3-1 Iskra Krasne 8 października, 15:30
Boruta Kuczbork 1-4 Korona Ostrołęka 8 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 2-3 Sona Nowe Miasto 9 października, 15:00
KS Pniewo 2-3 Tęcza Łyse 9 października, 15:30
Żbik Nasielsk 1-1 Tęcza Ojrzeń 8 października, 15:00
Wkra Bieżuń 14-0 Rzekunianka Rzekuń 8 października, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 6-1 Kryształ Glinojeck 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Kryształ Glinojeck 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 15 października, 13:00
Rzekunianka Rzekuń 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 15 października, 14:00
Tęcza Ojrzeń 1-4 Wkra Bieżuń 15 października, 15:30
w Kraszewie
Tęcza Łyse 1-2 Żbik Nasielsk 16 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 8-1 KS Pniewo 15 października, 13:00
Korona Ostrołęka 3-1 Orzeł Sypniewo 15 października, 15:00
Iskra Krasne 1-2 Boruta Kuczbork 15 października, 15:30
KS CK Troszyn 1-5 Błękitni Raciąż 16 października, 15:30

Kolejka 12 - 19 października

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-2 Błękitni Raciąż 19 października, 16:00
Boruta Kuczbork 1-1 KS CK Troszyn 19 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 4-0 Iskra Krasne 19 października, 15:00
KS Pniewo 0-3 Korona Ostrołęka
(wo)
w pierwotnym terminie (19 października) odwołany; drużyna gospodarzy zrezygnowała z gry
Żbik Nasielsk 2-1 Sona Nowe Miasto 19 października, 15:00
Wkra Bieżuń 1-2 Tęcza Łyse 19 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Tęcza Ojrzeń 19 października, 15:00
Kryształ Glinojeck 3-0 Rzekunianka Rzekuń
(wo)
w pierwotnym terminie (19 października) odwołany; drużyna gości zrezygnowała z gry

Kolejka 13 - 22-23 października

Rzekunianka Rzekuń 4-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 22 października, 13:00
Tęcza Ojrzeń 2-5 Kryształ Glinojeck 22 października, 15:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 2-3 Makowianka Maków Mazowiecki 23 października, 14:00
Sona Nowe Miasto 1-4 Wkra Bieżuń 22 października, 14:00
Korona Ostrołęka 4-1 Żbik Nasielsk 22 października, 15:00
Iskra Krasne 6-2 KS Pniewo 22 października, 15:00
KS CK Troszyn 2-4 Orzeł Sypniewo 23 października, 15:00
Błękitni Raciąż 5-0 Boruta Kuczbork 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Boruta Kuczbork 29 października, 14:00
Orzeł Sypniewo 0-3 Błękitni Raciąż 30 października, 14:00
KS Pniewo 1-7 KS CK Troszyn 30 października, 14:00
w Troszynie; KS gospodarzem
Żbik Nasielsk 2-1 Iskra Krasne 29 października, 14:00
Wkra Bieżuń 2-3 Korona Ostrołęka 29 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 14-0 Sona Nowe Miasto 29 października, 13:00
Kryształ Glinojeck 2-1 Tęcza Łyse 29 października, 13:00
Rzekunianka Rzekuń 3-1 Tęcza Ojrzeń 29 października, 13:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Tęcza Ojrzeń 5-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5 listopada, 13:00
Tęcza Łyse 2-2 Rzekunianka Rzekuń 6 listopada, 13:30
Sona Nowe Miasto 1-0 Kryształ Glinojeck 5 listopada, 14:00
Korona Ostrołęka 0-0 Makowianka Maków Mazowiecki 5 listopada, 13:30
Iskra Krasne 1-2 Wkra Bieżuń 5 listopada, 13:30
KS CK Troszyn 1-1 Żbik Nasielsk 6 listopada, 13:30
Błękitni Raciąż 3-0 KS Pniewo 5 listopada, 13:30
(wo)
goście nie przyjechali
Boruta Kuczbork 4-1 Orzeł Sypniewo 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-3 Orzeł Sypniewo 11 listopada, 14:00
Boruta Kuczbork 2-1 KS Pniewo 11 listopada, 13:00
Błękitni Raciąż 1-0 Żbik Nasielsk 11 listopada, 12:00
KS CK Troszyn 2-0 Wkra Bieżuń 11 listopada, 12:00
Iskra Krasne 1-8 Makowianka Maków Mazowiecki 12 listopada, 13:00
Korona Ostrołęka 1-0 Kryształ Glinojeck 11 listopada, 13:00
Sona Nowe Miasto 5-0 Rzekunianka Rzekuń 12 listopada, 13:00
Tęcza Łyse 4-0 Tęcza Ojrzeń 13 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Tęcza Łyse 4-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 20 listopada, 13:00
Tęcza Ojrzeń 0-5 Sona Nowe Miasto 19 listopada, 12:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 1-1 Korona Ostrołęka 20 listopada, 12:00
Kryształ Glinojeck 2-0 Iskra Krasne 19 listopada, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 5-0 KS CK Troszyn 20 listopada, 13:00
Wkra Bieżuń 1-2 Błękitni Raciąż 20 listopada, 13:00
Żbik Nasielsk 3-0 Boruta Kuczbork 19 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu
KS Pniewo 1-2 Orzeł Sypniewo 20 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 KS Pniewo 17 marca, 15:00
Orzeł Sypniewo 0-1 Żbik Nasielsk 17 marca, 15:00
Boruta Kuczbork 1-0 Wkra Bieżuń 17 marca, 14:30
w Ciechanowie
Błękitni Raciąż 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki 17 marca, 15:00
KS CK Troszyn 0-2 Kryształ Glinojeck 17 marca, 15:00
Iskra Krasne 5-1 Rzekunianka Rzekuń 17 marca, 15:00
Korona Ostrołęka 2-1 Tęcza Ojrzeń 17 marca, 15:00
Sona Nowe Miasto 4-2 Tęcza Łyse 17 marca, 15:00
w Kraszewie

Kolejka 19 - 24-25 marca

Sona Nowe Miasto 4-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 24 marca, 15:00
Tęcza Łyse 0-2 Korona Ostrołęka 24 marca, 15:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 Iskra Krasne 24 marca, 15:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 2-1 KS CK Troszyn 24 marca, 15:00
Kryształ Glinojeck 0-0 Błękitni Raciąż 24 marca, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Boruta Kuczbork 24 marca, 15:00
Wkra Bieżuń 3-3 Orzeł Sypniewo 24 marca, 15:00
Żbik Nasielsk 3-4 KS Pniewo 24 marca, 15:00

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Żbik Nasielsk 31 marca, 16:00
KS Pniewo 1-1 Wkra Bieżuń 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Sypniewo 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 31 marca, 15:00
Boruta Kuczbork 4-2 Kryształ Glinojeck 31 marca, 15:00
Błękitni Raciąż 4-0 Rzekunianka Rzekuń 31 marca, 15:00
KS CK Troszyn 4-0 Tęcza Ojrzeń 1 kwietnia, 15:00
Iskra Krasne 5-1 Tęcza Łyse 31 marca, 15:00
Korona Ostrołęka 0-1 Sona Nowe Miasto 31 marca, 13:00

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Korona Ostrołęka 3-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 7 kwietnia, 13:00
Sona Nowe Miasto 0-1 Iskra Krasne 7 kwietnia, 11:00
Tęcza Łyse 2-3 KS CK Troszyn 7 kwietnia, 13:00
Tęcza Ojrzeń 0-6 Błękitni Raciąż 6 kwietnia, 15:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Boruta Kuczbork 7 kwietnia, 13:00
Kryształ Glinojeck 3-3 Orzeł Sypniewo 6 kwietnia, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 KS Pniewo 6 kwietnia, 15:00
Wkra Bieżuń 3-4 Żbik Nasielsk 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-4 Wkra Bieżuń 14 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 14 kwietnia, 16:00
KS Pniewo 3-3 Kryształ Glinojeck 15 kwietnia, 16:00
Orzeł Sypniewo 4-2 Rzekunianka Rzekuń 14 kwietnia, 15:00
Boruta Kuczbork 3-2 Tęcza Ojrzeń 14 kwietnia, 15:00
Błękitni Raciąż 5-2 Tęcza Łyse 14 kwietnia, 15:30
KS CK Troszyn 0-3 Sona Nowe Miasto 15 kwietnia, 16:00
Iskra Krasne 0-3 Korona Ostrołęka 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Iskra Krasne 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 21 kwietnia, 17:00
Korona Ostrołęka 3-0 KS CK Troszyn 21 kwietnia, 13:00
Sona Nowe Miasto 0-0 Błękitni Raciąż 21 kwietnia, 16:00
Tęcza Łyse 2-0 Boruta Kuczbork 22 kwietnia, 15:00
Tęcza Ojrzeń 3-4 Orzeł Sypniewo 21 kwietnia, 16:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 2-3 KS Pniewo 22 kwietnia, 13:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Żbik Nasielsk 21 kwietnia, 14:30
Makowianka Maków Mazowiecki 3-5 Wkra Bieżuń 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 28 kwietnia, 17:00
Wkra Bieżuń 4-2 Kryształ Glinojeck 28 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 5-1 Rzekunianka Rzekuń 28 kwietnia, 16:00
KS Pniewo 3-2 Tęcza Ojrzeń 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Sypniewo 5-2 Tęcza Łyse 28 kwietnia, 15:00
Boruta Kuczbork 0-3 Sona Nowe Miasto 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Raciąż 1-0 Korona Ostrołęka 28 kwietnia, 15:30
KS CK Troszyn 3-2 Iskra Krasne 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

KS CK Troszyn 4-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 6 maja, 17:00
Iskra Krasne 1-0 Błękitni Raciąż 5 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 0-0 Boruta Kuczbork 5 maja, 13:00
Sona Nowe Miasto 3-0 Orzeł Sypniewo 5 maja, 16:00
Tęcza Łyse 9-0 KS Pniewo 6 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 0-5 Żbik Nasielsk 5 maja, 17:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 0-2 Wkra Bieżuń 6 maja, 13:00
Kryształ Glinojeck 0-7 Makowianka Maków Mazowiecki 5 maja, 14:30

Kolejka 26 - 12-13 maja

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-2 Kryształ Glinojeck 12 maja, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 5-1 Rzekunianka Rzekuń 12 maja, 15:00
Wkra Bieżuń 1-2 Tęcza Ojrzeń 12 maja, 17:00
Żbik Nasielsk 11-1 Tęcza Łyse 12 maja, 16:00
KS Pniewo 2-1 Sona Nowe Miasto 13 maja, 17:00
Orzeł Sypniewo 2-0 Korona Ostrołęka 12 maja, 15:00
Boruta Kuczbork 2-0 Iskra Krasne 12 maja, 16:00
Błękitni Raciąż 1-0 KS CK Troszyn 12 maja, 16:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Błękitni Raciąż 0-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 19 maja, 16:00
KS CK Troszyn 3-1 Boruta Kuczbork 20 maja, 17:00
Iskra Krasne 4-1 Orzeł Sypniewo 19 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 2-2 KS Pniewo 19 maja, 13:00
Sona Nowe Miasto 0-0 Żbik Nasielsk 19 maja, 17:00
Tęcza Łyse 4-1 Wkra Bieżuń 20 maja, 17:00
Tęcza Ojrzeń 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 19 maja, 17:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Kryształ Glinojeck 20 maja, 13:00
(wo)
gospodarze nie wyszli na boisko

Kolejka 28 - 26-27 maja

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-0 Rzekunianka Rzekuń 26 maja, 15:00
Kryształ Glinojeck 9-1 Tęcza Ojrzeń 23 maja, 17:30
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Tęcza Łyse 26 maja, 15:00
Wkra Bieżuń 2-3 Sona Nowe Miasto 26 maja, 14:00
Żbik Nasielsk 1-0 Korona Ostrołęka 26 maja, 17:00
KS Pniewo 2-3 Iskra Krasne 27 maja, 17:00
w Krasnem; KS Pniewo gospodarzem
Orzeł Sypniewo 3-2 KS CK Troszyn 26 maja, 15:00
Boruta Kuczbork 1-4 Błękitni Raciąż 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Boruta Kuczbork 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2 czerwca, 17:00
Błękitni Raciąż 1-2 Orzeł Sypniewo 2 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn 5-2 KS Pniewo 2 czerwca, 17:00
Iskra Krasne 1-2 Żbik Nasielsk 2 czerwca, 17:00
Korona Ostrołęka 3-0 Wkra Bieżuń 2 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 43. minucie przy stanie 0-0 - zawodnik gości uderzył sędziego
Sona Nowe Miasto 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 2 czerwca, 17:00
Tęcza Łyse 3-1 Kryształ Glinojeck 2 czerwca, 17:00
Tęcza Ojrzeń 5-0 Rzekunianka Rzekuń 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Tęcza Ojrzeń 9 czerwca, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 0-0 Tęcza Łyse 9 czerwca, 17:00
Kryształ Glinojeck 3-0 Sona Nowe Miasto 9 czerwca, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-0 Korona Ostrołęka 9 czerwca, 17:00
Wkra Bieżuń 1-8 Iskra Krasne 9 czerwca, 17:00
Żbik Nasielsk 5-0 KS CK Troszyn 9 czerwca, 17:00
KS Pniewo 2-7 Błękitni Raciąż 9 czerwca, 17:00
Orzeł Sypniewo 2-0 Boruta Kuczbork 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2011/2012 (mazowiecka (południe))
IV liga 2011/2012 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2011/2012 (Płock)
Liga okręgowa 2011/2012 (Radom)
Liga okręgowa 2011/2012 (Siedlce)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa II)

Klasa A 2011/2012 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas