[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2011/2012, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Strzegowo 24 51 15 6 3 51-32 7 4 1 29-15 8 2 2 22-17
2.  Mazowsze Jednorożec 24 50 16 2 6 47-31 9 1 2 22-12 7 1 4 25-19
3.  GKS Pokrzywnica 24 39 12 3 9 42-30 8 1 3 25-10 4 2 6 17-20 2 6 2 0 0 4-0
4.  Kurpik Kadzidło 24 39 13 0 11 57-47 9 0 3 37-16 4 0 8 20-31 2 0 0 0 2 0-4
5.  Orzyc Chorzele 24 38 12 2 10 65-54 8 1 3 43-26 4 1 7 22-28
6.  Wkra Andzin 24 34 10 4 10 64-62 8 0 4 41-28 2 4 6 23-34 2 4 1 1 0 6-5
7.  Gladiator Słoszewo 24 34 9 7 8 61-54 7 4 1 37-25 2 3 7 24-29 2 1 0 1 1 5-6
8.  KS Wąsewo 24 32 9 5 10 49-49 7 2 3 36-21 2 3 7 13-28
9.  Sokół Grudusk 24 31 10 1 13 44-56 7 0 5 25-21 3 1 8 19-35 2 3 1 0 1 4-4
10.  Jutrzenka Unieck 24 31 9 4 11 37-48 8 1 3 26-16 1 3 8 11-32 2 3 1 0 1 4-4
11.  Konopianka Konopki 24 24 6 6 12 56-71 5 4 3 29-24 1 2 9 27-47
12.  Bartnik Myszyniec 24 22 6 4 14 27-49 5 3 4 18-15 1 1 10 9-34
13.  Orlęta Baboszewo 24 19 5 4 15 41-58 4 3 5 23-21 1 1 10 18-37
Tęcza 34 II Płońsk wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 GKS Strzegowo    0-0 1-0 4-1 1-2 3-3 1-1 6-1 2-1 2-1 3-3 3-0 3-2 
 2 Mazowsze Jednorożec0-0     2-0 1-0 2-0 5-2 1-0 2-1 4-1 0-2 3-2 1-0 1-4 
 3 GKS Pokrzywnica3-0 0-3     3-0 1-2 4-1 0-4 0-0 4-0 2-0 3-0 3-0 2-0 
 4 Kurpik Kadzidło2-3 3-1 0-1     2-1 3-0* 4-0 4-2 6-3 5-1 3-1 0-1 5-2 
 5 Orzyc Chorzele2-3 0-2 2-1 7-3     4-4 6-5 3-0 2-3 4-1 5-1 5-2 3-1 
 6 Wkra Andzin4-2 3-5 3-1 0-3 5-2     3-2 0-1 4-3 3-0 3-9 6-0 7-0 
 7 Gladiator Słoszewo2-2 2-1 3-1 3-2 4-3 3-3     4-0 1-2 2-2 7-4 2-2 4-3 
 8 KS Wąsewo2-3 2-5 0-0 6-2 1-2 2-0 6-3     4-1 1-1 7-2 3-1 2-1 
 9 Sokół Grudusk1-2 3-1 1-3 0-1 3-1 2-4 0-3 3-2     3-0 4-3 3-0 2-1 
 10 Jutrzenka Unieck0-2 4-1 2-2 0-2 3-1 2-1 2-1 0-2 4-1     5-1 2-1 2-1 
 11 Konopianka Konopki0-2 1-2 1-3 5-4 2-2 1-1 2-2 4-2 2-1 5-1     4-2 2-2 
 12 Bartnik Myszyniec0-1 0-2 2-1 0-2 1-4 4-1 1-0 1-1 1-1 3-0 1-1     4-1 
 13 Orlęta Baboszewo1-2 1-2 3-4 2-0 3-2 1-3 3-3 1-1 1-2 2-2 3-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

KS Wąsewo 1-1 Jutrzenka Unieck 21 sierpnia, 14:00
w Brudkach Starych
Bartnik Myszyniec 1-1 Konopianka Konopki 21 sierpnia, 16:00
Orlęta Baboszewo 3-4 GKS Pokrzywnica 21 sierpnia, 14:00
Wkra Andzin 4-3 Sokół Grudusk 21 sierpnia, 14:00
w Nasielsku
Orzyc Chorzele 7-3 Kurpik Kadzidło 21 sierpnia, 14:00
Mazowsze Jednorożec 1-0 Gladiator Słoszewo 21 sierpnia, 14:00
GKS Strzegowo - Tęcza 34 II Płońsk 21 sierpnia, 14:00
było 10-0, anulowany

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Jutrzenka Unieck 2-1 Gladiator Słoszewo 28 sierpnia, 15:00
Kurpik Kadzidło 3-1 Mazowsze Jednorożec 27 sierpnia, 17:00
GKS Strzegowo 1-2 Orzyc Chorzele 27 sierpnia, 16:00
Sokół Grudusk - Tęcza 34 II Płońsk 27 sierpnia, 16:00
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GKS Pokrzywnica 4-1 Wkra Andzin 28 sierpnia, 16:00
Konopianka Konopki 2-2 Orlęta Baboszewo 27 sierpnia, 16:00
w Morawach
Bartnik Myszyniec 1-1 KS Wąsewo 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Bartnik Myszyniec 3-0 Jutrzenka Unieck 4 września, 17:00
Orlęta Baboszewo 1-1 KS Wąsewo 4 września, 16:00
Wkra Andzin 3-9 Konopianka Konopki 4 września, 15:00
w Nasielsku
Tęcza 34 II Płońsk - GKS Pokrzywnica 3 września, 17:00
było 0-3, anulowany
Orzyc Chorzele 2-3 Sokół Grudusk 4 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-0 GKS Strzegowo 4 września, 14:00
Kurpik Kadzidło 4-0 Gladiator Słoszewo 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Jutrzenka Unieck 0-2 Kurpik Kadzidło 11 września, 15:00
GKS Strzegowo 1-1 Gladiator Słoszewo 10 września, 16:00
Sokół Grudusk 3-1 Mazowsze Jednorożec 10 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 1-2 Orzyc Chorzele 10 września, 16:00
w Karniewie
Konopianka Konopki - Tęcza 34 II Płońsk 10 września, 15:00
w Morawach, było 6-0, anulowany
KS Wąsewo 2-0 Wkra Andzin 11 września, 14:00
w Brudkach Starych
Bartnik Myszyniec 4-1 Orlęta Baboszewo 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Orlęta Baboszewo 2-2 Jutrzenka Unieck 17 września, 16:00
Wkra Andzin 6-0 Bartnik Myszyniec 18 września, 15:00
w Nasielsku
Tęcza 34 II Płońsk - KS Wąsewo 18 września, 16:30
było 2-3, anulowany
Orzyc Chorzele 5-1 Konopianka Konopki 18 września, 11:00
Mazowsze Jednorożec 2-0 GKS Pokrzywnica 18 września, 14:00
Gladiator Słoszewo 1-2 Sokół Grudusk 18 września, 16:30
w Kraszewie
Kurpik Kadzidło 2-3 GKS Strzegowo 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Jutrzenka Unieck 0-2 GKS Strzegowo 25 września, 15:00
Sokół Grudusk 0-1 Kurpik Kadzidło 24 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 0-4 Gladiator Słoszewo 25 września, 15:00
w Pułtusku
Konopianka Konopki 1-2 Mazowsze Jednorożec 24 września, 11:00
w Morawach
KS Wąsewo 1-2 Orzyc Chorzele 25 września, 14:00
w Brudkach Starych
Bartnik Myszyniec - Tęcza 34 II Płońsk 24 września, 16:00
było 3-1, anulowany
Orlęta Baboszewo 1-3 Wkra Andzin 25 września, 15:30

Kolejka 7 - 1-2 października

Wkra Andzin 3-0 Jutrzenka Unieck 1 października, 16:00
w Nasielsku
Orzyc Chorzele 5-2 Bartnik Myszyniec 2 października, 15:30
Mazowsze Jednorożec 2-1 KS Wąsewo 2 października, 14:00
Gladiator Słoszewo 7-4 Konopianka Konopki 2 października, 14:00
w Kraszewie
Kurpik Kadzidło 0-1 GKS Pokrzywnica 2 października, 17:00
GKS Strzegowo 2-1 Sokół Grudusk 1 października, 16:00
Orlęta Baboszewo - Tęcza 34 II Płońsk 1 października, 15:00
było 2-1, anulowany

Kolejka 8 - 8-9 października

Jutrzenka Unieck 4-1 Sokół Grudusk 9 października, 13:00
GKS Pokrzywnica 3-0 GKS Strzegowo 9 października, 14:00
w Pułtusku
Konopianka Konopki 5-4 Kurpik Kadzidło 8 października, 15:30
w Morawach
KS Wąsewo 6-3 Gladiator Słoszewo 8 października, 13:00
w Brudkach Starych
Bartnik Myszyniec 0-2 Mazowsze Jednorożec 9 października, 15:00
Orlęta Baboszewo 3-2 Orzyc Chorzele 9 października, 15:00
Wkra Andzin - Tęcza 34 II Płońsk 9 października, 15:00
w Nasielsku, było 3-0, anulowany

Kolejka 9 - 15-16 października

Tęcza 34 II Płońsk - Jutrzenka Unieck 16 października, 15:30
było 0-5, anulowany
Orzyc Chorzele 4-4 Wkra Andzin 16 października, 11:00
Mazowsze Jednorożec 1-4 Orlęta Baboszewo 16 października, 14:00
Gladiator Słoszewo 2-2 Bartnik Myszyniec 16 października, 13:00
w Kraszewie
Kurpik Kadzidło 4-2 KS Wąsewo 15 października, 15:00
GKS Strzegowo 3-3 Konopianka Konopki 15 października, 15:30
Sokół Grudusk 1-3 GKS Pokrzywnica 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Jutrzenka Unieck 2-2 GKS Pokrzywnica 23 października, 13:00
Konopianka Konopki 2-1 Sokół Grudusk 22 października, 11:30
KS Wąsewo 2-3 GKS Strzegowo 23 października, 14:00
w Brudkach Starych
Bartnik Myszyniec 0-2 Kurpik Kadzidło 23 października, 14:00
Orlęta Baboszewo 3-3 Gladiator Słoszewo 22 października, 15:00
Wkra Andzin 3-5 Mazowsze Jednorożec 22 października, 15:00
Tęcza 34 II Płońsk - Orzyc Chorzele 23 października, 15:00
było 0-2, anulowany

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzyc Chorzele 4-1 Jutrzenka Unieck 30 października, 14:00
Mazowsze Jednorożec - Tęcza 34 II Płońsk 30 października, 13:00
było 4-1, anulowany
Gladiator Słoszewo 3-3 Wkra Andzin 30 października, 15:00
w Kraszewie
Kurpik Kadzidło 5-2 Orlęta Baboszewo 29 października, 12:00
GKS Strzegowo 3-0 Bartnik Myszyniec 29 października, 14:00
Sokół Grudusk 3-2 KS Wąsewo 29 października, 14:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Konopianka Konopki 30 października, 14:00
w Pułtusku

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Jutrzenka Unieck 5-1 Konopianka Konopki 6 listopada, 13:00
KS Wąsewo 0-0 GKS Pokrzywnica 6 listopada, 13:30
w Brudkach Starych
Bartnik Myszyniec 1-1 Sokół Grudusk 6 listopada, 14:00
Orlęta Baboszewo 1-2 GKS Strzegowo 6 listopada, 13:00
Wkra Andzin 0-3 Kurpik Kadzidło 6 listopada, 13:00
Tęcza 34 II Płońsk - Gladiator Słoszewo 6 listopada, 13:30
było 2-1, anulowany
Orzyc Chorzele 0-2 Mazowsze Jednorożec 6 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 11 listopada

Mazowsze Jednorożec 0-2 Jutrzenka Unieck 13 listopada, 13:00
Gladiator Słoszewo 4-3 Orzyc Chorzele 13 listopada, 12:00
w Kraszewie
Kurpik Kadzidło - Tęcza 34 II Płońsk 11 listopada, 12:00
goście nie dojechali na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GKS Strzegowo 3-3 Wkra Andzin 12 listopada, 13:30
Sokół Grudusk 2-1 Orlęta Baboszewo 12 listopada, 13:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Bartnik Myszyniec 12 listopada, 14:00
w Pułtusku
Konopianka Konopki 4-2 KS Wąsewo 11 listopada, 13:30
w Morawach

Kolejka 14 - 24-25 marca

Pauza: GKS Strzegowo.
 
Jutrzenka Unieck 0-2 KS Wąsewo 25 marca, 14:00
Konopianka Konopki 4-2 Bartnik Myszyniec 25 marca, 15:00
w Morawach
GKS Pokrzywnica 2-0 Orlęta Baboszewo 25 marca, 14:00
w Pułtusku
Sokół Grudusk 2-4 Wkra Andzin 25 marca, 14:00
Kurpik Kadzidło 2-1 Orzyc Chorzele 25 marca, 14:00
Gladiator Słoszewo 2-1 Mazowsze Jednorożec 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Sokół Grudusk.
 
KS Wąsewo 3-1 Bartnik Myszyniec 1 kwietnia, 14:00
w Brudkach Starych
Gladiator Słoszewo 2-2 Jutrzenka Unieck 1 kwietnia, 14:00
Mazowsze Jednorożec 1-0 Kurpik Kadzidło 1 kwietnia, 14:00
Orzyc Chorzele 2-3 GKS Strzegowo 1 kwietnia, 14:00
Wkra Andzin 3-1 GKS Pokrzywnica 1 kwietnia, 14:00
w Nasielsku
Orlęta Baboszewo 3-0 Konopianka Konopki 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: GKS Pokrzywnica.
 
Gladiator Słoszewo 3-2 Kurpik Kadzidło 7 kwietnia, 14:00
Jutrzenka Unieck 2-1 Bartnik Myszyniec 6 kwietnia, 11:00
KS Wąsewo 2-1 Orlęta Baboszewo 6 kwietnia, 15:00
w Brudkach Starych
Konopianka Konopki 1-1 Wkra Andzin 6 kwietnia, 16:00
w Morawach
Sokół Grudusk 3-1 Orzyc Chorzele 7 kwietnia, 15:00
GKS Strzegowo 0-0 Mazowsze Jednorożec 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: Konopianka Konopki.
 
Kurpik Kadzidło 5-1 Jutrzenka Unieck 15 kwietnia, 13:00
Gladiator Słoszewo 2-2 GKS Strzegowo 15 kwietnia, 15:00
Mazowsze Jednorożec 4-1 Sokół Grudusk 15 kwietnia, 14:00
Orzyc Chorzele 2-1 GKS Pokrzywnica 15 kwietnia, 15:00
Wkra Andzin 0-1 KS Wąsewo 15 kwietnia, 16:00
w Nasielsku
Orlęta Baboszewo 2-0 Bartnik Myszyniec 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: KS Wąsewo.
 
Jutrzenka Unieck 2-1 Orlęta Baboszewo 22 kwietnia, 11:00
Bartnik Myszyniec 4-1 Wkra Andzin 22 kwietnia, 13:00
Konopianka Konopki 2-2 Orzyc Chorzele 21 kwietnia, 11:00
w Morawach
GKS Pokrzywnica 0-3 Mazowsze Jednorożec 22 kwietnia, 15:00
w Pułtusku
Sokół Grudusk 0-3 Gladiator Słoszewo 21 kwietnia, 15:00
GKS Strzegowo 4-1 Kurpik Kadzidło 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: Bartnik Myszyniec.
 
GKS Strzegowo 2-1 Jutrzenka Unieck 28 kwietnia, 16:30
Kurpik Kadzidło 6-3 Sokół Grudusk 28 kwietnia, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-1 GKS Pokrzywnica 29 kwietnia, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-2 Konopianka Konopki 28 kwietnia, 15:00
Orzyc Chorzele 3-0 KS Wąsewo 29 kwietnia, 15:00
Wkra Andzin 7-0 Orlęta Baboszewo 29 kwietnia, 16:00
w Nasielsku

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Orlęta Baboszewo.
 
Jutrzenka Unieck 2-1 Wkra Andzin 6 maja, 11:00
Bartnik Myszyniec 1-4 Orzyc Chorzele 6 maja, 14:00
KS Wąsewo 2-5 Mazowsze Jednorożec 6 maja, 15:00
w Brudkach Starych
Konopianka Konopki 2-2 Gladiator Słoszewo 5 maja, 15:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Kurpik Kadzidło 6 maja, 15:00
w Pułtusku
Sokół Grudusk 1-2 GKS Strzegowo 5 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Wkra Andzin.
 
Sokół Grudusk 3-0 Jutrzenka Unieck 12 maja, 17:00
GKS Strzegowo 1-0 GKS Pokrzywnica 12 maja, 17:00
Kurpik Kadzidło 3-1 Konopianka Konopki 12 maja, 17:00
Gladiator Słoszewo 4-0 KS Wąsewo 13 maja, 16:00
Mazowsze Jednorożec 1-0 Bartnik Myszyniec 13 maja, 14:00
Orzyc Chorzele 3-1 Orlęta Baboszewo 13 maja, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Jutrzenka Unieck.
 
Wkra Andzin 5-2 Orzyc Chorzele 19 maja, 17:00
w Nasielsku
Orlęta Baboszewo 1-2 Mazowsze Jednorożec 19 maja, 15:00
Bartnik Myszyniec 1-0 Gladiator Słoszewo 20 maja, 11:00
KS Wąsewo 6-2 Kurpik Kadzidło 20 maja, 15:00
Konopianka Konopki 0-2 GKS Strzegowo 19 maja, 15:00
w Morawach
GKS Pokrzywnica 4-0 Sokół Grudusk 20 maja, 17:00
w Pułtusku

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Orzyc Chorzele.
 
GKS Pokrzywnica 2-0 Jutrzenka Unieck 27 maja, 15:00
Sokół Grudusk 4-3 Konopianka Konopki 26 maja, 16:00
GKS Strzegowo 6-1 KS Wąsewo 26 maja, 17:30
Kurpik Kadzidło 0-1 Bartnik Myszyniec 26 maja, 18:00
Gladiator Słoszewo 4-3 Orlęta Baboszewo 27 maja, 16:00
Mazowsze Jednorożec 5-2 Wkra Andzin 27 maja, 14:00

Kolejka 24 - 30 maja

Pauza: Mazowsze Jednorożec.
 
Jutrzenka Unieck 3-1 Orzyc Chorzele 30 maja, 17:00
Wkra Andzin 3-2 Gladiator Słoszewo 30 maja, 18:00
w Nasielsku
Orlęta Baboszewo 2-0 Kurpik Kadzidło 30 maja, 17:00
Bartnik Myszyniec 0-1 GKS Strzegowo 30 maja, 16:00
KS Wąsewo 4-1 Sokół Grudusk 30 maja, 16:00
Konopianka Konopki 1-3 GKS Pokrzywnica 30 maja, 16:30
w Morawach

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Pauza: Gladiator Słoszewo.
 
Konopianka Konopki 5-1 Jutrzenka Unieck 3 czerwca, 16:00
w Morawach
GKS Pokrzywnica 0-0 KS Wąsewo 3 czerwca, 16:00
Sokół Grudusk 3-0 Bartnik Myszyniec 3 czerwca, 16:00
GKS Strzegowo 3-2 Orlęta Baboszewo 3 czerwca, 16:00
Kurpik Kadzidło 3-0 Wkra Andzin 3 czerwca, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 4-3 - zawodnik gości pobił sędziego
Mazowsze Jednorożec 2-0 Orzyc Chorzele 3 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 9-10 czerwca

Pauza: Kurpik Kadzidło.
 
Jutrzenka Unieck 4-1 Mazowsze Jednorożec 10 czerwca, 14:00
Orzyc Chorzele 6-5 Gladiator Słoszewo 10 czerwca, 16:00
Wkra Andzin 4-2 GKS Strzegowo 10 czerwca, 16:00
w Nasielsku
Orlęta Baboszewo 1-2 Sokół Grudusk 10 czerwca, 16:00
Bartnik Myszyniec 2-1 GKS Pokrzywnica 10 czerwca, 16:00
KS Wąsewo 7-2 Konopianka Konopki 10 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2011/2012 (Ciechanów)
Klasa B 2011/2012 (Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas