[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKP Targówek (Warszawa) 32 71 21 8 3 64-26 13 3 0 42-7 8 5 3 22-19
2.  Bug Wyszków 32 59 18 5 9 61-38 9 3 4 42-27 9 2 5 19-11
3.  Wisła II Płock 32 57 18 3 11 81-45 11 1 4 52-22 7 2 7 29-23
4.  Kasztelan Sierpc 32 55 16 7 9 54-49 11 3 2 32-16 5 4 7 22-33
5.  Huragan Wołomin 32 53 15 8 9 52-37 11 3 2 34-16 4 5 7 18-21
6.  Mławianka Mława 32 52 15 7 10 40-34 10 3 3 26-14 5 4 7 14-20
7.  Błękitni Gąbin 32 49 15 4 13 58-52 5 3 8 24-25 10 1 5 34-27 2 6 2 0 0 6-2
8.  MKS Przasnysz 32 49 13 10 9 66-44 9 3 4 37-20 4 7 5 29-24 2 0 0 0 2 2-6
9.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 32 46 13 7 12 42-40 8 3 5 21-15 5 4 7 21-25
10.  Nadnarwianka Pułtusk 32 42 12 6 14 40-49 8 3 5 23-15 4 3 9 17-34
11.  KS Łomianki 32 41 11 8 13 51-49 7 4 5 29-19 4 4 8 22-30 2 4 1 1 0 2-1
12.  Wkra Żuromin 32 41 11 8 13 36-50 6 5 5 20-17 5 3 8 16-33 2 1 0 1 1 1-2
13.  Marcovia 2000 Marki 32 36 10 6 16 45-60 6 3 7 20-20 4 3 9 25-40
14.  Tęcza 34 Płońsk 32 34 10 4 18 34-56 6 3 7 21-26 4 1 11 13-30
15.  MKS Ciechanów 32 27 6 9 17 38-54 5 6 5 21-15 1 3 12 17-39
16.  Korona Szydłowo 32 26 7 5 20 37-66 5 4 7 26-32 2 1 13 11-34
17.  Amator Maszewo 32 24 7 3 22 41-91 3 1 12 24-40 4 2 10 17-51
Tęcza 34 Płońsk wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 GKP Targówek (Warszawa)    1-0 2-1 5-0 1-0 1-0 2-2 2-0 2-2 1-0 1-0 6-0 0-0 3-0 4-1 2-1 9-0 
 2 Bug Wyszków2-2     3-2 7-1 2-0 2-1 2-3 0-8 1-3 0-0 1-2 6-1 2-0 4-1 0-0 2-1 8-2 
 3 Wisła II Płock3-0 1-2     1-2 3-1 1-2 5-0 2-2 3-1 7-2 6-1 1-3 7-4 4-0 3-1 2-0 3-1 
 4 Kasztelan Sierpc0-1 1-0 3-6     2-1 2-2 3-0 0-0 1-1 2-1 2-1 2-1 4-0 1-0 3-1 2-1 4-0 
 5 Huragan Wołomin1-1 1-0 1-0 4-0     1-1 3-1 1-2 1-0 1-0 2-2 1-2 3-2 4-1 3-2 3-2 4-0 
 6 Mławianka Mława0-1 2-3 1-0 0-0 1-1     3-1 2-1 2-3 3-2 2-1 1-0 3-0 2-0 1-0 2-0 1-1 
 7 Błękitni Gąbin1-2 0-2 3-1 1-1 1-1 0-1     2-0 4-2 0-1 2-4 0-0 0-3 1-2 4-1 3-1 2-3 
 8 MKS Przasnysz4-0 1-3 2-2 2-1 2-3 3-0 2-4     1-2 3-0 2-0 3-0 2-2 1-0 5-1 1-1 3-1 
 9 Ostrovia Ostrów Mazowiecka1-2 0-0 2-4 2-1 2-1 0-0 0-2 2-1     0-0 3-0* 3-0* 3-1 1-0 1-0 0-1 1-2 
 10 Nadnarwianka Pułtusk1-1 0-2 1-0 1-1 0-1 1-0 2-0 1-2 3-0     1-1 1-2 3-1 2-0 2-1 3-1 1-2 
 11 KS Łomianki2-2 0-2 2-0 1-2 2-3 0-0 0-3 1-1 2-0 6-0     1-0 1-3 2-0 2-2 4-0 3-1 
 12 Wkra Żuromin1-1 3-0 0-1 2-1 1-1 0-2 2-4 1-1 2-1 0-1 1-1     2-2 0-1 1-0 1-0 3-0 
 13 Marcovia 2000 Marki0-2 0-2 0-2 0-2 0-0 3-0 1-3 2-2 1-0 3-0 1-3 0-1     2-1 3-0 2-0 2-2 
 14 Tęcza 34 Płońsk0-2 0-0 0-1 2-1 0-3 0-2 1-6 2-2 0-2 3-1 3-0 2-2 3-1     1-0 3-1 1-2 
 15 MKS Ciechanów1-0 0-1 2-2 2-3 0-0 4-0 0-2 0-0 0-0 1-1 0-0 1-3 4-0 0-3     4-0 2-0 
 16 Korona Szydłowo1-3 1-0 1-6 1-4 1-0 1-0 1-2 1-3 2-2 3-4 3-0 0-0 2-4 1-1 3-3     4-0 
 17 Amator Maszewo1-2 0-2 0-1 2-2 3-2 1-3 0-1 5-4 0-2 1-4 0-6 5-1 1-2 2-3 3-4 0-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: MKS Przasnysz.
 
Huragan Wołomin 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 13 sierpnia, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Korona Szydłowo 13 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 1-1 KS Łomianki 13 sierpnia, 17:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 Marcovia 2000 Marki 13 sierpnia, 17:00
Kasztelan Sierpc 1-0 Tęcza 34 Płońsk 13 sierpnia, 11:00
MKS Ciechanów 0-1 Bug Wyszków 13 sierpnia, 16:00 (250)
Błękitni Gąbin 0-1 Mławianka Mława 13 sierpnia, 14:00
Wisła II Płock 3-1 Amator Maszewo 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Amator Maszewo.
 
Mławianka Mława 1-0 Wisła II Płock 20 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków 2-3 Błękitni Gąbin 20 sierpnia, 16:00
Marcovia 2000 Marki 0-2 Kasztelan Sierpc 20 sierpnia, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
KS Łomianki 6-0 Nadnarwianka Pułtusk 21 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 0-0 Wkra Żuromin 20 sierpnia, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 20 sierpnia, 17:30
MKS Przasnysz 2-3 Huragan Wołomin 20 sierpnia, 11:00
MKS Ciechanów 0-3 Tęcza 34 Płońsk 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Huragan Wołomin.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 MKS Przasnysz 27 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 27 sierpnia, 17:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 Korona Szydłowo 27 sierpnia, 17:00
Kasztelan Sierpc 2-1 KS Łomianki 27 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 4-0 Marcovia 2000 Marki 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Gąbin 1-2 Tęcza 34 Płońsk 27 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 1-2 Bug Wyszków 28 sierpnia, 11:00
Amator Maszewo 1-3 Mławianka Mława 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: Mławianka Mława.
 
Bug Wyszków 8-2 Amator Maszewo 31 sierpnia, 17:00
Marcovia 2000 Marki 1-3 Błękitni Gąbin 31 sierpnia, 16:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
KS Łomianki 2-2 MKS Ciechanów 31 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 1-4 Kasztelan Sierpc 31 sierpnia, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 31 sierpnia, 17:00
MKS Przasnysz 3-0 Wkra Żuromin 7 września, 17:00
Huragan Wołomin 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 31 sierpnia, 17:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Wisła II Płock 4-0 Tęcza 34 Płońsk 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
Wkra Żuromin 1-1 Huragan Wołomin 3 września, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 MKS Przasnysz 3 września, 17:00
Kasztelan Sierpc 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 3 września, 11:00
MKS Ciechanów 4-0 Korona Szydłowo 3 września, 15:00
Błękitni Gąbin 2-4 KS Łomianki 3 września, 14:00
Wisła II Płock 7-4 Marcovia 2000 Marki 3 września, 11:00
Amator Maszewo 2-3 Tęcza 34 Płońsk 3 września, 11:00
Mławianka Mława 2-3 Bug Wyszków 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Bug Wyszków.
 
Tęcza 34 Płońsk 0-2 Mławianka Mława 10 września, 16:30
Marcovia 2000 Marki 2-2 Amator Maszewo 10 września, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka?
KS Łomianki 2-0 Wisła II Płock 10 września, 16:30
Korona Szydłowo 1-2 Błękitni Gąbin 10 września, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 4-1 MKS Ciechanów 10 września, 16:30
MKS Przasnysz 2-1 Kasztelan Sierpc 10 września, 16:00
Huragan Wołomin 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 10 września, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Wkra Żuromin 10 września, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 89. minucie przy stanie 1-0 - goście zeszli z boiska

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Wkra Żuromin.
 
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Huragan Wołomin 17 września, 14:00
MKS Ciechanów 0-0 MKS Przasnysz 17 września, 15:00
Błękitni Gąbin 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 17 września, 16:00
Wisła II Płock 2-0 Korona Szydłowo 18 września, 11:00
Amator Maszewo 0-6 KS Łomianki 18 września, 15:00
Mławianka Mława 3-0 Marcovia 2000 Marki 17 września, 16:00
Bug Wyszków 4-1 Tęcza 34 Płońsk 17 września, 16:00 (200)

Kolejka 8 - 21 września

Pauza: Tęcza 34 Płońsk.
 
Marcovia 2000 Marki 0-2 Bug Wyszków 21 września, 16:00 (100)
w Warszawie; na stadionie Junaka
KS Łomianki 0-0 Mławianka Mława 21 września, 16:30
Korona Szydłowo 4-0 Amator Maszewo 21 września, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Wisła II Płock 21 września, 16:30
MKS Przasnysz 2-4 Błękitni Gąbin 21 września, 16:30
Huragan Wołomin 3-2 MKS Ciechanów 21 września, 16:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Kasztelan Sierpc 21 września, 16:30
Wkra Żuromin 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Pauza: Nadnarwianka Pułtusk.
 
Kasztelan Sierpc 2-1 Wkra Żuromin 24 września, 16:00
MKS Ciechanów 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 25 września, 15:00
Błękitni Gąbin 1-1 Huragan Wołomin 24 września, 16:00
Wisła II Płock 2-2 MKS Przasnysz 25 września, 11:00
Amator Maszewo 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 24 września, 11:00
Mławianka Mława 2-0 Korona Szydłowo 24 września, 16:00
Bug Wyszków 1-2 KS Łomianki 24 września, 16:00 (200)
Tęcza 34 Płońsk 3-1 Marcovia 2000 Marki 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Pauza: Marcovia 2000 Marki.
 
KS Łomianki 2-0 Tęcza 34 Płońsk 1 października, 16:00
Korona Szydłowo 1-0 Bug Wyszków 1 października, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Mławianka Mława 1 października, 16:00
MKS Przasnysz 3-1 Amator Maszewo 1 października, 14:00
Huragan Wołomin 1-0 Wisła II Płock 1 października, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Błękitni Gąbin 1 października, 16:00
Wkra Żuromin 1-0 MKS Ciechanów 1 października, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 Kasztelan Sierpc 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Pauza: Kasztelan Sierpc.
 
MKS Ciechanów 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 8 października, 15:00
Błękitni Gąbin 0-0 Wkra Żuromin 8 października, 15:00
Wisła II Płock 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8 października, 11:00
Amator Maszewo 3-2 Huragan Wołomin 8 października, 11:00
Mławianka Mława 2-1 MKS Przasnysz 8 października, 15:30
Bug Wyszków 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 8 października, 15:00 (250)
Tęcza 34 Płońsk 3-1 Korona Szydłowo 8 października, 15:30
Marcovia 2000 Marki 1-3 KS Łomianki 8 października, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka

Kolejka 12 - 15-16 października

Pauza: KS Łomianki.
 
Korona Szydłowo 2-4 Marcovia 2000 Marki 15 października, 15:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-0 Tęcza 34 Płońsk 16 października, 12:00
MKS Przasnysz 1-3 Bug Wyszków 15 października, 13:00
Huragan Wołomin 1-1 Mławianka Mława 15 października, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Amator Maszewo 15 października, 15:00
Wkra Żuromin 0-1 Wisła II Płock 15 października, 14:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Błękitni Gąbin 15 października, 14:00
Kasztelan Sierpc 3-1 MKS Ciechanów 15 października, 14:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Błękitni Gąbin 1-1 Kasztelan Sierpc 22 października, 13:00
Wisła II Płock 7-2 Nadnarwianka Pułtusk 23 października, 11:00
Amator Maszewo 5-1 Wkra Żuromin 22 października, 11:00
Mławianka Mława 2-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 października, 15:00
Bug Wyszków 2-0 Huragan Wołomin 22 października, 15:00 (150)
Tęcza 34 Płońsk 2-2 MKS Przasnysz 22 października, 15:00
Marcovia 2000 Marki 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 22 października, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
KS Łomianki 4-0 Korona Szydłowo 22 października, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Pauza: Korona Szydłowo.
 
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 KS Łomianki 30 października, 14:00
MKS Przasnysz 2-2 Marcovia 2000 Marki 29 października, 11:00
Huragan Wołomin 4-1 Tęcza 34 Płońsk 29 października, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Bug Wyszków 29 października, 14:00
Wkra Żuromin 0-2 Mławianka Mława 29 października, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Amator Maszewo 29 października, 14:00
Kasztelan Sierpc 3-6 Wisła II Płock 29 października, 14:00
MKS Ciechanów 0-2 Błękitni Gąbin 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pauza: Błękitni Gąbin.
 
Wisła II Płock 3-1 MKS Ciechanów 6 listopada, 11:00
Amator Maszewo 2-2 Kasztelan Sierpc 5 listopada, 11:00
Mławianka Mława 3-2 Nadnarwianka Pułtusk 5 listopada, 12:00
Bug Wyszków 6-1 Wkra Żuromin 5 listopada, 13:30 (120)
Tęcza 34 Płońsk 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 listopada, 13:30
Marcovia 2000 Marki 0-0 Huragan Wołomin 5 listopada, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
KS Łomianki 1-1 MKS Przasnysz 5 listopada, 13:30
Korona Szydłowo 1-3 GKP Targówek (Warszawa) 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: GKP Targówek (Warszawa).
 
MKS Przasnysz 1-1 Korona Szydłowo 12 listopada, 11:00
Huragan Wołomin 2-2 KS Łomianki 11 listopada, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Marcovia 2000 Marki 11 listopada, 13:00
Wkra Żuromin 0-1 Tęcza 34 Płońsk 11 listopada, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 0-2 Bug Wyszków 11 listopada, 13:00 (200)
Kasztelan Sierpc 2-2 Mławianka Mława 12 listopada, 13:00
MKS Ciechanów 2-0 Amator Maszewo 11 listopada, 13:00
Błękitni Gąbin 3-1 Wisła II Płock 12 listopada, 11:30

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Pauza: Wisła II Płock.
 
Amator Maszewo 0-1 Błękitni Gąbin 19 listopada, 11:00
Mławianka Mława 1-0 MKS Ciechanów 19 listopada, 12:00
Bug Wyszków 7-1 Kasztelan Sierpc 19 listopada, 13:00
Tęcza 34 Płońsk 3-1 Nadnarwianka Pułtusk 19 listopada, 13:00
Marcovia 2000 Marki 0-1 Wkra Żuromin 19 listopada, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
KS Łomianki 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 listopada, 13:00
Korona Szydłowo 1-0 Huragan Wołomin 19 listopada, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-0 MKS Przasnysz 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

Pauza: MKS Przasnysz.
 
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Huragan Wołomin 18 marca, 14:00
Korona Szydłowo 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18 marca, 14:00
KS Łomianki 1-0 Wkra Żuromin 17 marca, 15:00
Marcovia 2000 Marki 3-0 Nadnarwianka Pułtusk 17 marca, 12:00
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
Tęcza 34 Płońsk 2-1 Kasztelan Sierpc 17 marca, 15:30
Bug Wyszków 0-0 MKS Ciechanów 17 marca, 15:00 (300)
Mławianka Mława 3-1 Błękitni Gąbin 17 marca, 15:00
Amator Maszewo 0-1 Wisła II Płock 17 marca, 15:00

Kolejka 19 - 24-25 marca

Pauza: Amator Maszewo.
 
Tęcza 34 Płońsk 1-0 MKS Ciechanów 24 marca, 15:30
Wisła II Płock 1-2 Mławianka Mława 25 marca, 11:00
Błękitni Gąbin 0-2 Bug Wyszków 24 marca, 15:30 (70)
Kasztelan Sierpc 4-0 Marcovia 2000 Marki 24 marca, 15:30
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 KS Łomianki 24 marca, 15:00
Wkra Żuromin 1-0 Korona Szydłowo 24 marca, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 24 marca, 14:00
Huragan Wołomin 1-2 MKS Przasnysz 24 marca, 14:00

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Huragan Wołomin.
 
MKS Przasnysz 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 31 marca, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 6-0 Wkra Żuromin 31 marca, 14:00
Korona Szydłowo 3-4 Nadnarwianka Pułtusk 31 marca, 14:00
KS Łomianki 1-2 Kasztelan Sierpc 31 marca, 15:00
Marcovia 2000 Marki 3-0 MKS Ciechanów 31 marca, 12:00
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
Tęcza 34 Płońsk 1-6 Błękitni Gąbin 31 marca, 16:00
Bug Wyszków 3-2 Wisła II Płock 31 marca, 15:00 (140)
Mławianka Mława 1-1 Amator Maszewo 31 marca, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Pauza: Mławianka Mława.
 
Tęcza 34 Płońsk 0-1 Wisła II Płock 7 kwietnia, 11:00
Amator Maszewo 0-2 Bug Wyszków 6 kwietnia, 16:00
Błękitni Gąbin 0-3 Marcovia 2000 Marki 7 kwietnia, 16:00
MKS Ciechanów 0-0 KS Łomianki 6 kwietnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Korona Szydłowo 6 kwietnia, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 6 kwietnia, 16:00
Wkra Żuromin 1-1 MKS Przasnysz 7 kwietnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Huragan Wołomin 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 11 kwietnia

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
Huragan Wołomin 1-2 Wkra Żuromin 11 kwietnia, 16:00
MKS Przasnysz 3-0 Nadnarwianka Pułtusk 11 kwietnia, 14:30
GKP Targówek (Warszawa) 5-0 Kasztelan Sierpc 11 kwietnia, 15:30
Korona Szydłowo 3-3 MKS Ciechanów 11 kwietnia, 16:00
KS Łomianki 0-3 Błękitni Gąbin 11 kwietnia, 16:00
Marcovia 2000 Marki 0-2 Wisła II Płock 11 kwietnia, 16:30
w Warszawie; na stadionie Junaka
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Amator Maszewo 11 kwietnia, 16:00
Bug Wyszków 2-1 Mławianka Mława 11 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Pauza: Bug Wyszków.
 
Mławianka Mława 2-0 Tęcza 34 Płońsk 14 kwietnia, 16:00
Amator Maszewo 1-2 Marcovia 2000 Marki 14 kwietnia, 11:00
Wisła II Płock 6-1 KS Łomianki 15 kwietnia, 11:00
Błękitni Gąbin 3-1 Korona Szydłowo 14 kwietnia, 15:00
MKS Ciechanów 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 14 kwietnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 0-0 MKS Przasnysz 14 kwietnia, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Huragan Wołomin 15 kwietnia, 13:00
Wkra Żuromin 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Pauza: Wkra Żuromin.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 21 kwietnia, 15:00
Huragan Wołomin 4-0 Kasztelan Sierpc 21 kwietnia, 14:00
MKS Przasnysz 5-1 MKS Ciechanów 21 kwietnia, 15:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-2 Błękitni Gąbin 21 kwietnia, 14:00
Korona Szydłowo 1-6 Wisła II Płock 21 kwietnia, 11:00
KS Łomianki 3-1 Amator Maszewo 21 kwietnia, 16:00
Marcovia 2000 Marki 3-0 Mławianka Mława 21 kwietnia, 12:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
Tęcza 34 Płońsk 0-0 Bug Wyszków 21 kwietnia, 16:00 (75)

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

Pauza: Tęcza 34 Płońsk.
 
Bug Wyszków 2-0 Marcovia 2000 Marki 28 kwietnia, 16:00 (850)
Mławianka Mława 2-1 KS Łomianki 28 kwietnia, 16:00
Amator Maszewo 0-1 Korona Szydłowo 28 kwietnia, 12:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Wisła II Płock 3-0 GKP Targówek (Warszawa) 29 kwietnia, 16:00
Błękitni Gąbin 2-0 MKS Przasnysz 28 kwietnia, 16:00
MKS Ciechanów 0-0 Huragan Wołomin 28 kwietnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 kwietnia, 15:30
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Wkra Żuromin 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 2 maja

Pauza: Nadnarwianka Pułtusk.
 
Wkra Żuromin 2-1 Kasztelan Sierpc 2 maja, 16:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 MKS Ciechanów 2 maja, 16:00
Huragan Wołomin 3-1 Błękitni Gąbin 2 maja, 16:30
MKS Przasnysz 2-2 Wisła II Płock 2 maja, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 9-0 Amator Maszewo 2 maja, 16:00
Korona Szydłowo 1-0 Mławianka Mława 2 maja, 14:00
KS Łomianki 0-2 Bug Wyszków 2 maja, 16:00 (85)
Marcovia 2000 Marki 2-1 Tęcza 34 Płońsk 2 maja, 17:00
w Warszawie; na stadionie Junaka

Kolejka 27 - 5-6 maja

Pauza: Marcovia 2000 Marki.
 
Tęcza 34 Płońsk 3-0 KS Łomianki 9 maja, 17:00
Bug Wyszków 2-1 Korona Szydłowo 5 maja, 16:00 (200)
Mławianka Mława 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 5 maja, 16:00
Amator Maszewo 5-4 MKS Przasnysz 6 maja, 11:00
Wisła II Płock 3-1 Huragan Wołomin 6 maja, 11:00
na stadionie Wisły
Błękitni Gąbin 4-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 maja, 16:00
MKS Ciechanów 1-3 Wkra Żuromin 5 maja, 15:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Nadnarwianka Pułtusk 5 maja, 16:00

Kolejka 28 - 12-13 maja

Pauza: Kasztelan Sierpc.
 
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 MKS Ciechanów 12 maja, 17:00
Wkra Żuromin 2-4 Błękitni Gąbin 12 maja, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-4 Wisła II Płock 12 maja, 16:00
Huragan Wołomin 4-0 Amator Maszewo 12 maja, 16:30
MKS Przasnysz 3-0 Mławianka Mława 12 maja, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Bug Wyszków 12 maja, 16:00 (300)
Korona Szydłowo 1-1 Tęcza 34 Płońsk 12 maja, 16:00
KS Łomianki 1-3 Marcovia 2000 Marki 12 maja, 17:00

Kolejka 29 - 16 maja

Pauza: KS Łomianki.
 
Marcovia 2000 Marki 2-0 Korona Szydłowo 16 maja, 17:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
Tęcza 34 Płońsk 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 16 maja, 16:30
Bug Wyszków 0-8 MKS Przasnysz 16 maja, 16:00 (100)
Mławianka Mława 1-1 Huragan Wołomin 16 maja, 16:00
Amator Maszewo 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 16 maja, 17:00
Wisła II Płock 1-3 Wkra Żuromin 17 maja, 15:00
Błękitni Gąbin 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 16 maja, 17:00
MKS Ciechanów 2-3 Kasztelan Sierpc 16 maja, 15:00

Kolejka 30 - 19-20 maja

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Kasztelan Sierpc 3-0 Błękitni Gąbin 19 maja, 16:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Wisła II Płock 19 maja, 17:00
Wkra Żuromin 3-0 Amator Maszewo 20 maja, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Mławianka Mława 19 maja, 17:00
Huragan Wołomin 1-0 Bug Wyszków 19 maja, 17:00 (250)
MKS Przasnysz 1-0 Tęcza 34 Płońsk 19 maja, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 0-0 Marcovia 2000 Marki 19 maja, 16:00
Korona Szydłowo 3-0 KS Łomianki 20 maja, 14:00

Kolejka 31 - 26-27 maja

Pauza: Korona Szydłowo.
 
KS Łomianki 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 26 maja, 17:00
Marcovia 2000 Marki 2-2 MKS Przasnysz 26 maja, 16:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
Tęcza 34 Płońsk 0-3 Huragan Wołomin 26 maja, 17:30
Bug Wyszków 1-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 26 maja, 16:00
Mławianka Mława 1-0 Wkra Żuromin 26 maja, 16:00
Amator Maszewo 1-4 Nadnarwianka Pułtusk 26 maja, 16:00
Wisła II Płock 1-2 Kasztelan Sierpc 26 maja, 11:00
Błękitni Gąbin 4-1 MKS Ciechanów 26 maja, 12:00

Kolejka 32 - 30 maja

Pauza: Błękitni Gąbin.
 
MKS Ciechanów 2-2 Wisła II Płock 30 maja, 17:30
Kasztelan Sierpc 4-0 Amator Maszewo 30 maja, 17:30
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Mławianka Mława 30 maja, 17:30
Wkra Żuromin 3-0 Bug Wyszków 30 maja, 17:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Tęcza 34 Płońsk 30 maja, 17:30
Huragan Wołomin 3-2 Marcovia 2000 Marki 30 maja, 17:30
MKS Przasnysz 2-0 KS Łomianki 30 maja, 17:30
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Korona Szydłowo 30 maja, 17:30

Kolejka 33 - 2 czerwca

Pauza: GKP Targówek (Warszawa).
 
Korona Szydłowo 1-3 MKS Przasnysz 2 czerwca, 18:00
KS Łomianki 2-3 Huragan Wołomin 2 czerwca, 18:00
Marcovia 2000 Marki 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 czerwca, 18:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
Tęcza 34 Płońsk 2-2 Wkra Żuromin 2 czerwca, 18:00
Bug Wyszków 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 2 czerwca, 15:30
Mławianka Mława 0-0 Kasztelan Sierpc 2 czerwca, 18:00
Amator Maszewo 3-4 MKS Ciechanów 2 czerwca, 18:00
Wisła II Płock 5-0 Błękitni Gąbin 2 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 6 czerwca

Pauza: Wisła II Płock.
 
Błękitni Gąbin 2-3 Amator Maszewo 6 czerwca, 18:00
MKS Ciechanów 4-0 Mławianka Mława 6 czerwca, 18:00
Kasztelan Sierpc 1-0 Bug Wyszków 6 czerwca, 18:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Tęcza 34 Płońsk 6 czerwca, 18:00
Wkra Żuromin 2-2 Marcovia 2000 Marki 6 czerwca, 18:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 KS Łomianki 6 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Huragan Wołomin 3-2 Korona Szydłowo 6 czerwca, 18:00
MKS Przasnysz 4-0 GKP Targówek (Warszawa) 6 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2011/2012 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2011/2012 (łódzka)
IV liga 2011/2012 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2011/2012 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2011/2012 (Płock)
Liga okręgowa 2011/2012 (Radom)
Liga okręgowa 2011/2012 (Siedlce)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas