[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Rogowskie Towarzystwo Sportowe Odra Kędzierzyn-Koźle
Rok założenia: 2004
Barwy:
Adres: Chrobrego 25, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
WWW: http://rtsodrakozle.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Adrian Stobrawe
Trener: Ryszard Kasperski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Szymon Linek (12.01.90), Paweł Szymański (22.11.79).
Obrońcy: Tomasz Browarski (23.03.88), Adrian Drewienkowski (18.03.91), Rafał Drewienkowski (05.01.88), Szymon Kupka, Piotr Rypa (29.04.92), Piotr Stefanides (06.02.88), Robert Stobrawe (02.01.71).
Pomocnicy: Michał Adamski, Mateusz Cieżak (11.10.91), Piotr Fortuna, Marek Kadyła (14.05.89), Krzysztof Michalski, Paweł Sikora (29.05.91), Adam Tynda, Waldemar Wczasek (27.09.76), Piotr Węgrzyk (17.05.91), Piotr Winnik, Łukasz Wojdyła.
Napastnicy: Kamil Brzyś (12.09.89), Krzysztof Smorczewski (02.09.88).
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Paweł Chełchowski, Tomasz Cieślak, Grzegorz Fiedura, Marcin Głazowski, Piotr Gnyla, Krzysztof Hałgas, Mateusz Jędrzejczyk, Sławomir Kierdal, Paweł Sikora, Patryk Sochacki, Przemysław Węgier.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: opolska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Opolski ZPN
   2002/03 - Liga wojewódzka 2002/2003, grupa: Opole II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: opolska II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: opolska II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: opolska II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Opole IV
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Klasa B 2017/2018, grupa: Opole XII
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce
   2018/19 - Klasa B 2018/2019, grupa: Opole XII
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce

 

Napisz do nas