[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Austria Österreichischer Fussball-Bund
Data założenia: 18 marca 1904
Barwy:
Adres:
Kraj: Austria
WWW: brak
Stadion: pojemność - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

III miejsce Mistrzostw Świata - 1954
starty w Mistrzostwach Świata - (7x) - 1934, 1954, 1958, 1978, 1982, 1990, 1998
Igrzyska Olimpijskie - srebrny medal - 1936
1/4 finału Mistrzostw Europy - 1960
 
Kluby
   1. Simmeringer SC
   1.FC Allstars Wiener Neustadt (f)
   1.FC Bisamberg
   1.FC Graz (f)
   1.SC Felixdorf
   1.SC Sollenau
   1.Wiener Neustädter SC
   AKA OÖ West
   AKA Vorarlberg
   ASC Marathon Korneuburg
   ASK Ebreichsdorf
   ASK Horitschon
   ASK Kematen an der Ybbs
   ASK Kottingbrunn
   ASK Marienthal
   ASK Oberwaltersdorf
   ASK Schwadorf
   ASK Voitsberg
   ASK-BSC Bruck an der Leitha
   ASKÖ Donau Linz
   ASKÖ Gosau
   ASKÖ Linz Zöhrdorf
   ASKÖ Lunz am See
   ASKÖ Oberdorf
   ASKÖ Pasching
   ASV 13
   ASV Kienberg/Gaming
   ASV Schrems
   ASV Siegendorf
   ASV Spratzern
   ASV Zurndorf
   ATSV Brand
   ATSV Ober-Grafendorf
   ATSV Timelkam
   BSV Juniors/Villach
   Deutschlandsberger SC
   DSG Wisła Wien
   DSV Fortuna 05
   DSV Leoben
   FAC Team für Wien
   Favoritner AC
   FC Admira Mödling
   FC Admira Mödling II
   FC Admira Wacker Mödling
   FC Admira Wacker Mödling II
   FC Admira Wacker Mödling (j)
   FC Alpe Adria
   FC Andau
   FC Andelsbuch
   FC Bad Radkersburg
   FC Bergheim
   FC Blau Weiß Linz
   FC Blau-Weiß Feldkirch
   FC Diamant Linz (f)
   FC Erhart Bau Vienna Celtics
   FC Göstling an der Ybbs
   FC Gratkorn
   FC Hallein 04
   FC Hellas Kagran
   FC Höchst 1921
   FC Hörbranz
   FC Karabakh Wien
   FC Kärnten
   FC Kärnten Amateure
   FC Kitzbühel
   FC Koblach
   FC Kufstein
   FC Langenegg
   FC Liefering
   FC Lingenau
   FC Mauerwerk
   FC Mistelbach
   FC Niederösterreich Sankt Pölten
   FC Pasching
   FC Polska Wien
   FC Purkersdorf
   FC Salzburg
   FC Salzburg Amateure
   FC Salzburg (j)
   FC Sankt Veit an der Glan
   FC Sarling
   FC Schlins
   FC Seitenstetten
   FC Sonntagberg
   FC Stadlau
   FC Tirol Innsbruck
   FC Tulln
   FC Wacker Innsbruck
   FC Wacker Innsbruck II
   FC Wacker Tirol (Innsbruck)
   FC Würnitz
   FC Zeltweg
   FCM Traiskirchen
   FCU Frankenfels/Schwarzenbach
   FCU Gerersdorf/Ebersdorf
   FCU Neustadtl
   First Vienna FC 1894
   FK Austria Wiedeń
   FK Austria Wiedeń II
   FK Blau-Weiss Hollabrunn
   Floridsdorfer AC
   FSC Schwaz (f)
   FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach
   FSK Sankt Pölten/Spratzern (k)
   FZSV Rußbach
   Gersthofer SV
   Grazer AK
   Innsbrucker AC/FC Tiroler Loden (k)
   ISS Admira Landhaus
   Kapfenberger SV
   Kremser SC
   KSV Böhlerwerk
   KSV Siemens Wien
   Landstraßer AC Wien
   Lieferinger SV
   Linzer ASK
   Magdalener SC
   Mauerwerk Sport Admira
   ÖTSU Steinakirchen
   Post SV Wien
   SAC Wien
   SAK Celovec/Klagenfurt
   SC Admira Wiedeń
   SC Admira-Wacker Wiedeń
   SC Austria Lustenau
   SC Berndorf
   SC Bregenz
   SC Breitenbrunn
   SC Eisenstadt
   SC Hörsching
   SC Imst 1933
   SC Kaiserebersdorf Srbija 08 (f)
   SC Kalsdorf
   SC Kirchberg
   SC Klosterneuburg 1912
   SC Kronstorf
   SC Ladendorf
   SC Lassee
   SC Lilienfeld
   SC Marchtrenk
   SC Melk
   SC Neusiedl am See 1919
   SC Ostbahn XI
   SC Pyhra
   SC Red Star/Penzing
   SC Reichenau
   SC Rheindorf Altach
   SC Ritzing
   SC Rohrendorf/Gedersdorf
   SC Sallingberg
   SC Sankt Martin
   SC Schwanenstadt
   SC Schwaz
   SC Sitzenberg/Reidling
   SC Team Wiener Linien
   SC Weiz
   SC Wiener Neustadt
   SC Wiener Viktoria
   SC Wieselburg
   SC Zöbern
   SC/ESV Parndorf 1919
   Schwarz-Weiss Bregenz
   SCU Emmersdorf
   SCU Euratsfeld
   SCU Thaya
   SK Amateure Steyr
   SK Austria Kärnten
   SK Austria Klagenfurt
   SK Bischofshofen
   SK Cro-Vienna
   SK Eggenburg
   SK Jenbach
   SK Niederösterreich Sankt Pölten
   SK Niederösterreich Sankt Pölten II
   SK Rapid Wiedeń
   SK Rapid Wiedeń II
   SK Slovan/Hütteldorfer AC
   SK Spannberg-Velm-Götzendorf
   SK Strobl
   SK Sturm Graz
   SK Sturm Graz Amateure
   SK Sturm Graz II
   SK Sturm Graz (k)
   SK VÖEST Linz
   SK Vorwärts Steyr
   SK Wullersdorf
   SPC Helfort
   Sportfreunde Berg
   Stella Rossa Vienna (f)
   SU Bischofstetten
   SV 7023 Zemendorf-Stöttera-Pöttelsdorf
   SV Anger
   SV Austria Salzburg
   SV Bad Aussee
   SV Bad Goisern
   SV Bad Ischl
   SV Blau-Weiss Großweikersdorf
   SV Blindenmarkt
   SV Braunau
   SV Donau Langenlebarn
   SV Erlauf
   SV Essling
   SV Flavia-Solva Wagna
   SV Frauental
   SV Gablitz
   SV Gaflenz
   SV Garsten
   SV Gerasdorf Stammersdorf
   SV Gmunden
   SV Göllersdorf
   SV Gottsdorf-Marbach-Persenbeug
   SV Gralla
   SV Grieskirchen
   SV Grödig
   SV Groß-Siegharts
   SV Haitzendorf
   SV Hall
   SV Hirschstetten/Lindenhof
   SV Hoheneich
   SV Hollenburg
   SV Horn
   SV Hundsheim
   SV Jauerling
   SV Karlstetten/Neidling
   SV Lackenbach
   SV Lafnitz
   SV Langenrohr
   SV Langschwarza
   SV Ludesch
   SV Markt Sankt Martin
   SV Mattersburg
   SV Mattersburg II
   SV Mauerkirchen
   SV Mitterndorf
   SV Neuberg
   SV Neulengbach (k)
   SV Neumarkt an der Ybbs
   SV Oberndorf
   SV Oberwart
   SV Pasching
   SV Paudorf
   SV Pichl
   SV Prutz
   SV Rapid Lienz
   SV Ratzersdorf
   SV Ried 1912
   SV Sankt Andrä-Wördern
   SV Scheibbs
   SV Schwarzach im Pongau
   SV Schwechat
   SV Sierndorf
   SV Sierning
   SV Sinabelkirchen
   SV Stegersbach
   SV Stockerau
   SV Stripfing/Weiden
   SV Waidhofen an der Thaya
   SV Weitersfeld
   SV Weitra
   SV Welzenegg
   SV Weng
   SV Wienerberg
   SV Wienerfeld
   SV Wimpassing
   SV Würmla
   SVA Kindberg
   SVG Bleiburg
   SVg Purgstall
   Technopool Admira
   TSU Allhartsberg
   TSV Hartberg
   TSV Neumarkt am Wallersee
   TuS Heiligenkreuz am Waasen
   TuS Sankt Stefan im Rosental
   UFC Markt Allhau
   UFC Purbach am See
   UFC Sankt Peter in der Au
   UFC Weiden am See
   UFC Wettmannstätten
   Union Baumgartenberg
   Union Hofstetten-Grünau
   Union Mitterkirchen
   Union Neuhofen
   Union Saxen
   Union Weißkirchen
   USC Abersee
   USC Landhaus (k)
   USC Mauerbach
   USC Perchtoldsdorf
   USC Pöggstall
   USC Sonnhofen
   USC Wallern
   USV 1950 Hauskirchen
   USV Altruppersdorf
   USV Großriedenthal
   USV Kirnberg
   USV Kühnring
   USV Leitzersdorf
   USV Oed/Zeillern
   USV Raxendorf
   USV Thalgau
   USV Weiten
   VfB Admira Wacker Mödling
   VfB Mödling
   Villacher SV
   VSE Sankt Pölten
   VST Völkermarkt
   Wiener SC
   Wolfsberger AC
   Wolfsberger AC/SK Sankt Andrä
 
Dane z sezonu: 2009/10
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2004/05 - eliminacje do Mistrzostw Świata Niemcy 2006
   2007/08 - Mistrzostwa Europy - Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw Świata RPA 2010
   2010/11 - eliminacje do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2015/16 - Mistrzostwa Europy - Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018
   2018/19 - eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas