2 lutego 2005, 10:30 - Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 0-3 Ruch Chorzów
Krzysztof Bizacki 25, 36, Wojciech Musiał 88

Zagłębie Sosnowiec: Piętka - Solecki, Twardawa, Stemplewski, Łuczywek - Skrzypek (66 Grunt), Luty, Jaworski, Kohut (46 Mazur) - Bogacz (46 Marcin Smarzyński), Ujek.

Ruch Chorzów: (I połowa) Nowak - Bartos, Mosór, Kuczma, Unierzyski - Kaczorowski, Błażejewski, Stanford, Michał Smarzyński - Śrutwa, Bizacki. (II połowa) Franke - Kuczma, Unierzyski, Balul - Stanford (70 Musiał), Wawrzyńczok, Toborek, Foszmańczyk, Molek - Ćwielong, Janoszka.

Grający w rezerwowym składzie zespół Zagłębia Sosnowiec uległ na własnym boisku innemu drugoligowcowi - Ruchowi Chorzów 0-3 (0-2).

O godzinie 14:00 pierwszy skład Zagłębia miał rozpocząć na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie mecz towarzyski z Górnikiem Zabrze. Pierwotnie spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 11:00, jednak z uwagi na konieczność odśnieżenia płyty boiska zostało przesunięty o trzy godziny. Kilka minut temu trener Górnika Edward Lorens poinformował klub z Sosnowca o odwołaniu sparingu.

W tej sytuacji na bocznej płycie Stadionu Ludowego pierwszy skład Zagłębia zmierzył się z drużyną złożoną z młodych zawodników. Mecz rozgrywany 2x35 minut zakończył się zwycięstwem pierwszego składu 7-0 (3-0).

źródło: własne

Dodano: 2 lutego 2005, 12:12:42

Ziombel - 2 lutego 2005, 12:25:14 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.4.85)
Na wiosna bedzie 2 x wiecej ! Bedzie 0-6 dla Niebieskich!

Goldi - 2 lutego 2005, 12:40:46 - *.devs.futuro.pl (*.59.170.84)
Ziombel nie rozsmieszaj mnie graliscie z rezerami Zagłębia jak widzisz w tym skłądzie nie ma nowych nabytków Zagłębia. Takich jak Bęben, Warakomski, Adzem, Hosić, Wolański, Madar (czy jakos tak), Hubanović (czy jakoś tak) nie grał także Morawski. Na wiosne jak nie odejda to będa jeszcze Pitry, Lachowski, Treściński.

MrCricket - 2 lutego 2005, 13:00:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
Walczyli chłopaki jak mogli, ale sama ambicja nie wystarczyła. Ten młody w większości skład to trochę za mało jak na 2-ligowy Ruch. Sytuacje bramkowe były , wynik mniej sprawiedliwy niż przebieg meczu. Ale od tego są sparingi.

melon - 2 lutego 2005, 13:04:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ziombel nie podniecaj się tym wynikiem.Patrząc na składy to Ruch powinien wygrać kilkoma golami więcej.Byłem na tym meczu i twierdze że Ruch zagrał słabiutko.Zagłębie grało drugim składem bo mieli grać z Górnikiem.

oRacz - 2 lutego 2005, 13:13:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zaglebie zaklepalo sparing z Ruchem, a potem wolalo zagrac z Gornikiem. Wystawilo nas, a Gornik wystawil Zaglebie. LOL
Oby podobnie bylo na wiosne, czego sobie i Lukasmowi zycze :]

ques ho?? - 2 lutego 2005, 13:36:57 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.13)
popierwsze admin chyba spi (chorzowskie psy) albo jest gorolem (lks tez nam tak spiewalo...)
po drogie nikt sie nie podnieca to byl tylko sparing ze slabiutkim zaglebiem, ale fajnie jest wygrac z sosnowsiem. Tyle na temat, pozdro dla Niebieskich i zaprzyjaznionych ekip