4 lipca 2007 - Ciechanów
MKS Ciechanów 0-15 Polonia Warszawa
Daniel Mąka 5, 14, 21, 81 (k), 90, Grzegorz Wędzyński 23, Krzysztof Michalski 34, 39, Maciej Tataj 36, 44, 64 (k), Lumír Sedláček 42, Damian Świerblewski 51, Łukasz Piątek 71, Piotr Kosiorowski 74

Polonia Warszawa: Dawid Pietrzkiewicz (46 Łukasz Okuniewski) - Lumír Sedláček (67 Krzysztof Michalski), Bartłomiej Konieczny (46 Piotr Kulpaka), Jacek Broniewicz (46 Piotr Klepczarek), Krzysztof Michalski (46 Jacek Moryc) - Mariusz Zasada (46 Piotr Kosiorowski), Mariusz Pawlak (46 Łukasz Piątek), Grzegorz Wędzyński (46 Obem Marcelinus), Kamil Kuzera (46 Damian Świerblewski) - Maciej Tataj (67 Daniel Mąka), Daniel Mąka (46 Daniel Gołębiewski).

W meczu sparingowym rozegranym w Ciechanowie tamtejszy V-ligowy MKS uległ drugoligowej Polonii Warszawa 0-15 (0-9).

źródło: poloniawarszawa.com / Fakt

Dodano: 4 lipca 2007, 21:03:18

Mati - 4 lipca 2007, 21:07:40 - *.sdl.vectranet.pl (*.24.207.243)

Robson - 4 lipca 2007, 21:52:13 - *.viknet.futuro.pl
A co z Radosławem Gilewiczem bo podobno miał grać w Polonii ??

John - 4 lipca 2007, 22:09:08 - *.toya.net.pl
Czemu służą sparingi z 5-ligowymi juniorami??

Martin - 4 lipca 2007, 22:28:48 - *.foxnet.com.pl
BUAHAHA jak mąka mógł strzelic 5 bramek skoro w/g składu został zdjęty w 2 połowie

czop - 4 lipca 2007, 22:32:02 - *.ntlworld.ie
zamacil i strzelil

Arivoy - 4 lipca 2007, 22:48:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Martin umiesz czytać?
Maciej Tataj (67 Daniel Mąka), Daniel Mąka (46 Daniel Gołębiewski).
...

Kristof KS - 4 lipca 2007, 22:55:28 - *.73.175.99
Co to za zespol z ktorym Polonia wygrala???To jest jakis zespol z Premiership???A jak nie Premiership,to napewno z Serie A!!!

grand76 - 4 lipca 2007, 23:00:58 - *.adsl.inetia.pl
Nladny wynik pozdrowienia z KIELC!!!

KrajziCine - 5 lipca 2007, 8:24:51 - *.ostnet.pl
Mimo że rywal 5ligowy to jednak wynik może się podobać, 5 goli młodego Maki także robi wrażenie, widać że Polonia jest budowana z głową, mieszanka młodzieży z doświadczonymi zawodnikami i to przynosi efekt ;) Mam nadzieje, że Pietrzkiewicz załapie się do kadry i powalczy o skład ;)Brawo Polonia, czekam na Wasz powrót do OE ;)

majki - 5 lipca 2007, 11:02:15 - *.lpp.com.pl
Nie wiedziałem, że te drużyny mają sekcje hokeja na lodzie :p

ArkaGol - 5 lipca 2007, 11:06:43 - *.gdynia.mm.pl
Pozdro dla Polonii!!! Za rok we dwojke w 1 lidze!

TKA - 5 lipca 2007, 11:19:52 - *.multicon.pl (*.168.2.212)
aa gdzie jest ten piotrowski??????????? tkai przyszedl w ostatnim okienku z lechii?

KrystianTS - 5 lipca 2007, 11:47:22 - *.199.253.194
Byłem na meczu i Polonia pokazała dorosły futbol. Od samego początku widać było różnicę klas. Warty wspomienia jest fakt, że w drugiej połowie w Polonii bronił drugi bramkarz MKS-u, a w MKS-ie drugi brakmarz Polonii. Bramkarze zamienili się drużynami, aby bramkarz Polonii trochę pograł(puścił 2 karne i 4 normalne bramki).

budrys - 5 lipca 2007, 13:32:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
w bramce ciechanowskiej stał bramkarz czy tylko wisiała jego marynarka?

Tako - 6 lipca 2007, 14:18:51 - *.olsztyn.net.pl
KrystianTS gadasz głupoty. Rezerwowy bramkarz Polonii Okuniewicz do gostek ze Stomilu, sprawdzany przez "Czarne Koszule"

Tako - 6 lipca 2007, 14:22:25 - *.olsztyn.net.pl
Sorki miało być Okuniewski, a nie Okuniewicz

KrystianTS - 6 lipca 2007, 16:38:37 - *.199.253.194
Zgoda, on może i jest sprowadzony przez Polonie, ale w drugiej połowie wyjątkowo bronił w MKSie, bo MKS nie potrafił stworzyć ani jednej akcji, a chłopak miał się ogrywać.

Seb - 6 lipca 2007, 17:00:06 - *.lubin.dialog.net.pl
"Brawo" Polonia.A dla tych kibiców którzy się cieszą z tego wyniku to zadam pytanie :Czemu Polonia gra dalej w II lidze a nie jak były buńczuczne zapowiedzi o zawojowaniu II ligi i awansie do ekstraklasy.
PS.Do Krystian TS.Jeżeli według Ciebie Polonia pokazała dojrzały futbol V-ligowemu zespołowi to aż strach ich się bać w II lidze

RX2 - 8 lipca 2007, 11:03:24 - *.16.17.74
Duzo bramek nastrzelaLa polonia???? ale czemu nie grał Radosław Majdan????bo co jest zacienki ???????