4 marca 2008, 17:10 - Gdynia
Arka Gdynia 3-3 OKS 1945 Olsztyn
Marcin Chmiest 51, 54, 66 - Łukasz Suchocki 23, Mateusz Różowicz 30, Tomasz Zakierski 32

Arka Gdynia: (I połowa) 33. Norbert Witkowski - 3. Łukasz Kowalski, 7. Dariusz Ulanowski, 55. Krzysztof Sobieraj, 19. David Kalousek - 10. Damian Nawrocik, 29. Krzysztof Przytuła, 23. Tomasz Mazurkiewicz, 78. Olgierd Moskalewicz, 18. Marcin Wachowicz - 16. Grzegorz Niciński. (II połowa) 1. Andrzej Bledzewski - 6. Tomasz Sokołowski, 24. Marek Szyndrowski, 14. Paweł Weinar, 15. Marek Baster - 17. Piotr Bazler, 21. Michał Łabędzki, 29. Krzysztof Przytuła, 20. Bartosz Ława, 13. Bartosz Karwan - 9. Marcin Chmiest.

OKS 1945 Olsztyn: Bartosz Grygorowicz - Jarosław Rzeźnikiewicz (60 Dariusz Frankowski), Tomasz Zakierski, Tomasz Aziewicz, Sebastian Spychała - Jacek Gabrusewicz (80 Paweł Szypulski), Mariusz Mikłowski, Grzegorz Lech (80 Maciej Szostek), Daniel Michałowski - Łukasz Suchocki (60 Łukasz Harmaciński), Mateusz Różowicz (46 Paweł Łukasik).

widzów: 2000.

W sparingu rozegranym w Gdyni drugoligowa Arka zremisowała 3-3 (0-3) z trzecioligowym OKS 1945 Olsztyn.

źródło: własne

Dodano: 4 marca 2008, 18:59:59

arkowiec - 4 marca 2008, 19:01:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
Super Marcin

Człowiek - 4 marca 2008, 19:02:25 - *.rzeszow.mm.pl
Fajny wynik i ten OKS nie taki słaby.ciekawe czy jest w tym prawda że Arka miała stracić bramki żeby 1 skład odrabiał.

north - 4 marca 2008, 19:05:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie to nie prawda poprostu jestesmy tak ciency, szkoda gadac chyba OE nie dla nas

tihi - 4 marca 2008, 19:08:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahaha słabi a to dobre. Poprostu rezerwowi nie są ze sobą zgrani ale ważne że nasi podstawowi gracze odrabiają :D

Stomilowie - 4 marca 2008, 19:13:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może Arka nie słaba za to Stomil dobry? Pomyśleliście?

tren - 4 marca 2008, 19:25:20 - *.ols.vectranet.pl
kompleksy dzieci neo... Brawa dla chlopaków za wynik, bądź co bądź rywal zdecydowanie wyżej notowyany...

ja - 4 marca 2008, 19:29:04 - *.rzeszow.mm.pl
brawo dla Arki za II połowe - jesli takim składem zagraja w sobote to o wynik jestem spokojny !
Brawo Chmiest -cos pieknego te bramki - w 2 polowie pojechali z nimi jak z amatorami - I polowa wstyd !

ja - 4 marca 2008, 19:30:46 - *.rzeszow.mm.pl
a tyle spalonych dawno nie widziałem

Stomilowie - 4 marca 2008, 19:36:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo ładny wyniczek biorąc pod uwagę, że Arka ma skład lepszy od niektórych zespołów OE!!!
Za rok I liga Stomil!

ja - 4 marca 2008, 19:38:29 - *.rzeszow.mm.pl
najlepsze w tym jest to ze widzow 2 tys czyli tyle ile czasem na mecze 1 ligi na Wodzislaw i Groclin chodzi a tu tylko sparing !
gratki dla Stomilu - chlopaki naprawde zaglali dobrze ale w 2 polowie chyba wystraszyli sie bo prawie przy pilce nie byli !

RW - 4 marca 2008, 19:48:04 - *.pub.krusz-lan.pl
Brawo OKS,dobry wynik jak na mecz z Arką na wyjeździe. Czekamy na lige. Tylko STOMIL!!!

bmgh@wp.pl - 4 marca 2008, 19:49:06 - *.olsztyn.mm.pl
Jakiego 'stomilu'? Nie ma nawet takiego klubu. Oj kompleksy, kompleksy.

WZL - 4 marca 2008, 19:55:34 - *.com
No i ładnie Areczka. Pozdro od WZL i wracajcie do OE. Pozdrawiam też kibiców OKS.

Castorp - 4 marca 2008, 20:06:34 - *.adsl.inetia.pl
kolego "ja",a w pierwszej połowie OKS jechał z wami jak z amatorami i tyle.Brawo OKS.

Spilih - 4 marca 2008, 20:18:50 - *.gdynia.mm.pl
Objektywnie- pierwsza połowa to masa błedów indywidualnych w obronie Arki, olsztynianie bardzo pozytywne wrażenie,szybcy izdecydowani no i skuteczni. Zawiedli podstawowi zawodnicy z jesieni. Druga połowa była już dobra, a pierwsze 20 minut nawet bardzo dobra. Chmiest sam mógł jeszcze 2 bramki strzelić. OKS tylko sporadyczne kontry ale ze dwie całkiem dobre i niebezpieczne.

OKS - 4 marca 2008, 20:30:32 - *.olsztyn.mm.pl
"od kolyski az po grob..." (S)TOMIL OL(S)ZTYN

LG - 4 marca 2008, 21:01:36 - *.chelmnet.pl
Oj, Areczko, słabo coś w tych przygotowaniach

przeglad-s - 4 marca 2008, 21:09:54 - *.gdynia.mm.pl
kolego Castorp - czy ktoś napisał że Arka grała lepiej od OKS w 1 połowie ?
zresztą czy lepiej ? Arka nie potrafiła wykonczyć kilku akcji a OKS rewelacujnie przeprowadzał kontry ! Szkoda że Stawowy od 1 minuty nie wystawił drugiej jedenastki - byłoby ciekawie.
Zapowiada sie ciekawy meczych Arka-Podbeskidzie !

bartix - 4 marca 2008, 21:19:54 - *.olsztyn.mm.pl
brawo za wynik chlopaki! remis z silnym zespolem II ligi(chyba najlepszym ze skladem I-ligowym) na wyjezdzie, oby tak w lidze na wiosne. Tylko Stomil!!!

Do LG - 4 marca 2008, 21:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Martw się o swoją Lechijke . Derby zweryfikowały kto jest lepszy .

ArkaGdynia - 4 marca 2008, 21:33:25 - *.chello.pl
Dobra nasza. Ostatni sparing zaliczony i możemy przystępować do ligi. Skład sie wykrystalizował, wiadomo kto zagra i teraz DO BOJU ARKO !!!

ja - 4 marca 2008, 22:32:07 - *.adsl.inetia.pl
Arka - Podbeskidzie x2
moj pewnaik na ta kolejke
wiem ze sie nie myle !

obluze - 4 marca 2008, 22:35:21 - *.gdynia.mm.pl
brawo Marcin, brawo, to wlasnie na twoje bramki czekalem. wielu na na nie czekalo. OE nasza. juz nie dlugo zrobimy porzadek w szeregach tej smiesznej polskiej pilki

lg - 4 marca 2008, 23:08:42 - *.chello.pl
brawo areczka co wy piszecie brawo to moga pisac stomilowcy swstyd i hanba podajcie ile sparingow gralisic a ile wygraliscie 1 czy 2? haha 1 liga wam sie marzy moze nastepnym razem podbeskidzie was pojedzie

gamon - 4 marca 2008, 23:11:51 - *.ols.vectranet.pl
Już za cztery lata Stomil będzie mistrzem świata!

Arkoholicy - 4 marca 2008, 23:18:42 - *.85-237-178.tkchopin.pl
1Połowa Tragedia 2 Mistrzostwo z taką grą OE jest już nasza! Chmiest brawo za powrót do formy z taką grą po połowie sezonu ma szanse na Króla. Przytuła Tragedia chyba wystąpisz w Arce II

Zylinho - 4 marca 2008, 23:23:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny beton się wpisał jakie wy macie kompleksy to musicie swoje wypociny wypisywać jak coś związane jest z Arką .Zobaczymy w sobotę jaki będzie wynik i jak zagra wasza Lechia z Piastem . I już po pierwszym meczu w tym roku zamienimy się miejscami jeśli nie uda się wam wywieść kompletu punktów z Gliwic co będzie bardzo trudne wygrać w Gliwicach . Człowieku jeśli o awansie decyduje liczba wygranych sparingów to Ci gratuluje . Liga zweryfikuje kto awansuje a kto nie a nie liczba wygranych sparingów .

odra - 5 marca 2008, 0:19:49 - *.adsl.inetia.pl
brawo Arka...OE jest juz wasza!!!wszyscy opolscy kibice wiedza ze do niej wrocicie i ja tez to wiem!!!
pozdrawia Odra Opole

kouman - 5 marca 2008, 1:21:17 - *.131.205.227
co się dzieje z Kamilem Hemplem/Hempelem (nie wiem jak odmienić...)?
znowu kontuzja?
koleś ma papiery na grę baaardzo wysoko, a nie widziałem jego nazwiska już w kilku sparingach Arki...

PB - 5 marca 2008, 8:09:03 - *.akk.net.pl
Brawo Arka pozdro Polonia Bytom!!

juhas - 5 marca 2008, 8:57:48 - *.euroservice.com.pl
Muszę obiektywnie powiedzieć że szczególnie w I połowie podobała mi się gra OKS.Ekstra grał napastnik z nr 9.Nasze rezerwy sprawiały wrażenie obrażonych że ich Stawowy nie widzi w pierwszym składzie co dla mnie jest zachowaniem skandalicznym.Ale po przerwie rozszalał sie huragan "EMMA" wszyscy bez wyjatku zagrali na poziomie górnej połówki OE.No a Chmiest,Ława,Łabędzki czy Bartek Karwan grali świetnie.

fan - 5 marca 2008, 10:49:34 - *.160.159.209
na pewno nasz BIELSKO BIALSKI TS zagra fajny meczyk w Gdyni...

Arka - 5 marca 2008, 10:56:03 - *.lan.net.pl
do kouman
Kamil Hempel ma skręconą kostke i sie leczy w Szczecinie

white - 5 marca 2008, 12:35:45 - *.gdynia.mm.pl
Stomil naprawde zagrał świetny mecz.Cieszy frekwencja ,wtorek 2 tys ludzi,o wynik z PBB jetem mimo wszystko spokojny.

Sopot_LG - 5 marca 2008, 13:22:34 - *.adsl.inetia.pl
Do LG i lg: po co tu w ogóle sie wpisujecie to tylko sparing prawdziwe odzwierciedlenie poziomu drużyny zobaczymy w weekend. My mamy ciężki wyjazd do Gliwic a oni grają u siebie. Ciężko nam będzie utrzymać wyższość w ligowej tabeli. Ale mam nadzieje że za rok będą derby w OE .

Viking - 5 marca 2008, 13:56:43 - *.euroservice.com.pl
W sobotę z TS Podbeskidzie startujemy w składzie:
A.Bledzewski
M.Baster M.Szyndrowski T.Sokołowski
M.Łabędzki B.Ława K. Przytuła
B.Karwan M.Chmiest M.Wachowicz
Kazdy przytomny kibic musi przyznać ,że wygląda to imponujaco.Mam nadzieję że TS nie przyjedzie sie tylko bronić i podejmie walkę tak że będzie dobry mecz!!

kal - 5 marca 2008, 13:59:42 - *.jkns.pl
koles podbeskidzie przyjedzie po 3 pkt a po meczu bedziecie plakac

Sopot_LG - 5 marca 2008, 14:04:27 - *.adsl.inetia.pl
Do Viking: Od 1 minuty gracie w 10?? Chyba kogoś zgubiłeś

Viking - 5 marca 2008, 14:21:53 - *.euroservice.com.pl
Do Sopot_LG masz racje wobec absencji za kartki K.Sobieraja przed M.Szyndrowskim bedzie grał P.Weinar.Do kal było by super gdybys miał racje że TS będzie grał o zwyciestwo a co do tego płaczu to zaczekajme do soboty. Pozdrowienia z nad morza dla kibiców "górali"

fan - 5 marca 2008, 14:45:26 - *.160.159.209
Bielsko też pozdrawi ludzi morza i niech wygra lepszy...

olo - 5 marca 2008, 15:51:24 - *.jkns.pl
nie ma w skladzie g pilcha co sie z dzieje

Grudziądz - 5 marca 2008, 19:09:01 - *.smgr.pl
Po wynikach sparingów trudno być optymista. Z niepokojem czekam na mecz z Bielskiem.

K - 5 marca 2008, 21:18:42 - *.such.nat.hnet.pl
Grzegorz Plich siedzi chyba w areszcie za gwałt na sopockiej plaży.

l - 5 marca 2008, 21:46:19 - *.jkns.pl
kto za pilkarze w tej arce ludzie az zionie strachem

BB - 6 marca 2008, 10:10:28 - *.sferanet.pl
Do K
To Pilch zgwałcił sopocką plażę? Jak śmiał?! A ja tam chciałem na urlop pojechać...., tylko poleżeć

Tczew wier - 6 marca 2008, 10:54:20 - *.ib.tcz.pl
Lechio nie komentuj nie dorosłaś do tego i drugie to nie temat dla ciebie! Czekamy z niecierpliwością na pierwsze spotkanie ARKA-PODBESKIDZIE 1:0 !

part - 6 marca 2008, 12:52:21 - *.jkns.pl
gladkie zwyciestwo podbeskidzia na arce gdynia bez formy

ja - 6 marca 2008, 14:13:46 - *.gdynia.mm.pl
a Podbeskidzie jest w formie ?

poss - 6 marca 2008, 14:19:23 - *.gdynia.mm.pl
ARKA GDYNIA już wkrótce będzie EKSTRAKLASA. /F-C Rumia.

la - 6 marca 2008, 15:51:58 - *.jkns.pl
dobrze mowi koles ten czaro podbeskidzie wybije z glowy tym marzycielom oe

poss - 6 marca 2008, 16:01:05 - *.gdynia.mm.pl
Dwóch znawców widzę. Szkoda tylko, że macie po 12 lat i zero wiedzy.

ol - 6 marca 2008, 16:09:43 - *.jkns.pl
arce maja odjac na koniec sezonu 9 pkt minus za handl owanie meczami tj recydywa o jakiej on mowi oe