 | 17 lipca 2004, 11:00
- Suwałki
Wigry Suwałki 5-0 Pomorzanka Sejny
Kubas 15, Borkowski 55, Pietkiewicz 57, Walicki 73, Harasim 89
|  |
|
lub gol Ołowniuka zamiast Harasima
|
|
Dziś suwalskie Wigry pokonały na własnym stadionie Pomorzankę Sejny 5-0. Mecz rozpoczął się minutą ciszy, podczas której ze smutkiem pożegnaliśmy Pawła Zdancewicza, 18-letniego juniora, piłkarza Wigier. Paweł był dobrze zapowiadającym się piłkarzem, już w ubiegłym sezonie trenował razem z seniorami.
- W zespole wszyscy ogromnie przeżyli śmierć Pawła. Każdy zadawał sobie pytanie: Jak to mogło się stać? Przed dzisiejszym meczem cały zespół był podłamany, ale wszyscy zmobilizowaliśmy się i dzisiejszy mecz rozegraliśmy dla Pawła. Każdy zawodnik swój mecz i bramki dedykuje Pawłowi. - powiedział piłkarz Suwałek Mariusz Walicki.
Drużyna Wigier przez całe spotkanie kontrolowała wydarzenia na boisku. Swoją przewagę udokumentowała już w 15. minucie spotkania, kiedy to Kubas strzałem głową, umieścił piłke w bramce Śliwińskiego. Kolejne bramki padały w drugiej części gry.
|
źródło: www.wigry.9x.pl / Gazeta Współczesna
|
|
Dodano: 17 lipca 2004, 15:57:26 |


