[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

13 lutego 2005, 13:00
drużyna Bernardi José Oscara 0-4 Pogoń Szczecin
Przemysław Kaźmierczak 18, Mirko Poledica 46, Krzysztof Michalski 50, César 76

Pogoń Szczecin: Peškovič – Michalski, Masternak, Magdoń, Matlak – Trałka, Kaźmierczak – César, Grzelak, Genilson – Bugaj. Po przerwie zagrali: Fabiniak, Kuchař, Divecký, Julcimar, Łabędzki, Kaspřák.

Kolejnym rywalem Pogoni Szczecin podczas obozu w Brazylii była... drużyna Bernardi José Oscara. Oscar - właściciel ośrodka, w którym przebywają szczecinianie to były reprezentant Brazylii, który obecnie zajmuje się między innymi pośredniczeniem w zawieraniu kontraktów.

W szczecińskim zespole wystąpiło dwóch testowanych Brazylijczyków: dziewiętnastoletni prawy pomocnik - César oraz lewy obrońca mogący występować również w pomocy - Genilson.

źródło: www.pogonszczecin.pl / Gazeta.pl / Kurier Szczeciński

Dodano: 13 lutego 2005, 15:41:40

Pohesa - 13 lutego 2005, 15:56:25 - *.v.pl
Mimo wszystko wynik cieszy. Malkontenci z pewnością powiedzą, że z "kelnerami" łatwo wygrać. dla przykładu - Wisła miała zmieść z powierzchni Dinamo Tbilisi ... To dla Pogoni był kolejny sparing a dla naszych rywali okazja pokazania się potencjalnemu pracodawcy więc nie tacy to kelnerzy. Cieszą wyniki Pogoni przed sezonem, rywalizacja w zespole i tylko Bataty i Milara szkoda, że nie grają. Ale to szansa dla młodych...
Tylko Pogoń Szczecin !!!

fksmok - 13 lutego 2005, 16:00:50 - *.ghnet.pl
buahahahaha zapraszam pogon na sparing z moja druzyna osiedlowa ,boisko szkoly podstawowej nr 34 ,gramy o browary wiec tez beda emocje i dobry poziom ,oczywiscie nie jestesmy tam jakimis kelnerami

Soprano84 - 13 lutego 2005, 16:03:54 - *.238.100.228.adsl.inetia.pl
Pohesa a jaki widzisz sens leciec aż do Brazyli zeby grac sparing z kims takim?BEZ KOMENTARZA!

epikur - 13 lutego 2005, 16:07:31 - *.elektrosat.pl (*.168.23.127)
To teraz zagrają z drużyną Manuela Delgado Fuentesa(w ramach umowy sponsorskiej,w zamian za jedenaście par butów)?
Żenada!

Lutek - 13 lutego 2005, 16:19:28 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.3)
Heheh malo z fotela nie spadlem jak to przeczytalem

mateusz - 14 lutego 2005, 4:03:56 - *.univ.szczecin.pl
Kolejarz odpadł w Pucharze Uefa z Czeczenami - to byli dopiero prawdziwi kelnerzy! A Pogon w przeciwieństwie do nich klepie sobie w sparingach na wielkim luzie jakichs slabych pilkarzy z Brazylii na dobrze przygotowanych bosikach, gdzie sie grypy na pewno nie zlapie (w przeciwinstwie do Polskich boisk). Wiec nie wiem czemu sie niby smiac z Pogoni? Ktoś leci na Cypr, ktos do Turcji, ktos do Malezji (Kujawiak), a Pogon jest przygotowuje sie do sezonu w Brazylii! Normalna (choc nieco egzotyczna) sprawa.
TYLKO WIGRY SUWAŁKI!

Pohesa - 14 lutego 2005, 6:33:56 - *.v.pl
Soprano84 - a sens jest taki, żeby zagrać z takimi drużynami jak Santos FC czy Palmeiras, których nawet rezerwy są zdecydowanie silniejsze od rezerw czołowych polskich klubów. A między takimi sparingami gra się i takie mecze jak z OskarInn choćby dla znalezienia dla siebie zawodników. Można przecież siedzieć na dupie i grać w kółko mecze Pogoń - Pogoń II tylko po co?
A co do fksmok - to myślę, że pomysł niezły - wyślij tylko faks ze składem drużyny, żeby Ptaki mogły zobaczyć, kogo masz do zaoferowania, w jakich drużynach dotąd występowali no i w reprezentacji którego kraju sam grałeś ;)

fksmok - 14 lutego 2005, 22:17:23 - *.ghnet.pl
generalnie z naszego zespolu niekt nie jest na sprzedaz po niedlugo sie rozpogodzi i trzeba miec mocna ekipe ;) a jesli chodzi o pogon to od jakiegos czasu jest to dla mnie najbardziej smieszny zespol w Polsce .chodzi mi tu o transfery ,wymiane trenerow juz nie wspominajac ze pogon to tak naprawde nie pogon ,ale coz takie czasy

fksmok - 14 lutego 2005, 22:19:24 - *.ghnet.pl
dopoki nie bedzie tam kumatych ludzi w klubie to oprocz kibicow nigdy tam nie beda miec zespolu na miare oczekiwan

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas