|
|
   | 2 lipca 2005, 17:00
- Sokółka
Sokół Sokółka 3-9 Jagiellonia Białystok
Paszkowski 32, Biziuk 50, Bezubik 59 - Kulig 6, Markiewicz 36, Kobeszko 44, Żuberek 57, 81, 84, 86 (k), Pawlak 62, Trzeciakiewicz 66
|  |
Jagiellonia Białystok: (I połowa) Olszewski - Kulig, Nawotczyński, Kolasa, Chańko - Łatka, Speichler, Markiewicz, Sobolewski - Kobeszko, Konon. (II połowa) Wałuszko - Koźlik, Jurgielewicz, Zalewski, Wasiluk - Zubrzycki, Juzwa, Trzeciakiewicz, Żuberek - Pawlak, Muczyński.
|
W Sokółce w ramach "Pikniku z Jagą" miejscowy IV-ligowy Sokół podjął Jagiellonię Białystok. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem drugoligowca - 9-3.
Trener białostoczan Adam Nawałka w meczu wystawił dwie drużyny. W pierwszej połowie zagrała wyjściowa jedenastka z poprzedniej rundy. W szóstej minucie drugoligowcy objęli prowadzenie, na listę strzelców wpisał się Przemysław Kulig. Białostoczanie kontrolowali przebieg gry, natomiast zespół Sokoła ograniczał się do wyprowadzania nielicznych kontr. Po jednej z nich w bramkę strzelił Maciej Paszkowski, który wykorzystał prostopadłe podanie od Lecha Sawickiego. Jednak gospodarze nie cieszyli się długo z remisu - już cztery minuty później prowadzenie dla Jagiellonii odzyskał Jacek Markiewicz. Na przerwę białostoczanie schodzili, prowadząc 3-1, bo tuż przed przerwą głową gola zdobył powracający po kontuzji Wojciech Kobeszko. Napastnik Jagiellonii wykorzystał doskonałe zagranie z prawej strony boiska Roberta Speichlera. Strzelec bramki zrehabilitował się w ten sposób za trzy wcześniejsze niewykorzystane dogodne okazje do zdobycia gola.
W drugiej połowie kibice zobaczyli zupełnie inną jedenastkę Jagiellonii, a w niej: Michała Trzeciakiewicza i Iwa Zubrzyckiego. Pierwszy z nich strzelił bramkę, z kolei drugi wywalczył rzut karny, po którym białostoczanie także trafili do siatki.
Na początku drugiej części spotkania piłkarze z Sokółki zmniejszyli stratę do białostoczan. Bramkę na 2-3 zdobył Marcin Biziuk, który wykorzystał błąd Pawła Jurgielewicza. Na odpowiedź białostoczan nie trzeba było długo czekać, w 57. min. gola zdobył Dzidosław Żuberek. Czwartoligowcy nie dawali za wygraną - w 120 sekund później po strzale Marka Bezubika było już 3-4. Ale była to ich ostatnia bramka w meczu. Później na listę strzelców wpisywali się tylko zawodnicy Jagiellonii. Skutecznością błysnął zwłaszcza Żuberek, który w sumie zdobył aż cztery bramki.
|
źródło: www.sokol.sokolka.com / Gazeta.pl
|
Dodano: 2 lipca 2005, 20:26:37 |



baron - 2 lipca 2005, 20:42:47 - *.ld.euro-net.pl
brawo Jaga dobry mecz pozdro

hartikka - 2 lipca 2005, 21:20:05 - *.elpos.net (*.193.213.63)
Kto strzelil bramki??

VA - 2 lipca 2005, 22:20:09 - *.50.13.210
Bramki: Sokół: Paszkowski, Biziuk, Bezubik Jaga: Żuberek 4, Kulig, Markiewicz, Kobeszko, Trzeciakiewicz, Pawlak Do przerwy było 3:1 dla Jagi.

Gwidon - 2 lipca 2005, 22:21:21 - *.146.128.1
Kulig. Markiewicz, Kobeszko, Żuberek, Pawlak, Trzeciakiewicz,i kolejne 3 Żuberek


Gwidon - 2 lipca 2005, 22:23:37 - *.146.128.1
1 połowa: Olszewski – Kulig, Kolasa, Nawotczyński, Chańko – Łatka, Markiewicz, Speichler, Sobolewski – Kobeszko, Konon. 2połowa: Wałuszko – Koźlik, Zalewski, Jurgielewicz, Wasiluk – Zubrzycki, Juzwa, Trzeciakiewicz, Muczyński – Pawlak, Żuberek.

fart - 2 lipca 2005, 23:56:36 - *.elpos.net
i jak tam panowie piknik sie udal? bo wynik meczu to chyba pod publike tylko:P

baron - 3 lipca 2005, 12:46:33 - *.ld.euro-net.pl
fart ciebie to chyba pod publike zrobili nie byłeś to sie nie udzielaj pewnie uważasz ze lechia wygrała z butovia (8-1) także pod publike? tylko czemu w ich poscie nie umiesciles swojej głupiej uwagi POZDRO tobie

Małolat86 - 3 lipca 2005, 18:46:18 - *.82-139.bia.tkb.net.pl
Tu chodziło o coś w ogóle innego...

|
|