[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

14 lipca 2005
FC Rimavská Sobota 1-1 Górnik Zabrze
Tomáš Albert 87 - Arkadiusz Aleksander 37

Górnik Zabrze: Lech - Radler, Prokop, Wojciechowski, Prasnal - Andraszak, Emiłow, Siedlarz, Protasewicz - Król, Aleksander. Grali także: Radawiec, Juszkiewicz, João Paulo, Drąg, Petrow.

Na zakończenie słowackiego zgrupowania Górnik Zabrze zremisował ze spadkowiczem z tamtejszej ekstraklasy FC Rimavská Sobota 1-1.

źródło: Gazeta.pl

Dodano: 14 lipca 2005, 22:28:04

KSG - 14 lipca 2005, 22:40:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
zaś stracona bramka w końcówce meczu nie można tracić w lidze w końcówkach co Górnik nasz KS często robi i traci bramki w końcowcyh minutach meczu

EL Mucho W - 15 lipca 2005, 0:03:19 - *.adsl.inetia.pl
Znowu będzie ciężko,na samych remisach Górnik daleko nie zajedzie.Nadzieja w Bukalskim i M.Liczce(o ile zagra).

grochu - 15 lipca 2005, 8:59:01 - *.77.20.131
Udało się w tamtym roku utrzymać ale w tym polecą już napewno!

paulo - 15 lipca 2005, 9:53:53 - *.160.7.131 (*.4.2.7)
O co tu chodzi super Petrow gra 6 min i Wleciałowski wystawia mu złą ocenę i odsyła do domu.Jest pan słabym trenerem ,tak sie nie robi zawodnikowi to są czyste jaja i nie jest to pierwszy pana przypadek.Po naukę do IV ligi!Kobiałka na I trenera!

michal - 16 lipca 2005, 14:45:51 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.10.26)
gdzie JAcek Wisniewski gdzie Trzandel i Burandt
najlepszych nigdy nie ma a z jakiej narodowoscie sa Petrow i EmiBow

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas