[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

22 listopada 2006, 13:00 - Ostrołęka (boisko na Wojciechowicach)
Narew Ostrołęka 2-2 ŁKS Łomża
Kamil Dębek 24, Tomasz Sadłowski 64 (k) - Paweł Galiński 19, Paweł Głowacki 45 (k)

Narew Ostrołęka: Nerek - Skorupka, Sudy, Samsel, Jędrzejczyk - D.Wargulewski, Pyskło, Sadłowski, Różański (46 R.Dąbrowski) - Dębek (86 A.Wargulewski), A.Kamiński (46 Słowik).

W rozegranym na ostrołęckich Wojciechowicach sparingu Narew Ostrołęka zremisowała z ŁKS-em Łomża 2-2 (1-2).

źródło: www.moja-ostroleka.pl

Dodano: 22 listopada 2006, 16:38:51

GrubySzczy - 22 listopada 2006, 17:36:48 - *.54.88.101
Brawo Kamil !! Widać że zawodnik ze Szczytna ;P Pozdro ze Szczytna
MKS SZCZYTNO!!

narew - 22 listopada 2006, 19:31:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ten Dębek niech wraca sobie do szczytna!! Dreeeeewno. Mnustwo setek zmarnował w tym meczu i tylko 1 bramę strzelił-polewa:D

nvo - 22 listopada 2006, 21:55:48 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.1.91.15)
W składzie ŁKS-u znalazło się miejsce dla dwóch testowanych zawodników Korony HiD Ostrołęka: napastnika Tomasza Niedźwieckiego ('86) i skrzydłowego Cezarego Stachowicza ('86).

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas