24 lutego 2007, 13:00 - Mińsk
Nieman Grodno 1-2 Jagiellonia Białystok
Anatolij Tichonczik 75 (k) - Jacek Markiewicz 12, Filip Burkhardt 85 (k)

Nieman Grodno: Siergiej Wieriemko (46 Andriej Aszichmin) - Andriej Gorbacz (46 Siergiej Chaleckij), Dmitrij Rowniejko, Michaił Kotin (46 Oleg Ichim), Wiaczesław Jarosławskij (46 Juvenal) - Igor Lisica (46 Jewgienij Sawostjanow), Karen Muradjan (46 Siergiej Sosnowskij), Aleksiej Tiszczenko (46 Siergiej Kowaluk), Andriej Szoroch (46 Nikołaj Jezierskij) - Márcio (46 Igor Kriwobok), Anatolij Tichonczik.

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Jacek Banaszyński - Adrian Napierała, Marcin Kośmicki (20 Marcin Wincel), Rafał Naskręt, Jacek Chańko - Mariusz Dzienis, Jacek Markiewicz (20 Dariusz Łatka), Robert Speichler, Mariusz Marczak - Radek Divecký, Janusz Wolański. (II połowa) Marcin Mańka - Krzysztof Zalewski, Marcin Wincel, Marek Wasiluk, Bartosz Romańczuk - Marcin Tarnowski, Robert Speichler, Filip Burkhardt, Rafał Bałecki - Ernest Konon, Mateusz Cieluch.

sędziował: Jurij Fomin (Wołkowysk).

W meczu sparingowym rozegranym w Mińsku drugoligowa Jagiellonia Białystok wygrała z dziesiątą drużyną poprzedniego sezonu białoruskiej ekstraklasy, Niemnem Grodno 2-1 (1-0).

Groźnych urazów w tym spotkaniu nabawili się Jacek Markiewicz i Marcin Kośmicki. Markiewicz po zderzeniu głową z bramkarzem Niemna w 20. minucie stracił przytomność i opuścił boisko z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, zaś Kośmicki najpawdopodobniej skręcił staw skokowy.

źródło: Jagiellonia.pl / Nieman Grodno

Dodano: 24 lutego 2007, 15:19:58

german - 24 lutego 2007, 15:35:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Jaga :D wynik cieszy , ale z drugiej strony 2 kontuzje mam nadzieje ze do meczu z Kszo Jacek i Kośmi sie wykurują !!!

bks1927 - 24 lutego 2007, 15:39:38 - *.euro-net.pl
Bravo JAGA swietnie idzie wam w sparingach ale kontuzje ALE I TAK OE NASZA!!!!!!!!!!

autor - 24 lutego 2007, 16:41:50 - *.139.181.48
To ładnie tak bramkarza atakować , by aż dostać wstrząśnienia mózgu? Pewnie o polską kiełbaskę na kolację grali.

brodo - 24 lutego 2007, 17:13:14 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Wynik ładny, brawo Jaga. Tylko kontuzje martwią.

brodo - 24 lutego 2007, 17:15:52 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Sklad Jagi z tego meczu:
I połowa: Banaszyński - Napierała, Kośmicki (20` Wincel), Naskręt, Chańko - Dzienis, Markiewicz (20` Łatka), Speichler, Marczak - Divecky, Wolański
II połowa: Mańka - Zalewski, Wincel, Wasiluk, Romańczuk - Tarnowski, Speichler, Burkhardt, Bałecki - Konon, Cieluch.
Warto dodać, że mecz był rozgrywany na sztucznej murawie w hali.

jotka - 24 lutego 2007, 20:35:11 - *.internetdsl.tpnet.pl