7 lipca 2007, 18:30 - Großpetersdorf (Sportanlage Großpetersdorf)
Wisła Kraków 3-0 NK Drava Ptuj
Paweł Brożek 1, Radosław Sobolewski 4, Cléber 68

Wisła Kraków: Mariusz Pawełek (46 Marcin Juszczyk) - Marcin Baszczyński, Adam Kokoszka, Cléber (80 Dawid Kubowicz), Mariusz Magiera (62 Kamil Kosowski) - Rafał Boguski (80 Grzegorz Kmiecik), Radosław Sobolewski (72 Jacob Geoffrey Burns), Roberto Mauro Cantoro (46 Dariusz Dudka), Marek Zieńczuk - Piotr Ćwielong (46 Jean Paulista), Paweł Brożek (62 Konrad Gołoś).

NK Drava Ptuj: Mladen Dabanovič - Mariusz Soska, Sebastian Berko, Andrej Prejac, Marko Grižonič - Mitja Emeršič, Miljenko Bošnjak, Lucas Mario Horvat, Doris Kelenc - Jan Štrukelj, Marko Kmetec. W II połowie grał także: Marko Drevenšek.

W swoim drugim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Austrii krakowska Wisła wygrała z czwartą drużyną słoweńskiej ekstraklasy (PrvaLiga Telekom Slovenije), NK Drava Ptuj 3-0 (2-0).

W drużynie ze Słowenii, prowadzonej przez byłego trenera Zagłębia Lubin Dražena Beska, wystąpił polski obrońca Mariusz Soska oraz znany z występów w Wiśle Płock 24-letni Słoweniec - Marko Grižonič.

źródło: Wisła Kraków

Dodano: 7 lipca 2007, 20:15:04

Pienio - 7 lipca 2007, 20:17:50 - *.tepsalan.pl
JAZDA JAZDA JAZDA !!! BIAŁA GWIAZDA !!! Pięknie. Brawo Wiślacy. Brawo Skorża.

hEbCiO - 7 lipca 2007, 20:19:16 - *.komputersat.pl
Brawo Wisła przeciwnik wcale nie taki słaby 4 miejsce w Słowenii a zwyciestwo 3-0 cieszy

kIbIc - 7 lipca 2007, 20:22:38 - *.info (*.168.3.182)
a Kalu Uche zwolnili z Almerii i nie pogra sobie w pierwszej lidze hiszpańskiej,wrócił do mistrza Nigerii Enymba Aba...

qra - 7 lipca 2007, 20:24:47 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.218)
Może to jakiś dobry znak, może coś Skorża z tą drużyną dobrego zrobi.
Ale samo zwycięstwo cieszy i .. powrót Kosy!! Tylko ciekawe czemu nie w pierwszym składzie

gt - 7 lipca 2007, 20:32:08 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.70)
a Brozinho znowu swoje ...

marcinb88 - 7 lipca 2007, 20:53:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
DO DZIAŁACZY WISŁY:
Kupcie na lewą obronę Jarosława Bieniuka. Co się będzie chłopak męczył w II lidze tureckiej
Kwota odstępnego pewnie nie będzie bardzo wysoka a i tak to się wróci bo będzie więcej kibiców bilety kupować żeby zobaczyć Anię

agitator - 7 lipca 2007, 22:18:19 - *.ols.vectranet.pl
Dobry pomysł!Kupcie Bieniuka i wywalcie tego Zieńczuka przeciez to taka kula u nogi,słaby piłkarz nie nadajacy sie do zespołu wisly ze szok!

tommy - 7 lipca 2007, 22:25:02 - *.160.182.161
Do marcinb88: człowieku pomyśl zanim coś napiszesz. Bieniuk nie jest lewym obrońcą tylko gra na środku defensywy. Za czasów Majewskiego w Amice grał także jako defensywny pomocnik ale w systemie 3-5-2 a Wisła takim nie gra.

mb_007 - 7 lipca 2007, 22:44:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do tommy: W amice tez grał czasami na lewej stronie a pozatym w reprezentacji za Bońka czy Janasa też na lewej obronie grał.

śwl - 8 lipca 2007, 3:54:05 - *.zlotniki.pl (*.171.22.154)

Cleber: Wisła Kraków
Golański: Korona Kielce (lub Steua Bukareszt)

as - 8 lipca 2007, 10:02:45 - *.centertel.pl
to mi sie podoba :-)oby tylko tak w lidze JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tommy - 8 lipca 2007, 12:47:35 - *.160.182.161
Do mb_007 Bieniuk nigdy nie grał skrajnego obrońcy, po prostu nie ma do tego predyspozycji. A poza tym to chodziłem na mecze Amiki i jakoś nie widziałem Bieniuka na lewej obronie tylko w środku.

Adeko - 8 lipca 2007, 13:37:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Wisła oby tak dalej. 3-0 to bardzo dobry wynik i bramka w 1minucie to bardzo cieszy. Zycze samych sukcesów

seba - 8 lipca 2007, 20:49:49 - *.gprspla.plusgsm.pl
Przypominam, że jak trenerem Zagłębia był Drażan Besek to Wisła wygrywała w Lubinie 7:1 więc nie popadajcie w taki zachwyt. Drażan nigdy nie potrafił grać z Wisłą więc to żaden rewelacyjny wynik. Może uda Wam się wrócić na pódło ale brąz to wszystko co dla Was. Złoto zarezerwowane dla WIELKIEGO ZAGŁĘBIA LUBIN!!!!!

Jakubo - 8 lipca 2007, 21:23:46 - *.centertel.pl