28 maja 2008, 17:00 - Poznań
Warta Poznań 12-3 Odlew Poznań
Krzysztof Piskuła 2, 34, Paweł Iwanicki 7, 11, 52, Tomasz Lewandowski 9, Marcin Wojciechowski 19, Maciej Truszczyński 57, Tomasz Magdziarz 62, Tomasz Bekas 74, Błażej Jankowski 77, Paweł Kaczorowski 79 - Piotr Krygier 38, Piotr Chołdrych 69, Maciej Kamaj 78

Warta Poznań: Błażej Jankowski - Paweł Ignasiński, Dariusz Cudny, Tomasz Najewski, Przemysław Otuszewski - Tomasz Bekas, Krzysztof Piskuła - Marcin Wojciechowski, Tomasz Lewandowski, Grzegorz Wan - Paweł Iwanicki. Po przerwie zagrali również: Tomasz Magdziarz, Paweł Kaczorowski, Maciej Truszczyński, Maksymilian Jankowski, Dawid Piskuła, Krzysztof Piech.

Odlew Poznań: Tomasz Grabowski - Maciej Matyjasik, Piotr Leśniowski, Piotr Aleksiewicz, Krzysztof Piech - Marek Rębała, Rafał Wąsowicz, Bartosz Majchrzak, Andrzej Owczarzak - Maciej Kamaj, Piotr Chołdrych. Grali także: Jacek Maj, Sławomir Parus, Andrzej Grupa, Tomasz Wypychowski, Marcin Wesołek, Wojciech Bernard, Krzysztof Kaczyński, Ryszard Kupidura, Jan Andrzejewski, Robert Maciejewski, Piotr Krygier, Łukasz Guliński, Przemysław Plewiński.

sędziował: Sławomir Najtkowski (Poznań).
widzów 50.

Grano 2x40 minut.

W 32. minucie Błażej Jankowski (Warta) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Grabowski obronił).

W towarzyskim spotkaniu II-ligowa Warta Poznań pokonała 12-3 (6-1) występujący w klasie B Odlew Poznań.

W bramce Odlewu gościnnie zagrał Tomasz Grabowski. W drugiej połowie bramki Warty bronił Dariusz Cudny. W końcówce meczu w Warcie zagrali gościnnie 8-letni Dawid Piskuła (zastąpił na boisku swojego ojca Krzysztofa) oraz rzecznik prasowy Warty Krzysztof Piech.

idol - 28 maja 2008, 19:16:50 - *.xdsl.centertel.pl
Brawo Odlew! Była walka, były derby. Kibicuję Wam już od jakiegoś czasu, regularnie Waszą stronkę odwiedzam. PZDR dla Hewika, Coudry i całej reszty ekipy G.luck w B-klasie

ODLEW jest WIELKI !!! Szacunek !!

Gostyń - 28 maja 2008, 21:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl (*.145.101.189)

czarny - 29 maja 2008, 0:22:10 - *.chello.pl
Gratulacje dla piłkarzy Odlewu! Zaglądam czasem na Waszą stronę. Duzy szacunek za to, co robicie, no i za wynik z Wartą. 3 gole i obroniony karny... Pozdro z Lublina

killerbee - 29 maja 2008, 0:57:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak mozna sie bawic footballem!!! brawo Odlew za powrot do korzeni ;]

xyz - 29 maja 2008, 3:12:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
;)tym meczem powinna zainteresować się prokuratura z Wrocławia;)

boobass - 29 maja 2008, 10:49:35 - *.icpnet.pl
No to se chłopaki postrzelali - powodzenia na nowy sezon w swoich ligach od kibola Kolejorza

w - 29 maja 2008, 11:13:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
grande derby;-)

brelok - 29 maja 2008, 15:01:33 - *.chomiczowka.waw.pl
Warta walnęła Odlew na odlew, ale trzy budy wciepane drugoligowcom to wynik nie lada. Brawo!

hehehe - 29 maja 2008, 15:30:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Troche lepsza gra w obronie a Odlew wygral by 0:3

TNT - 29 maja 2008, 19:11:52 - *.204.115.50
Odlew rulez Kibicuje im od 3 lat tylko tak dalej chlopaki

Bagros - 29 maja 2008, 20:22:26 - *.solarme.pl
i wielki kibic Pogoni z Gryfem na piersi grał w obu drużynach ? Warta zaczyna schodzić na psy

Warciarz - 29 maja 2008, 20:24:30 - *.icpnet.pl
Więcej postów niż kibiców na meczu

zw - 29 maja 2008, 21:17:42 - *.adsl.inetia.pl
hii fajny był mecz

Benek - 29 maja 2008, 21:48:08 - *.daminet.pl
Gdzie można nabyć smycze Odlewu?!!!! Pozdro od fana z Gliwic!!!

omega - 29 maja 2008, 22:11:41 - *.toya.net.pl
Pzdr Odlew prosto z Łodzi :P Wasze racowiska robią wrażenie- "ultras miażdżą oprawą"

kibic z So - 30 maja 2008, 3:04:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Odlew! Trzymam za Was kciuki! KS Odlew rządzi!

jw - 30 maja 2008, 3:05:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sosnowiec z Odlewem!

Lech-Warta - 30 maja 2008, 13:07:15 - *.172.214.66
Warta niech zagra sparing z Lechem Poznan.Lech wygralby 3-1 na Bulgarskiej,a przy drodze Debinskiej byloby 0-0

mlksunia - 30 maja 2008, 18:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl