16 lipca 2008, 19:00 - Wil (Stadion Bergholz)
FC Wil 1900 0-1 GKS Bełchatów
Janusz Dziedzic 25 (k)

FC Wil 1900: Daniel Totka - Yalçın Alçı, Przemysław Mądry, Vidak Bratić, Michael Keller - Mathias Christen, Christian Maag, Jérôme Thiesson, Cédric Kinzumbi Tsimba - Iván Emmanuel González Ferreira (38 Pa Modou Jagne), Pisano (38 Ekounda).

GKS Bełchatów: Krzysztof Damian Kozik - Artur Marciniak, Edward Cecot, Maciej Stolarczyk, Krzysztof Michalak - Krzysztof Janus, Janusz Gol, Kamil Poźniak, Krystian Pieczara (30 Jakub Tosik), Bartłomiej Chwalibogowski - Janusz Dziedzic.

Grano 45 minut.

W pierwszym meczu podczas towarzyskiego turnieju GKS Bełchatów pokonał 1-0 trzecią drużynę szwajcarskiej II ligi FC Wil 1900. W barwach gospodarzy wystąpił polski obrońca Przemysław Mądry.

O 20:00 GKS Bełchatów zmierzy się także w 45-minutowym meczu z TSV Bayer 04 Leverkusen. O 21:00 gospodarze zmierzą się z niemiecką drużyną.

Dodano: 16 lipca 2008, 20:02:23

safdsgds - 16 lipca 2008, 20:08:20 - *.dolsat.pl
zobaczymy co pokaża z Bayerem :D:D

op - 16 lipca 2008, 20:08:31 - *.dolsat.pl
Drugi garnitur wygrał, pierwszy idzie na Bayer.
Zobaczymy jak będzie.

... - 16 lipca 2008, 20:19:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 składzik wygrał ; ) Widzę że piłkarze Janasa się rozkręcają .... ;) Już wie co i jak to wiecie strzelają bramki w każdym sparingu prawie i mało tracą...Zobaczymy co 1 pokaże z Bayerem xd

lol - 16 lipca 2008, 21:37:05 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.192)
no nie wydaje mi sie czy taki rezerwowy kozik cecot stolarczyk dziedzic powinni w 1 skladzie grac;p

Yobak - 17 lipca 2008, 14:37:47 - *.goodyear.com
Jaki rezerwowy sklad? - Dziedzic i Kozik to z pewnoscia powinni byc zawodnicy od ktorych zaczyna sie ustalanie skladu! Juz sie o tym Zlomanczuk przekonal w zeszlym sezonie...

Lenin - 17 lipca 2008, 15:47:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to prawda że Janas na treningi z dubeltówką przychodzi ?

MARKS - 17 lipca 2008, 17:12:33 - *.koronowo.com.pl
Co jest z Maćkiem Dąbrowskim

GKS foreve - 18 lipca 2008, 20:03:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Janas ma charyzmę!!! Potrafi stworzyć druźynę!!! Jako trenera kadry zlinczowali go, ale który polski trener potrafiłby wygrać z Niemcami? Nie tylko polski, ale jak sie okazuje, również holenderski.
Powodzenia w GKS-ie!!! Czuję, że Janas w GKS-ie odbuduje swoją dawną sławę!!!