24 lipca 2009, 18:00 - Kościerzyna
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Lechia Gdańsk
Tomasz Grzywacz 33 - Paweł Nowak 15, 42, Ivans Lukjanovs 52

Kaszubia Kościerzyna: Rafał Literski (46 Spierewka) - Marcin Wojtkiewicz, Marcin Kubsik (46 Błażej Troka), Paweł Żuk, Michał Bieliński - Tomasz Grzywacz, Dawid Klawikowski (70 Michał Buraczewski), Adrian Wysiecki, Gracjan Gacek (46 Jakub Zejglic) - Dawid Banaczek (80 Filip Ferdynus), Piotr Kwietniewski (46 Grzegorz Król).

Lechia Gdańsk: (I połowa) Paweł Kapsa - Krzysztof Bąk, Hubert Wołąkiewicz, Peter Čvirik, Marko Vidović - Maciej Rogalski, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Marcin Kaczmarek - Andrzej Rybski, Ivans Lukjanovs. (II połowa) Mateusz Bąk - Adrian Basta, Sergejs Kožans, Peter Čvirik, Arkadiusz Mysona - Piotr Wiśniewski, Łukasz Surma, Paweł Nowak (57 Robert Hirsz), Marcin Kaczmarek - Andrzej Rybski (57 Maciej Kowalczyk), Ivans Lukjanovs.

Lechia Gdańsk pokonała w spotkaniu sparingowym rozegranym w Kościerzynie miejscową Kaszubię 3-1 (2-1).

źródło: własne / Lechia.gda.pl / Gazeta.pl

Dodano: 24 lipca 2009, 19:47:34

Tony - 24 lipca 2009, 19:51:01 - *.chello.pl
brawo!! Za tydzień rozwalamy arke

TS_WKS_BKS - 24 lipca 2009, 19:51:35 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.11.8.24)
Za tydzień Derby!!!
Arka i Odra spada

TS wisła - 24 lipca 2009, 19:55:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo... Powodzenia w derbach

Genek - 24 lipca 2009, 19:58:49 - *.85-237-170.tkchopin.pl
Pyt do kibiców z Gdańska kto to : Ivans Lukjanovs jakieś dane ?
Dobry czy tylko na 3 ligę widzę że Nowak działa będzie ciężko.

aa - 24 lipca 2009, 20:03:53 - *.chelmnet.pl
~do genek
Łotysz był wybrany najlepszym zawodnikiem na łotwie w 14 mecach 15 bramek.

LG - 24 lipca 2009, 20:07:13 - *.chello.pl
Ivans Lukjanovs grał w zeszłym sezonie w Skontko Ryga (Łotwa) w 15 spotkaniach strzelił 14 bramek. A drugi Łotysz z Lechii mówił że jak strzeli jedną bramkę to już nie może się zatrzymać.

Lechia1 - 24 lipca 2009, 20:07:22 - *.78.154.31
@ Genek, nowy nabytek Lechii, napastnik. Jest dość młody bo to rocznik 87' Był małą gwiazda w Lidze Łotewskiej bo na 15 meczy miał 14 bramek. Zobaczymy jak mu pójdzie w Ekstraklasie.
Co do meczu to cieszy że na 9 sparingów 0 przegranych. 5 wygranych 4 remisy, ale to tylko sparingi, wszystko wyjdzie w sezonie czy nowi się przydadzą czy zaszkodzą. Tak czy siak za tydzień derby i trzeba się zmobilizować!

Genek - 24 lipca 2009, 20:08:22 - *.85-237-170.tkchopin.pl
@aa thx

Zdziwiony - 24 lipca 2009, 20:28:09 - *.chello.pl
Jaka miła konwersacja, nie wierze ;-)

dejw - 24 lipca 2009, 20:47:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też jestem ciekawy tego młodego napastnika. Wcześniej na Łotwie mu nie szło ale w tym sezonie 14 goli w Skonto plus całkiem dobra skuteczność w sparingach. Być może okaże się, że warto penetrować tamten rynek - tani zawodnicy z małymi wymaganiami finansowymi. Liga go zweryfikuje.

piotr - 24 lipca 2009, 21:06:17 - *.chello.pl
o strzelają nowi! Ktoś prócz nich grał? Czy tylko stali i czekali co zrobi Łotysz?

KsmLGs - 24 lipca 2009, 21:25:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no jak tak dalej pójdzie to za tydzień i 30 minut będe z uchachaną papą darł się pod maxem :D
licze na piekne derby i jeszcze lepszy wynik
TLG!

a no z Gda - 24 lipca 2009, 21:54:14 - *.chello.pl
Lukjanovs z Rybskim tworzą ciekawy duet napastników... piłkarsko i wizualnie :D
Ciekawe, czy Ryba zacznie derby w podstawowej 11...

Morena - 24 lipca 2009, 23:49:18 - *.ip.jarsat.pl
Bardzo mnie cieszy postawa Lechii w sparingach. Ani razu nie przegraliśmy. Jeszcze bardziej mnie cieszy fakt, iż Lukjanovs strzelił kilka bramek w sparingach. Patrząc na przygotowania Arki to wydaję mi się, że Lechia jednak jest bardziej gotowa do sezonu. A to oznacza, że nie ma innego wyjścia i derby już trzeci raz z rzędu będą nasze.
Do zobaczenia na derbach. Niech wygra lepszy.

Sumik>G - 25 lipca 2009, 0:08:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KsmLGs do zobaczenia pod Maxem heheheheh!!
TYLKO BKS!!
TRÓJMIASTO JEST NASZE!!

lechia ! ! - 25 lipca 2009, 8:26:19 - *.metrolink.pl
LEchia!!!!!!!!!!!!! Władcy Północy. Kto popełnil błąd czyżby cvirik

do Moreny - 25 lipca 2009, 9:46:32 - *.cust.tele2.pl
Widzę że pan z Moreny zaczął pisać rozsądnie. Gratuluję. Poprzednie twoje wpisy były beznadziejne nie mogłem już czytać tamtych wypocin, ale cieszę się , że potrafisz się zmienić. Gd.Przymorze.

No w sumie racja niech sie cieszy teraz , bo w lidze często tak nie bedzie. lol
o Co ja widze lechijka za rok w 1 lidze !!!

Lechia1 - 25 lipca 2009, 16:27:21 - *.78.154.31
No i jak zwykle muszą przyjść śledzie i zaczynają swoje. NIE ODPISUJCIE IM BETONY, liga pokaże kto jak jest przygotowany. A za 6 dni będzie GRAN DERBI hehe

leszcz - 25 lipca 2009, 16:57:06 - *.bb.sky.com
i jak sie uciekalo po koscierzynie cieciuchy ;)

AG - 26 lipca 2009, 16:12:04 - *.szczecin.mm.pl
Bardzo gratuluje Lechii zwycięstw jak i tak optymistycznego podejścia, jednak Arka 08/09, a Arka 09/10 to inne światy, a łatwo w derbach jak tu pewniaczki piszą to nie będzie :] A kto się lepiej przygotował? Myślę, że odpowiedź będzie w piątek, chociaż pamiętajcie, że mecz w Gdańsku - czyli wyjazd dla Arki. Ale pewni nie bądźcie, bo coś czuje, że jak wam nie pójdzie, to komentarze na 90minut po meczu będą tylko autorstwa Arki, bo wy będziecie cicho, pozdro dla ARKOWCÓW! TAG !!