Adrian Mrowiec 3, Marcin Wachowicz 18, Robert Siarnecki 27 (s), Tadas Labukas 40, Bartosz Ława 51, Grzegorz Niciński 62, Roland Števko 69, Bartosz Ława 75, Marcin Wachowicz 86 - Szymon Gibczyński 6

Arka Gdynia: Andrzej Bledzewski - Łukasz Kowalski, Maciej Szmatiuk, Michał Płotka, Robert Bednarek - Mariusz Dzienis, Adrian Mrowiec, Bartosz Ława, Lubomir Lubenow (46 Roland Števko) - Marcin Wachowicz, Tadas Labukas (46 Grzegorz Niciński).

Gryf 95 Słupsk: Mariusz Ratajczyk (61 Marcin Rusakiewicz) - Tomasz Bukowski, Michał Szałek (80 Bartosz Bukowski), Robert Siarnecki (75 Bartłomiej Oleszczuk), Fernando (80 Filip Kóniczuk), Adam Pietras (46 Karol Izmajłowicz), Paweł Waleszczyk (80 Tomasz Piekarski), Marcin Kozłowski (75 Michał Metych), Patryk Pytlak, Łukasz Stasiak, Szymon Gibczyński.

żółta kartka: Siarnecki.

sędziował: Dawid Piasecki (Słupsk).
widzów: 600.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Gdyni Arka wygrała z trzecioligowym Gryfem 95 Słupsk 9-1 (4-1).

źródło: własne

Dodano: 25 lipca 2009, 12:39:55

Tomi - 25 lipca 2009, 12:41:53 - *.gdynia.mm.pl
brawo!!!!!!!!!!!!

rakkia - 25 lipca 2009, 12:42:30 - *.lublin.mm.pl
No to zobaczymy jak tam Gryf będzie walczył o 2. ligę. Wczoraj Kaszubia tylko 3:1 z Lechią

zmc - 25 lipca 2009, 12:48:41 - *.adsl.inetia.pl
Lechia was rozjedzie Kompleksy leczysz ostatnio dwa razy w derbach Lechia górą;] cos jeszcze w tym temacie;p Arka spada w tym sezonie z hukiem

rakkia - 25 lipca 2009, 12:48:56 - *.lublin.mm.pl
zobaczymy jak się skończy sparing z orkanem, chociaż tam zagra chyba drugi garnitur.

aqq - 25 lipca 2009, 12:49:26 - *.chello.pl
zmc - odstaw amfe

maniek - 25 lipca 2009, 12:51:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ooooooooo arka najlepszy skład w Polsce ma ! ;]

Mingus - 25 lipca 2009, 12:52:03 - *.bredband.comhem.se
widze ze drozdowicz grzeje lawe w arce wracaj do gorzowa!!!

piopio - 25 lipca 2009, 12:54:40 - *.nplay.net.pl
Noo ładny wynik

Kolo - 25 lipca 2009, 12:54:55 - *.rzeszow.mm.pl
zmc-z jaka Lechia jak jej juz nie ma zapomniales o lechia- olimpa- gdansk

arka - 25 lipca 2009, 12:54:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
600 widzów dobry żart tyle to nas tam nie było. maksymalnie 400.

Barto - 25 lipca 2009, 13:03:01 - *.limes.com.pl
"zmc" nie zapominaj o Pucharze Ekstraklasy w którym to Arka była dwa razy lepsza od Betoniarki.

Olimpia Gr - 25 lipca 2009, 13:06:12 - *.smgr.pl
Gratuluję formy strzeleckiej.

misiek_p_a - 25 lipca 2009, 13:06:51 - *.t2net.pl
Bramka Mrowca - stadiony świata :D z 25m od poprzeczki

yaro - 25 lipca 2009, 13:10:54 - *.ib.tcz.pl
zmc nie martw się i Lechia ,i Arka utrzyma się w ekstraklasie ponieważ jest strasznie niski poziom

hejter - 25 lipca 2009, 13:12:42 - *.punkt.pl (*.20.0.12)
To ten Mrowiec z Hearts?

Barto - 25 lipca 2009, 13:13:51 - *.limes.com.pl
Tak

MrFans (S) - 25 lipca 2009, 13:18:51 - *.77.13.130
Chłopaki powiedzcie mi co się dzieje z Emilem Drozdowiczem, na początku jak zobaczyłem ten wynik to myślałem, że przynajmniej 3 są jego, ale widzę że macie niezłych piłkarzy radzących sobie jak widać bardzo dobrze i bez niego.

Barto - 25 lipca 2009, 13:21:19 - *.limes.com.pl
Szczerz mówiąc nie wiem co się dzieje z Drozdowiczem. Za to Litwin Tadas Labukas strzelił już 4 gole w 3 meczach. Poza tym świetne występy Adriana Mrowiec i solidna gra całego zespołu.

ja - 25 lipca 2009, 13:32:55 - *.gdynia.mm.pl
dzisiaj na trybunach mecz oglądała druzyna Miedzi Legnica , mam nadzieje ze wzieli lekcje od starszych kolegów z Arki i wyziozą do legnicy 3 pkt

klimek - 25 lipca 2009, 13:39:49 - *.static.maxnet.net.pl
do MrFans(S)
Emil Drozdowicz bedzie grał w drugim sparingu Arki o godz 14 w Rumi z Orkanem.
Choinka podzielił kadrę na dwie drużyny choć raczej z Gryfem skład był juz pod kątem ligi (z wyjatkiem testowanych)
pozdrowienia

MrFans (S) - 25 lipca 2009, 13:42:07 - *.77.13.130
dzięki klimek z biało-niebieskim pozdrowieniem

topór - 25 lipca 2009, 13:45:50 - *.lan.net.pl
na stronie arkowcy.pl jest opis meczu minuta po minucie, natomiast o 14 będzie relacja live z drugiego sparingu z Orkanem Rumia polecam. z żółto-niebieskim pozdrowieniem

klimek - 25 lipca 2009, 13:48:04 - *.static.maxnet.net.pl
do MrFans.
Choinka podzielił zaspoł na dwa składy i zapewne Emil Drozdowicz będzie grał o godz.14 w Rumi sparing z Orkanem.
Choć w meczu z Gryfem Arka zagrała składem juz pod lige z wyjątkiem zawodnikow testowanych no i raczej bramkarza.

ARKOWIEC - 25 lipca 2009, 13:48:07 - *.chello.pl
Jeszcze kilka dni treningów i będziemy gotowi do ligi. Brawo nasza Areczka !

QrvaMc - 25 lipca 2009, 13:59:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Buahahaha, Stevko byl na oku Lechii, czyzby Arka sama nie potrafila odnaleźć pilkarzy? W tym sezonie Odra i Arka z hukiem spadają do 1.ligi :]

znicz - 25 lipca 2009, 14:00:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Arka wygra z Lechią ma nowy skład,a w Lechii same reple z poprzedniego sezonu i jeszcze jej kibice zachowuja się tak jakby o Mistrza walczyli,a przecież cały sezon bronili sie przed spadkiem,gdyby nie podkladka brak zaangażowania i walki Piasta szału by nie bylo,jeśli Arka ma spaść to raczej przed Lechią mur beton tak będzie.

Ptak - 25 lipca 2009, 14:11:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Roland Stevko to ten co przymiezany był do Lechii

Polonia B - 25 lipca 2009, 14:15:20 - *.static.akk.net.pl
Brawo Areczka. Oby tak było z Lechią. Pozdrowienia z Bytomia

Gdynia - 25 lipca 2009, 14:19:15 - *.gdynia.mm.pl
gomes
kononowicz i drozdowicz gra o 14 z Orkanem Rumii...

TomekAG - 25 lipca 2009, 16:00:20 - *.chello.pl
Ciesze sie z wyniku wiele fajnych akcji kilka goli z glowki. Lechi takze dobrze w sparingach idzie. I Arka i Lechia maja dobre wzmocnienia. Niemoge sie doczekac meczu za tydzien.Napewno bedzie b. dobre widowisko sportowe oraz bardzo zaciety mecz. Mysle ze Arka wygra jest lepiej przygotowana... ale wszystko sie okaze za tydzien. pozdro dla normalnych kibicow.

TomekAG - 25 lipca 2009, 16:12:29 - *.chello.pl
Szkoda tylko ze Wachwicz chcial zabic dziecko ;) kto wie ten wie;) do Chojnackiego powiedzial najpierw ze nie stoi sie za bramka potem ze go wogole nie widzial :lol:

Arkowiec87 - 25 lipca 2009, 16:23:37 - *.gdynia.mm.pl
wynik cieszy ale ciekawe jaki sklad ostatecznie zagra bo watpie zeby Bledza byl w lepszej dyspozycji od Witka ktory pare dobrych interwencji w meczu z Orkanem mial:D ktos wie kto to byl ten z nr13 w ARCE? TAG

qwerty567 - 25 lipca 2009, 18:07:46 - *.ssp.dialog.net.pl
jeżeli się okaże, że Arka będzie musiała baraż rozegrać, to będę jej kibicował,
na pewno oni bardziej zasługują na ekstraklasę nić taka Korona

Paka - 25 lipca 2009, 19:41:38 - *.gdynia.mm.pl
Co do Dzieciaka to wykazał sie refleksem nie na darmo broni w Młodych Wikingach( Arka rocznik 99) i widzac co sie dzieje odpowiednio zareagował.
Wachu raz go przeprosił na meczu a drugi po meczu i dał jeszcze koszulke na pamiatke.
Wygladało to groznie ale szczesliwie sie skonczyło,przy braku reakcji pewno głowa razem z piłka byłaby na scianie.

Morena - 25 lipca 2009, 22:58:17 - *.ip.jarsat.pl
Chociaż to tylko sparing to 9-1 robi wrażenie. Mam jednak nadzieję, że derby znów będą nasze.

xXx - 26 lipca 2009, 10:23:15 - *.chello.pl
No gratuluję wyniku jeden z lepszych w przerwie letniej na polskich boiskach. Mam nadzieję, że za tydzień nie będzie wam tak łatwo:]

biala dama - 26 lipca 2009, 13:33:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z niecierpliwoscia czekam na mecz z L G , licze :
na b. dobry mecz i 3 pkt. zostana na mojej dzielnicy .
Wyniki sparingow obu druzyn pokazuja , ze w tym sezonie Trojmiasto nie bedzie sralo w gacie- na kolejke przed zakonczeniem .

Bytomianin - 26 lipca 2009, 13:47:38 - *.galileusz.3s.pl
Brawo Arka ! obyście tak grali w lidze.Z lechia wygracie ;] Pozdrowienia z niebiesko-czerwonego bytomia.

TomekAG - 26 lipca 2009, 18:29:09 - *.chello.pl
jaga wyluzuj troche i nie uogolniaj ludzi...
po co mamy sie napinac? czy to cos da?
Niemoge sie doczekac derbow sam nie wiem jaki wynik bedzie ale mysle ze napewno nie bedzie remisu pzdr

Pawel - 26 lipca 2009, 18:56:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do qwert567: ahahahha ty to rzeczywiście jesteś ograniczony, piszesz o Koronie, a ja widzę, że temat dotyczy sparingu Arki i Gryfu. Żal kibiców Widzewa i ich kiepskie propagandy z 1 ligi. 1 liga w Łodzi !!!

TomekAG - 26 lipca 2009, 23:02:31 - *.chello.pl
Pawel Widzew-klub z zasadami i historia... powinien byc w ekstraklasie co zrezta wywalczyl na boisku tak samo lks tylko bez tego pierwszego....