Stal Stalowa Wola 1-0 Hetman Zamość
Jurij Mychalczuk 35

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Jaromir Wieprzęć, Tadeusz Krawiec, Marek Drozd, Piotr Szymiczek - Paweł Olszewski, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Adam Łagiewka, Krzysztof Trela - Jurij Mychalczuk, Ihor Mihałewskyj. Grali także: Stanisław Wierzgacz, Mykoła Hreszta, Cezary Czpak, Mariusz Myszka, Łukasz Stręciwilk, Abel Salami.

Hetman Zamość: Michał Kiecana - Łukasz Zaremski, Marcin Grunt, Łukasz Frączek, Kamil Sowa - Marcin Antczak, Michał Skórski, Rafał Kycko, Łukasz Kaczmarek - Ariel Lindner, Marek Fundakowski. Grali także: Piotr Sasim, Paweł Miszczuk, Grzegorz Staszewski, Łukasz Lalik, Tomasz Demusiak, Michał Rajtar, Mateusz Późniak, Adam Kaczmarek, Rymarski.

W sparingowym meczu pierwszoligowa Stal Stalowa Wola wygrała na własnym stadionie 1-0 (1-0) z drugoligowym Hetmanem Zamość.

źródło: własne / hetmanzamosc.com / Dziennik Wschodni / Gazeta.pl / Kurier Lubelski

Dodano: 15 lipca 2009, 19:03:40

HZ - 15 lipca 2009, 19:09:26 - *.zamosc.mm.pl
jak na fakt że skład Hetmana dopiero się kształtuje pawoli, to nie tak źle, zwłaszcza że we wcześniejszych sparingach nie było źle ale poczekajmy do rozpoczęcia ligi

zmc - 15 lipca 2009, 19:17:25 - *.adsl.inetia.pl
No to tylko sparing liga zweryfikuje;] nie mniej jednak widzeze jest coraz lepiej pierwszy przegrany sparing;)

fghdfghdfg - 15 lipca 2009, 19:21:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rozwala mnie to mogli sie dowiedziec wyniku a strzelca juz nie.. zal

mx - 15 lipca 2009, 19:23:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
ogólnie Stalówka przeważała ale Hetman miał swoje okazje m.in 2 słupki. Akcje Hetmana wynikały przede wszystkim z błedów obrony Stalówki, ktora grala w eksperymentalnym zestawieniu.
W Stalówce napewno należy wyróżnić byłego gracza Hetmana Igora Mihałewskyj`ego, który w pierwszej połowie rozegrał bardzo dobry mecz.

shrek - 15 lipca 2009, 19:24:42 - *.zamosc.mm.pl
I czemu jęczysz jak stara baba...:/?? Czekamy na lige narazie w obliczu problemów jest OKI co by nie było zawsze za Hetmanem

mx310 - 15 lipca 2009, 19:25:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
bramke zdobył chyba któryś z Ukrainców albo Mihałewskyj albo ten ze Sparatkusa Szarowola

Znawca tem - 15 lipca 2009, 19:29:41 - *.xdsl.centertel.pl
Najlepszy numer, że sparing zakontraktowany był w Zamościu, ale były trener hetmańskich, a obecnie Stali - Cecherz się przestraszył kibiców w Zamościu, po tym jak uciekł z tonącego okrętu
dobrze że się na nim poznali w Turku, myślę, że to samo będzie po rundzie w Stalowej.

alleluja - 15 lipca 2009, 19:40:58 - *.mtm-info.pl
kibic stalowki:
nie znam osobisccie trenere cecherza nie znam go tez jako szkoleniowca wiec go nie oceniam a nie nie wysystawiam mu komenatrzy ,
mamy ciekawy zespol a to co naprawde potrafi jako trener cecherz bedzie mozna powiedziec po pierwszej rundzie.
anty kibice stalowki wiem ze wam zazdroscicie bo wszyscy chcielibyscie miec taki zespol jak stalowka ktora walczy do ostatniej minuty w kazdym meczu tworzy swietna atmosfere i ma fantastyznych kibicow! fakty!!
pozdrawiam

Kamil - 15 lipca 2009, 19:47:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie taki zły wynik dla Hetmana i napewno o nim zle nie swiadczy. Zreszta to tylko sparing

kibic - 15 lipca 2009, 21:01:21 - *.adsl.inetia.pl
Hetman zagrał naprawdę niezły mecz.Grał znowu w nowym ustawieniu i na dodatek testował nowych zawodników.A to jak sędziował sędzia to już inny temat.Hetman grał bez pierwszego bramkarza między innymi.Stal może dziękować niebiosom że takim wynikiem skończył się mecz.Hetman miał ewidentny rzut karny,dwa razy słupek,raz porzeczka.Jetem pełen wiary w trenera Orzeszka.A Stali życzę aby nie skończyła jak Tur czy Hetman pod wodzą tego pana co odstawiał dzisiaj show dla kibiców przy lini.

do kibic - 15 lipca 2009, 21:30:47 - *.tvkdiana.pl
do kibic
Widać, że nie obejrzałeś tego meczu.
Do 70 minuty Hetman nie mógł wyjść z własnej połowy.
te 2 słupki i poprzeczka to praktycznie jedyne okazje Hetmana.
Braku skuteczności Stalówki Hetman może dziękować to, że nie przegrał 4,5 do 0,1

sfgbxfv - 15 lipca 2009, 21:34:16 - *.mtm-info.pl
widzow: 500

kibic - 15 lipca 2009, 21:47:08 - *.adsl.inetia.pl
O czym Ty człowieku mówisz?Jeżeli mówisz że 2 słupki i poprzeczka to jedyne okazje to Stal nie miała żadnych.I nie zapominaj jakim składem grał Hetman.Nie wiem o jakiej skuteczności Stalówki mówisz bo strzelali "Panu Bogu w okno" a jeden błąd bramkarza Hetmana kosztował go stratą bramki.Powiedz jeszcze czy Hetmanowi nie należał się rzut karny?Kibice na trybunach byli obiektywni i powiedzieli rzut karny!

... - 15 lipca 2009, 23:05:05 - *.interblock.pl (*.219.196.15)
Ludzie o co ta kłótnia? O jakiś sparing? Kogo obchodzą wyniki meczów sparingowych? Hetman nie grał źle, ale to Stal była lepszym zespołem i wygrała zasłużenie. Czy powinien być jakiś karny dla Hetmana? Nie wiem, bo nic tekiego się nie dopatrzyłem. W każdym razie Wietecha w pierwszej połowie obronił ze 3 razy sam na sam, a w drugiej połowie Hetman oprócz tych dwóch słupków w jednej akcji nie pokazał nic.

greenfan - 16 lipca 2009, 2:08:37 - *.30.139.31