6 lutego 2010, 16:30
Jagiellonia Białystok 1-2 Tawrija Symferopol
Patryk Gondek 90 - Maksym Feszczuk 16, Lucky Isi Idahor 87

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Grzegorz Sandomierski - Alexis Patricio Norambuena Ruz, Mariusz Gogol, Thiago Rangel, Dariusz Jarecki - Bruno, Hermes, Mladen Kašćelan, Jarosław Lato - Tomasz Frankowski, Remigiusz Jezierski. (II połowa) Grzegorz Sandomierski - Igor Lewczuk, Andrzej Niewulis, El Mehdi Sidqy, Kamil Kalinowski - Maycon, Bartłomiej Dołubizna, Patryk Gondek, Michał Renusz - Kamil Grosicki, Jan Pawłowski.

Tawrija Symferopol: Dmytro Stojko - Slobodan Marković, Mamadou Sangaré, Serhij Zełdi, Ołeh Herasymiuk (70 Saša Đuričić), Illa Haluza, Andrij Korniew, Željko Ljubenović, Wasil Gigiadze (65 Andrij Zborowskyj), Maksym Feszczuk, Lucky Isi Idahor.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Turcji Jagiellonia Białystok przegrała 1-2 (0-1) z szóstą drużyną ukraińskiej ekstraklasy Tawriją Symferopol.

W drużynie z Ukrainy nie wystąpił testowany Jewhen Kowalczuk, który jesienią grał w Miedzi Legnica. Paweł Hajduczek z powodu spraw rodzinnych wrócił na kilka dni do Polski.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok / Tawrija Symferopol

Dodano: 6 lutego 2010, 18:23:50

daa - 6 lutego 2010, 18:31:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga Jaga Jaga JAGIELLONIA.!!!!

Pienio - 6 lutego 2010, 18:32:59 - *.tepsalan.pl
Wisła pozdrawia Jage. Wisla nie pozdrawia niejakiego "Przema"

fg - 6 lutego 2010, 18:48:34 - *.retsat1.com.pl
a Klepczarek czemu nie grał? czyżby kontuzja? nic nowego...hipochondryk z wyboru!

aa - 6 lutego 2010, 18:51:44 - *.51.1.55
Norma.

konstantyn - 6 lutego 2010, 18:59:31 - *.146.62.46.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Wisła & Jaga
Królowa Polski & Duma Podlasia !!!
Zgoda jest była i będzie nasza przyjaźń jest nieśmiertelna !!!

Skłoda - 6 lutego 2010, 19:02:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja tam Wisłę szanuje a swoje latka mam i wiele pamiętam...Pozdro Wiślacy ! (J)

wołomin - 6 lutego 2010, 19:03:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wołomin pozdrawiam JAGĘ !!!

Ben 10 - 6 lutego 2010, 19:05:59 - *.5.249.98.static.kolnet.eu
Jaga miał miażdżącą przewagę, ale przez stronniczość sędziego, ciężkie treningi w ostatnim czasie, brak skuteczności i strasznego pecha niestety przegrała. Najlepszym się zdarza.

Rafał - 6 lutego 2010, 19:08:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo tylko 1:2 polski klub jak zwykle skrzywdzony przez sedziow.

Tomy - 6 lutego 2010, 19:41:04 - *.chello.pl
kiedy jakiś polski zespoł wygrał w jakimkolwiek sparingu, bo nie pamiętam :/ Koszą nas w zasadzie wszyscy: od azerów po omrian i na ruskich skończywszy.

midzi - 6 lutego 2010, 19:42:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wołomin (Sławek) nie pozdrawia Jagi

polska - 6 lutego 2010, 19:46:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tawrija sklad?????????

Pienio - 6 lutego 2010, 19:47:30 - *.tepsalan.pl
Skłoda & konstantyn pozdro bracia! Ben10 wierze Ci, bo wiem jak sedziowie tureccy sedziowali Wisle w sparingach, po 2 czerwone kartki na mecz i jedna bramka nieuznana w kazdym meczu

Depech - 6 lutego 2010, 19:58:24 - *.123.185.2.koba.pl (*.1.9.2)
Jaga!Jaga! Pozdrowienia dla Wisły!

jaga71 - 6 lutego 2010, 20:01:06 - *.access.telenet.be
JAGA pozdrawia WISLE zgoda od zawsze i na zawsze tylko JAGA & WISLA

Przemo - 6 lutego 2010, 20:05:29 - *.adsl.inetia.pl
W Internecie chcecie zgode odnawiać? To tak panowie nie działa, tutaj trzeba szczerze pogadać i wszystko sobie wyjaśnić a jacyś szeregowi to mają najmniej do powiedzenia bo zgody to oni zawiązywać nie będą.

wołomin - 6 lutego 2010, 20:14:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wołomin nie pozdrawia Legii

do ben10 - 6 lutego 2010, 20:21:33 - *.adsl.inetia.pl
niegoraczkuj sie tak za rok zagracie na Bialorusi,smolic judasza w Bytomiu jest ekstraklasa

ha - 6 lutego 2010, 20:30:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wy w Niemczech

lutek - 6 lutego 2010, 20:39:32 - *.50.233.210
Lutek z Ciechocinka pozdrawia Polonie Bytom

pb - 6 lutego 2010, 20:55:05 - *.adsl.inetia.pl
Polonia pozdrawia pana Lutka z Ciechocinka,a jaga spiewa tak walna bialorus walna bialorus hihi

Przemo - 6 lutego 2010, 21:07:28 - *.adsl.inetia.pl
pb ile ty masz lat? 6 czy 12, weź idź spać ze swoim misiem a mama niech ci zaśpiewa kołysankę

Bizoner - 6 lutego 2010, 21:08:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
może Niebieskim w końcu uda się pokonać Tawrije ;s

gadżet - 6 lutego 2010, 21:11:45 - *.123.185.81.koba.pl (*.0.49.81)
lutek z pb pozdr. twoją starą i innych szermierzy

plo - 6 lutego 2010, 21:51:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdansk nie pozdrawia jagi

;] - 6 lutego 2010, 22:14:24 - *.chello.pl
Jagielloni życzę sukcesów , nie pozdrowienia dla wisły każdy wie dlaczego i tej zgody nie ma z wiadomych powodów , i dobrze , że nie ma szacunek tylko dla Jagi za to

sak - 6 lutego 2010, 22:26:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Członkowie Wisly Krakow na walnym zgromadzeniu w dniu 6 lutego 1949 roku przy wlasnym aplauzie bez zadnego sprzeciwu ( bez jednego gestu sprzeciwu! Zadnego z tych wielkich patriotow nie było stac żeby sprzeciwic sie haniebnej uchwale - tak sobie cenili wartości
, tradycje i patriotyzm sprzed wojny ) oddali się w imie swoistego wiślackiego pragmatyzmu pod patronat policji politycznej - UB zniewolonej Polski ( patron - najgorszy z najgorszych

TB zZabrza - 7 lutego 2010, 0:47:49 - *.243.165.67
Chyba będę pisał to do znudzenia, ale poziom polskiej piłki jest już KATASTROFALNIE MIZERNY. Nigdy się nie odwrócę od naszej ligi i mojej drużyny. Ale zauważcie, że od paru dni polskie drużyny grają sparingi z zagranicznymi zespołami i żadne z tych meczów nie zakończył się zwycięstwem polskiej drużyny (poza meczem Pogoni, ale oni grali z amatorami z III ligi). To żenujące. Nie chodzi tutaj o napianie na żadnej drużynie, tylko na poziomie polskiej kopanej (bo tak powinna się ona nazywać). Mam nadzieję, że kiedyś godnie będziemy prezentować się w europie, bo na razie możemy rywalizować z drużynami z Andory i San Marino.

(L)UKI16 - 7 lutego 2010, 1:04:28 - *.146.210.128.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Ben 10 kurcze ile ja już się o pechach naszych drużyn w sparingach nie naczytałem. Szkoda, że w każdym meczu jesteśmy lepsi, ale przez sędziego czy też krzywą murawę przegrywamy.

molo - 7 lutego 2010, 9:26:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
a frankowski gdzie znowu udaje kontuzje ( wszedzie tak robił) PODCZAS PRZYGOTOWAN ZIMOWYCH.

Ziibi - 7 lutego 2010, 11:33:03 - *.bialystok.vectranet.pl
molo Czytać nie umiesz Frankowski jest w skladzie

Juhas - 7 lutego 2010, 18:12:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
molo to laik więc nie ma co się dziwić...

Piast - 7 lutego 2010, 20:21:45 - *.c33.178.msk.pl
TB zZabrza:
W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Piast Gliwice wygrał 2-0 (0-0) z 11. drużyną rumuńskiej ekstraklasy - CS Pandurii Târgu Jiu. a wiec jestesmy pierwsi co pokonali zagranicznego rywala :d

orzeł - 7 lutego 2010, 22:22:23 - *.97.144.18
Orzeł Kolno pozdrawia ukochaną Jagiellonię

p - 8 lutego 2010, 8:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przegrany mecz, jak zawsze będą tłumaczenia ,iż Jaga grała składem rezerwowym lub grali pierwszy raz takim składem . Wytłumaczyć można wszystko lepiej lub słabiej.

kapi - 8 lutego 2010, 10:27:17 - *.108.82.44.dolnet.pl
Brawo Jarek Lato i Remik Jezierski! Świdnica rządzi w Jadze!!!

BKS - 8 lutego 2010, 10:28:30 - *.adsl.inetia.pl
A, z czego tu się tłumaczyć? Ze straty 3pkt. w lidze sparingowej, lol?

BaaR - 8 lutego 2010, 17:01:22 - *.adsl.inetia.pl
Mam nadzieje ze kiedys powroca piekne czasy kiedy Jaga zawita do Sosnowca i mam nadzieje ze bedzie to na najwyzszym szczeblu rozgrywek pozdrawiam

Sr - 8 lutego 2010, 17:32:37 - *.adsl.inetia.pl