16 kwietnia 2010, 17:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Joseph Désiré Mawaye 24, Miroslav Božok 47, Przemysław Trytko 53, 77, 82, Paweł Czoska 58, Stojko Sakalijew 84 - Marcus Vinícius 22

Arka Gdynia: 33. Norbert Witkowski (46, 1. Andrzej Bledzewski) - 13. Piotr Robakowski (46, 3. Łukasz Kowalski), 23. Maciej Szmatiuk (46, 11. Marcin Kalkowski), 7. Dariusz Ulanowski (46, 18. Aaron Pitchkolan), 29. Robert Bednarek (46, 8. Bartosz Brodziński) - 25. Filip Burkhardt (46, 31. Paweł Czoska), 4. Adrian Mrowiec (46, 27. Marcin Budziński), 20. Bartosz Ława (46, 10. Lubomir Lubenow), 6. Tomasz Sokołowski (46, 19. Miroslav Božok) - 22. Joël Omari Tshibamba (46, 9. Przemysław Trytko), 21. Joseph Désiré Mawaye (46, 15. Stojko Sakalijew).

Orkan Rumia: Kamil Biecke - Michał Skwiercz, Konrad Urbaniak, Jacek Manuszewski (46 Adrian Stępień), Piotr Fera (58 Bartłomiej Treppa) - Michał Smarzyński (58 Paweł Dziubiński), Zbigniew Bodzak (46 Rafał Siemaszko), Mateusz Prinz, Łukasz Kłos (46 Daniel Laskowski) - Marcus Vinícius (80 Sylwester Ilanz), Roland Kazubowski (46 Piotr Cetnarowicz).

sędziował: Sylwester Tuszer (Gdańsk).
widzów: 300.

W 39. minucie Piotr Fera (Orkan) nie wykorzystał rzutu karnego (Norbert Witkowski obronił).

W meczu sparingowym ekstraklasowa Arka Gdynia wygrała 7-1 (1-1) z wiceliderem grupy pomorsko-zachodniopomorskiej III ligi - Orkanem Rumia.

źródło: własne

Dodano: 16 kwietnia 2010, 18:48:17

..... - 16 kwietnia 2010, 19:27:19 - *.gdynia.mm.pl
jak zagral Pitchkolan wie ktos ??

x - 16 kwietnia 2010, 19:53:42 - *.chello.pl
na tle takiego rywala, to zagrał po profesorsku. na temat jego umiejętności nie można nic powiedzieć, bo nie miał okazji do wykazania się. raz wszedł w pole karne, kiedy był rzut rożny, mocny strzał głową, minimalnie obok słupka. tyle.

tolkien - 16 kwietnia 2010, 20:00:59 - *.torun.mm.pl
Orkan Rumia co to jest ?

SkibiAG - 16 kwietnia 2010, 20:06:16 - *.mlyniec.gda.pl
tolkien
Orkan Rumia to drużyna z Rumii.

oxygen - 16 kwietnia 2010, 20:11:41 - *.dip.t-dialin.net
Orkan Rumia to przyszlosc polskiego profesjonalnego futbolu. To Spolka Akcyjna.

marco - 17 kwietnia 2010, 9:09:30 - *.adsl.inetia.pl
Orkan to drużyna z Rumunii, uważająca się za profesjonalną...

Poss - 17 kwietnia 2010, 17:41:23 - *.chello.pl
Marco to kibic z Kozibródek Małych, uważający się za eksperta...

Bukol - 18 kwietnia 2010, 8:27:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widze, że Trytko i Ława to najlepiej chyba grają jak narazie inni też git bo świadczy o tym wynik. pozdrawiam!

marko - 18 kwietnia 2010, 15:16:06 - *.chello.pl
Jo jestem Marko z Koziej Wólki i kłaniam sie kibicom Areczki w pas i przepraszam za durne wpisy..