8 lipca 2010, 18:00 - Barsinghausen (August-Wenzel-Stadion)
Jan Schlaudraff 24, 30, Moritz Stoppelkamp 52, Mikael Kaj Forssell 76 (k) - Rafał Boguski 65, Piotr Brożek 86

Hannover 96: Florian Fromlowitz (46 Markus Miller) - Sofian Chahed (46 Christopher Avevor), Felix Burmeister, Emanuel Pogatetz, Christian Schulz - Manuel Schmiedebach, Lars Stindl (46 Willi Evseev), Konstantin Rausch (46 Constant Djakpa), Moritz Stoppelkamp - Mike Hanke, Jan Schlaudraff (46 Mikael Kaj Forssell).

Wisła Kraków: Milan Jovanić - Erik Čikoš, Mateusz Kowalski, Cléber, Júnior Enrique Díaz Campbell (72 Gordan Bunoza) - Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski (77 Krzysztof Mączyński), Łukasz Garguła (46 Tomáš Jirsák), Piotr Brożek - Paweł Brożek (59 Germain "Kemy" Agustien), Maciej Żurawski (46 Rafał Boguski).

żółte kartki: Sobolewski, Cléber.

widzów: 1560.

W meczu towarzyskim rozegranym w Barsinghausen krakowska Wisła przegrała z 15. drużyną niemieckiej Bundesligi - Hannoverscher SV von 1896 2-4 (0-2).

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji Roberta Enke.

"Biała Gwiazda" testowała 23-letniego holenderskiego pomocnika Germaina Agustiena (ostatnio RKC Waalwijk).

W poprzednim sezonie w barwach drużyny z Hanoweru występowali Polacy - Jacek Krzynówek i Jarosław Lindner.

źródło: własne / Wisła Kraków / Hannoverscher SV von 1896

Dodano: 8 lipca 2010, 19:48:14

Mistrzu - 8 lipca 2010, 19:48:50 - *.tepsalan.pl
porównywać Hannover do Slavii to jakis żart, przynajmniej Wisla 2 bramki strzelila, a Lech... żena

asdf - 8 lipca 2010, 19:49:50 - *.chello.pl
Słabizna :] w ogole nie widze pucharow zadnej z polskich druzyn ruch nie ma pieniedzy to i transferow brak, wisla za duzo zmienila, lech no comment a jagiellonia zero ; o

nvi - 8 lipca 2010, 19:50:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Trzeci gol dla Hannoveru ze spalonego a czwarty z karnego za faul przed polem karnym Generalnie mecz w pierwszej połowie dla niemieckiej drużyny, a w drugiej dla Wisły. Wynik za wysoki w stosunku do tego co się działo. Sędzia gwizdał w jedną stronę.

KORONA - 8 lipca 2010, 19:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstyd totalny

kubaz - 8 lipca 2010, 19:52:11 - *.adsl.inetia.pl
Właśnie. Pierwsza połowa w wykonaniu Wisły baardzo przeciętna, dużo strat i prostych błędów. Druga o wiele lepsza. Fajnie grał ten Bunoza, który był cały czas aktywny, choć rzut karny był po jego faulu ;/. Boguski bramka - strzał w długi róg, płaski ;, Brożek - bezpośrednio z wolnego

kin - 8 lipca 2010, 19:52:36 - *.159.42.162.static.crowley.pl
Pierwsza połowa słaba, ale druga dużo lepsza dająca nadzieję na przyszłość.

Corsar - 8 lipca 2010, 19:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
przy odrobinie szczescia moglo byc nawet 4:4. w koncówce bardzo blisko z dwoch wolnych bylo do strzelenia bramki

88 - 8 lipca 2010, 19:54:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
dostali karnego w prezencie,faul byl przed polem karnym,jedna bramka ze spalonego,takie sa uroki sparingow,ale niestety to nie jest zadne usprawiedliwienie

MISZCZ - 8 lipca 2010, 19:54:40 - *.159.48.131.static.crowley.pl
Tudno, zeby 2 polowa nie byla lepsza, skoro Niemcy dopiero wrocili z urlopow i sil nie maja.

Gibi - 8 lipca 2010, 19:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 połowa totalne dno (chyba po to aby H96 mógł wygrać) druga to już o niebo lepsza, h96 siadł i myślę że jeśli byłby to mecz o "coś" Wisła by tak tanio skóry nie sprzedała ale obrona to masakra koniecznie trzeba ją uzupełnić...

WISŁA - 8 lipca 2010, 19:55:57 - *.adsl.inetia.pl
O WISEŁKE sie nie martwcie, poradzimy sobie.

MARCO - 8 lipca 2010, 19:56:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wynik nie ważny [*]ROBERT ENKE[*] pamiętamy i będziemy pamiętać

INXS - 8 lipca 2010, 20:00:23 - *.zator.net-admin.com.pl
Cóż się dziwić , z takim składem to problem będzie na Litwie. Cholera żeby w Polsce się nie dało jednej drużynki na poziomie zbudować to jest cyrk. Pewnie że to tylko sparing ale jak na tydzień do meczu z litwinami to Wisła tylko amatorów rozbiła i nic ponadto.

gf - 8 lipca 2010, 20:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja niewiem jak oni chca grac w LE

rok - 8 lipca 2010, 20:03:56 - *.tom-net.pl
a gdzie zakotwiczyl krzynówek

vivarks - 8 lipca 2010, 20:04:11 - *.nplay.net.pl
Bosh...czy wiekszosc Polaków musi wiecznie narzekac ? Sparing bardzo pozytywny. Kilka skladnych fajnych akcji. Widac postep .

cupałaj - 8 lipca 2010, 20:07:23 - *.internetia.net.pl
to jest straszne sredniak niemiecki robi z nasza czolową druzyną co chce, dodam w pół rezerwowym skladzie

nie - 8 lipca 2010, 20:12:27 - *.chello.pl
1 2 3 4 mało!

SanDiego - 8 lipca 2010, 20:14:41 - *.olsztyn.mm.pl
A co się dzieje z Krzynówkiem?

Lenin - 8 lipca 2010, 20:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lepiej żeby w sparingach wyłaziły mankamenty niż potem w pucharach - no ale przyznaję: taki Hannover to Wisła powinna połknąć i zapomnieć - niezła druga połowa to zdecydowanie za mało - karnego nie było - błąd sędziego

tybor - 8 lipca 2010, 20:28:07 - *.internetia.net.pl
przypominam że to był pierwszy sparing Hannoveru, a Wisła za tydzień gra w pucharach.

Fan - 8 lipca 2010, 20:39:01 - *.dip.t-dialin.net
Sklad Hannover
Aufstellung:
Fromlowitz (3) - Cherundolo (3,5) , Eggimann (3) , Haggui (2) , C. Schulz (3) - Schmiedebach (2,5) , Pinto (2) - Ya Konan (4) , Bruggink (2) , Balitsch (3) - Hanke

oko - 8 lipca 2010, 20:49:26 - *.chello.pl
Niemcy ze dwa dni temu wznowili treningi a Wisla za parę dni gra w UEFA.

a-be-ce - 8 lipca 2010, 21:24:15 - *.range86-148.btcentralplus.com
@Mistrzu: Chyba zartujesz? Slavia wygrala lige w 2009, w 2007 byla w LM. Hannover 96 walczy co rok o utrzymanie sie w lidze.
Sparingi nic nie znacza, licza sie wyniki w pucharach.

Viorne - 8 lipca 2010, 21:24:54 - *.adsl.inetia.pl
oko - dlatego Niemcy grali na tzw. świeżości

tttttttttt - 8 lipca 2010, 21:26:10 - *.adsl.inetia.pl
Zuraw podobno wymiatał

pajak - 8 lipca 2010, 21:34:53 - *.kielce.vectranet.pl
nie no, to nie może być prawda. Kompromitacja za kompromitacją...

L?C - 8 lipca 2010, 21:46:16 - *.adsl.inetia.pl
o matko nawet moryc un strzelił gola...

bigos - 8 lipca 2010, 21:51:44 - *.dip.t-dialin.net
Czy są tu jacyś napinacze z triady??? no dalej czekamy na wasze wpisy;)
Spokojnie Wisła to tylko sparing

dziulek - 8 lipca 2010, 22:01:22 - *.183.140.55
"Gwiazda" Malecki odmowil gry w tym spotkaniu...

obiektywny - 8 lipca 2010, 22:17:59 - *.retsat1.com.pl
tak, mogło być 4-4, trzeci gol ze spalonego a czwarty z karnego którego nie było, trala lala trala lala, prawda jest taka że Hannover grał drugim składem, a przy 3-0 wyluzowali

bigos - 8 lipca 2010, 22:35:56 - *.dip.t-dialin.net
Obiektywny:A ty co juz wróciłeś z Barsinghausen,że taki obeznany jesteś?;)

Jano - 8 lipca 2010, 22:46:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy stanie 3-0 Niemcy dokanali zmian, weszli rezerwowi, stąd tylko 4-2....ale Wisła jest w przebudowie...

diabeł - 8 lipca 2010, 22:55:31 - *.231.209.10
Ja się dziwie ze nic nie mówią media ze reprezentant polski Jacek K. kończy karierę. Podobno jako jedyny starał się na MŚ.

franeq - 8 lipca 2010, 23:25:03 - *.207.137.55
Panowie zapomnijcie o jakichkolwiek sukcesach na arenie miedzynarodowej. Nasza pilka stoczyla sie na same dno a zadbali o to pzpn i panowie wlasciciele naszych najbogatszych klubow. Zostaje nam fascynowac sie walka o tytul krajowego mistrza i tyle. Jakby legia wygrala mistrza a ktos by dal za Vrdoljaka 2mln euro to do sprzeda jak lech to pojdzie Peszko, Kriwec, Stilic czy ktokolwiek kto zablysnie to samo z Wisla Polonia czy jalimkolwiek innym klubem. Przestancie wierzyc w dobre intencje kogokolwiek kto inwestuje kase w pilke

benfa - 9 lipca 2010, 0:20:41 - *.146.235.235.nat.umts.dynamic.eranet.pl
żenada, oddali Głowackiego i Marcelo, a w ich miejsce przyszły jakies odpadki.
Jeśli Wisła ma ambicje, to po co testować niechcianego w słabym Waalwijk zawodnika? KPINA, to jest kpina z kibiców. Kadra Wisły obecnie to 17 zawodników, naprawde kpina

lechpo - 9 lipca 2010, 11:01:38 - *.56.180.200
dokladnie ta sama kpine robia sobei z nas w Poznaniu

g - 9 lipca 2010, 11:22:21 - *.webair.com
no napinajcie sie jeszcze co tak słabo

Do SanDieg - 9 lipca 2010, 12:18:28 - *.plk.prest.pl
Z Krzynówkiem? Staramy się, cały czas do przodu....

Baster - 9 lipca 2010, 14:28:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu sie nie liczy wynik .....! [*}Enke...!

fann - 9 lipca 2010, 19:52:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dramat

gracz - 9 lipca 2010, 20:40:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Jaki dramat jakbyśmy wygrywali już w okresie przygotowawczym z takimi klubami to wszyscy by chcieli aby wygrać ligę mistrzów.Trzeba czasu aby wszystko wychodziło a to tylko sparing.Jest dobrze i będzie tylko lepiej pozdrawiam prawdziwych kibiców Wisły .