3 lipca 2010, 18:00 - Rumia
Orkan Rumia 2-2 Arka Gdynia
Marcus Vinícius 27, Przemysław Kazimierczak 58 - Filip Burkhardt 6, Denis Glavina 75

Orkan Rumia: Adam Duda (30 Jakub Walkowski, 70 Kamil Biecke) - Mateusz Prinz, Piotr Fera, Konrad Urbaniak, Michał Skwiercz - Błażej Adamus, Zbigniew Bodzak, Marcus Vinícius, Michał Smarzyński - Rafał Siemaszko, Roland Kazubowski. Grali także: Radosław Roeske, Łukasz Beyl, Bartłomiej Kowalczyk, Rafał Krauze, Przemysław Kazimierczak.

Arka Gdynia: (I połowa) Norbert Witkowski - Marciano Bruma, Ante Rožić, Maciej Szmatiuk, Robert Bednarek - Michał Nawrot, Filip Burkhardt, Paweł Zawistowski, Miroslav Božok - Joël Omari Tshibamba, Nikola Vasilić. (II połowa) Hieronim Zoch - Piotr Robakowski, Marcin Kalkowski, Adrian Jurkowski, Michał Płotka - Mateusz Broź, Paweł Czoska, Marcin Budziński, Denis Glavina - Joseph Désiré Mawaye, Giovanni Vemba-Duarte.

W rozegranym dziś sparingu Arka Gdynia zremisowała 2-2 (1-1) z trzecią drużyną III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej w zeszłym sezonie - Orkanem Rumia.

źródło: własne / Arka Gdynia / Arkowcy.pl / orkanrumia.net

Dodano: 3 lipca 2010, 20:47:07

MrowAG - 3 lipca 2010, 20:53:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lipa ;/

Zurek - 3 lipca 2010, 20:53:48 - *.gdynia.mm.pl
Slabiutko,zenada.Arka do roboty wierzymy.

totti - 3 lipca 2010, 20:55:13 - *.147.97.127.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Co z Siemaszko?Zostaje w Arce?Czy do Rumi wrócił?

MrowAG - 3 lipca 2010, 20:56:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grał w składzie Orkanu po jego podaniu strzelił Kazmierczak ;p

MichałAG - 3 lipca 2010, 21:07:47 - *.gdynia.mm.pl
co ten Mawaye odwalił to żal pisać... na pustą brame nie trafił.. ale cóż pech mam nadzieje że ARKA lepiej będzie grała w nadchodzących sparingach

kuba - 3 lipca 2010, 21:11:14 - *.ip.media3.com.pl
Rewelacyjny wynik, a tak śmieją się z Lechii

MrowAG - 3 lipca 2010, 21:11:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Następny trening Mawaye zostaje 2 godziny dłużej i z trenuje strzały na pustą bramki ;p pierw pół metra od bramki i stopniowo co raz dalej .

cegla77 - 3 lipca 2010, 21:24:25 - *.132.139.85
a gdzie nowy nabytek d. rysiewski 2 zespol me lub wypozyczenie tylko na tyle sia nadaje

oo - 3 lipca 2010, 21:27:37 - *.chello.pl
Mawaye powinien odejść z Arki !

MrowAG - 3 lipca 2010, 21:31:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Tshibamba też nie trafił na pusta a go chwalicie Mawaye dopiero pokaze na co go stać !!!

haha - 3 lipca 2010, 21:53:46 - *.chello.pl
"z trzecią drużyną III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej "hahaha szkoda że z ligi spadł Piast bo arka to poziom 3 ligowy!

teo - 3 lipca 2010, 22:11:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kurcze ludzie to tylko sparing mecz o nic, mecz dla trenera i dla mlodych testowanych zawodnikow nie wiem po co niektorzy wypisuja takie durne posty(...) Pozdro dla kumatych... Kibic eŁKSy...

Rumia - 3 lipca 2010, 22:17:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może to tylko sparing ale ekipie z ekstraklasy nie przystoi remisować nawet w sparingu z III ligowcem.

te - 3 lipca 2010, 22:31:09 - *.gorzow.mm.pl
te HAHA" to se mozecie w swoja strone kierowac bo kazdy normalny kibic czytajac to haha po meczu sparingowym smieje sie z tego co to napisal !

ag - 3 lipca 2010, 23:14:40 - *.129.84.209
mao kumaci nie wiedzą do czego służą gry kontrolne.Kolega z ŁKS wyżej napisał Wam już ale widać ,że nie dociera... W drugiej polowie w zespole Orkana wystąpiło kilku zawodników Arki w tym strzelec bramki Każmierczak .Arka podpisała z Orkanem o współpracy i kilku zawodników będzie chyba grało w Rumi....

tolki - 3 lipca 2010, 23:34:29 - *.torun.mm.pl
Mawaye dramat, i poznaliśmy pierwszego spadkowicza

Arkowiec:) - 3 lipca 2010, 23:38:54 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
Przemysław Kazimierczak czy on przypadkiem nie grał w Arce ME?

aaaa - 3 lipca 2010, 23:40:43 - *.microchip.net.pl
Śmieszni jesteście... sparingi są od tego by testować nowe ustawienia, testować danych graczy na pozycji.. a wynik sprawą drugorzędną.

Get over h - 3 lipca 2010, 23:46:00 - *.aruba.it
Po co Arce taki głupi murzyn jak Mawaye?

Kumaty - 3 lipca 2010, 23:48:18 - *.chello.pl
Wiecej oklaskujcie dyrektora sportowego Arki,to niedlugo beda derby z Orkanem ;)

elana - 4 lipca 2010, 0:34:54 - *.torun.mm.pl
orkan ? co to za klub ?

TAG - 4 lipca 2010, 8:01:47 - *.szczecin.mm.pl
Widzieliście chociaż wypowiedź Pasieki ? Powiedział, że chciał dać każdemu pograć 45 minut, a wynik go nie obchodzi. Przecież w 2 połowie obrona była prze słaba i Orkan kręcił ją jak chciał.
A co do zawodników ME grających w Orkanie. Arka zawarła umowę, że młodzi Arki mogą się u nich ogrywać.

SkibiAG - 4 lipca 2010, 9:23:50 - *.adsl.inetia.pl