9 lipca 2010, 18:00 - Wodzisław Śląski (stadion MOSiR)
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Ruch Chorzów
Arkadiusz Piech 57

Odra Wodzisław Śląski: (I połowa) Mateusz Łobaczewski - Błażej Radler, Adam Wrzask, Krzysztof Markowski, Marcin Kokoszka - Koba Szalamberidze, Szymon Jary, Łukasz Pielorz, Łukasz Białożyt - Samuelson Chukwuma Odunka, Andrzej Rybski. (II połowa) Mateusz Łobaczewski - Mateusz Słodowy, Daniel Tanżyna, Jacek Bańczyk, Marcin Kokoszka (78 Dawid Hanzel) - Jan Woś, Bernard Obiado Ocholeche, Bartłomiej Sikorski, Marcin Figiel - Karol Mojecki, Rafał Figiel.

Ruch Chorzów: Matko Perdijić (60 Mateusz Struski) - Grzegorz Bronowicki, Piotr Stawarczyk, Piotr Kieruzel, Paweł Lesik - Damian Świerblewski (86 Arkadiusz Piech), Bartosz Flis, Marcin Malinowski (46 Łukasz Maciongowski), Patryk Stefański (46 Marcin Czaicki) - Maciej Jankowski (46 Vladimír Kukoľ), Arkadiusz Piech (68 Maciej Jankowski).

widzów: 900.

W spotkaniu sparingowym ekstraklasowy Ruch Chorzów pokonał pierwszoligową Odrę Wodzisław Ślaski 1-0 (0-0).

W składzie Odry wystąpił testowany Nigeryjczyk - Bernard Obiado Ocholeche.

sd - 9 lipca 2010, 20:31:25 - *.adsl.inetia.pl
w ruchu tez gral testowany kugol (info bylo nawet na 90m)

gracz - 9 lipca 2010, 20:45:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Ruch oby tak dalej trzymam za was kciuki w P.E.Lidze i P.P.Podoba mi się praca w klubie wszystkiego wygrać się nie da nawet M.U. Nie wygrywa wszystkiego .

Ryzy - 9 lipca 2010, 22:13:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do wojtek: Piech grał od początku spotkania, zszedł w 68 minucie(zastąpił go Jankowski), i wszedł jeszcze w 86 minucie ;) pozdro

wojtek - 9 lipca 2010, 22:57:16 - *.chello.pl
dzieki i sory ze sie czepiam ale on wczoraj grał w LE i sie dziwiłem ze grał tyle ze 50 minucie gole strzela :D

odra - 10 lipca 2010, 8:01:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale kibiców było duzo na taki spring

kenia - 10 lipca 2010, 9:36:29 - *.dsl.utg.ge
Koba Szalamberidze super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ssssssssss - 10 lipca 2010, 12:59:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
arek piech super brameczka z kazdym meczem nabiera pewnosci siebie bendzie z niego wielki pozytek a ma dopiero 12 meczy w ekstraklasie.ciekawe co ze swierblewskim oby nic powaznego

odra - 10 lipca 2010, 13:45:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl