26 stycznia 2011, 15:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 4-1 Resovia
Radosław Bartoszewicz 21, Tomáš Pešír 36, Grzegorz Szymanek 57, 65 - Kamil Walaszczyk 72

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak (46 Jakub Giertl) - Daniel Małkowski (46 Damian Kwiatkowski), Paweł Magdoń, Wallace (46 Veljko Nikitović), Mateusz Żukowski - Michał Zuber, Radosław Bartoszewicz (46 Norbert Raczkiewicz), Dejan Milošeski (46 Eivinas Zagurskas), Krystian Michalak (46 Mateusz Pielak) - Tomáš Pešír (46 Grzegorz Szymanek), Nildo (60 Iakob Apchazawa).

Resovia: (I połowa) Marcin Pietryka - Michał Chrabąszcz, Wiesław Kozubek, Mirosław Baran, Lubomyr Iwanśkyj - Piotr Smolec, Szymon Kaliniec, zawodnik testowany, Kamil Radulj - Krzysztof Pietluch, zawodnik testowany. (II połowa) Dawid Wnuk - Piotr Szkolnik, Andrij Nykanowicz, Michał Bogacz, Mateusz Góra - Michał Ogrodnik, Dariusz Kantor, Kamil Walaszczyk, Tomasz Kaczor - Marcin Pontus, Artur Łaciok.

W meczu sparingowym pierwszoligowy Górnik Łęczna pokonał drugoligową Resovię 4-1 (2-0).

W Górniku zagrali testowani zawodnicy z drużyny rezerw - Norbert Raczkiewicz, Iakob Apchazawa i Krystian Michalak.

W zespole Resovii zagrali dwaj testowani Słowacy.

źródło: własne

Dodano: 26 stycznia 2011, 17:08:07

koko - 26 stycznia 2011, 17:14:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak naq pierwszy sparing to na prawde nieżle.

mati - 26 stycznia 2011, 17:18:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik to mistrzowie sparingów. Bardzo możliwy jest scenariusz że nie przegrają nawet jednego meczu, z tym że ta 1 porażka nastąpi w pierwszej kolejce rundy wiosennej z polkowicami.

coach - 26 stycznia 2011, 17:45:42 - *.toya.net.pl
trzeba naprawdę talentu żeby przegrać z Górnikiem. A wynik? no comments

helloł - 26 stycznia 2011, 17:56:17 - *.backiel.com.pl
No to teraz pytanie do kibiców Łęcznej jak sie zaprezentował bramkarz Resovii Dawid Wnuk ten Łysy z 190cm wzrostu pozdro dla normalnych

Gornik - 26 stycznia 2011, 18:05:55 - *.enterpol.pl
do helloł: nieźle nieźle broni ;) chociaż dużo nei miał bo często miał piłki nie do obrony. a te strzaly w światlo bramki (oprócz tych co padly bramki) ładnie obronił.

mentalista - 26 stycznia 2011, 18:10:35 - *.stimo.net
no ładnie kamil już 1 ligowcom strrzela,marnuje się w resovi,na 1 ligę go stać.

helloł - 26 stycznia 2011, 18:26:41 - *.backiel.com.pl

mruk - 26 stycznia 2011, 18:37:25 - *.dynamic.chello.pl
co warte dla Łęcznej te sparingi, jak grają tylko ze słabeuszami. Przyjdzie runda i się zdziwią że ich inni zaczną lać, kto ustalił takich przeciwników że żadnego porządnego zespołu nie ma?

coach - 26 stycznia 2011, 18:40:13 - *.toya.net.pl
jakto kto. Prezes z Mirkiem!!!!

rafalski - 26 stycznia 2011, 18:40:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ocena Górnik Prusak-zmarzł porządnie z tond po pierwszej połowie truchtał 15 minut i uzupełniał płyny gorące Małkowski-testowany zawodnik wypadł przeciętnie Magdoń-jak zawsze na wyjazd w polu karnym Wallace-coś go bolało chyba brzuch i na wiwat byle z pola karnego Żukowski-zagubiony nie rozumiał partnerów,nawet w rezerwach nie powinien się łapać Zuber-mieszał mieszał i wymieszał dobrze to wyglądało Bartoszewicz-"Radar" jak zawsze duża klasa Miloseski-pomyłka grał 60 minut trochę poturbowany walczył lepiej niż w meczach o punkty Michalak-"Krycha" się przygotował jak by na ring miał wejść szczęka plastikowa na zęby i poszedł>bardzo dynamiczny zawodnik i dobry Pesir-parę razy się machną ale dobrze to po jakimś czsie wyglądało Nildo-przeciętny brawo za przytomne odegranie

do rafalsk - 27 stycznia 2011, 11:22:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
" z tond " SZOK :o

m@ss - 27 stycznia 2011, 16:02:52 - *.54.62.207
oho, czyżby Reska nie miała dobrej obrony tej wiosny... co to za zawdonik ten Chrabąszcz z Odry?

GKSB-tów - 27 stycznia 2011, 19:46:59 - *.play-internet.pl