2 lutego 2011, 12:00 - Ostrowiec Świętokrzyski (Piłkarski Ośrodek Treningowy - boisko przy ul. Kolejowej)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Znicz Pruszków
Adrian Frańczak 24

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Goran Čokorilo - Marcin Zontek, Nikola Kolarov, Radosław Kardas, Michał Stachurski - Adrian Frańczak, Velimir Ivanović, Mikołaj Skórnicki, Jakub Cieciura - Tomasz Bzdęga, Krystian Kanarski. Grali także: Vedran Blagojević, Kamil Dziadowicz, Mateusz Mąka, Igor Pavlović.

Znicz Pruszków: (I połowa) Łukasz Błażejczyk - Maciej Rybaczuk, Norbert Jędrzejczyk, Piotr Augustyniak, Artur Januszewski - Kamil Karcz, Bartosz Osoliński, Tomasz Feliksiak, Krzysztof Kopciński - Daniel Kraska, Kamil Witkowski. (II połowa) Wojciech Małecki - Mateusz Majewski, Arkadiusz Czarnecki, Zbigniew Kowalski, Artur Januszewski - Paweł Bylak, Rafał Król, Tomasz Feliksiak, Marcin Rackiewicz - Adam Michalak, Maciej Ropiejko.

W meczu sparingowym pierwszoligowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrał 1-0 z drugoligowym Zniczem Pruszków.

W zespole Znicza testowani byli nowi zawodnicy - 17-letni napastnik Daniel Kraska (GKP Targówek), Kamil Witkowski (dawniej Cracovia) i Arkadiusz Czarnecki (Ruch Wysokie Mazowieckie).

Natomiast w drużynie KSZO zagrali m.in. testowani Serbowie 23-letni bramkarz Goran Čokorilo z FK Dinamo, 27-letni środkowy obrońca Nikola Kolarov z FK Olimpik, 26-letni bramkarz Vedran Blagojević z FK Zemun oraz Igor Pavlović, który ostatnio grał w klubie Kozármisleny SE. Najbliżej pozostania w KSZO jest Kolarov, który ma podpisać półtoraroczny kontrakt. 27-letni Serb jest starszym bratem gracza Manchester City FC Aleksandra.

źródło: własne / KSZO.net.pl / Gazeta.pl

Dodano: 2 lutego 2011, 13:46:03

1929 - 2 lutego 2011, 13:51:44 - *.adsl.inetia.pl
No. Pierwsza wygrana :>

kszo - 2 lutego 2011, 13:52:40 - *.onecik.pl
jaki był pierwszy skład i kto bramke strzelił

koronakiel - 2 lutego 2011, 13:53:53 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Kto zdobył gola dla KSZO?

kibic - 2 lutego 2011, 13:55:12 - *.adsl.inetia.pl
Ja pier... jakie z was nieużytki. Jeszcze z dziesięciu niech się zapyta kto strzelił. Siedzcie na czterech literach i czekajcie.

AdiRF08 - 2 lutego 2011, 14:00:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak to będzie Kanarski chcę piwko od Was

lol - 2 lutego 2011, 14:06:42 - *.adsl.inetia.pl
Jak strzelił kwapisz to stawiam wszystkim :D

kszok - 2 lutego 2011, 14:07:50 - *.adsl.inetia.pl
Chyba Franczak strzelil po ladnej kontrze jak sie nie myle. Ogolnie mecz dosyc wyrownany, z lekką przewaga KSZO jesli juz.

neus - 2 lutego 2011, 14:22:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka Franczaka po niewysokim dosrodkowaniu piłkarza z nr 13(I don't know who it was) z brzegu pola karnego

Dario1929 - 2 lutego 2011, 14:42:21 - *.adsl.inetia.pl
Bramka Frańczaka.Kolejny raz bardzo dobrze i pewnie w obronie zagrał Kolarov.Ten zawodnik musi podpisać kontrakt-będzie dużym wzmocnieniem.Bardzo dobrze zagrał również na lewej obronie zawodnik z nr 14-nie wiem kto to był.Ogólnie nawet dobrze zaprezentował się Ivanovic.Za to ten Pavlović (grał z nr 30) to ogromne nieporozumienie.Koleś nic nie potrafi na tym boisku,nawet nie wiem jak to określić co on robił na boisku.

Kraniu - 2 lutego 2011, 14:44:30 - *.59.115.4
Ja nie moge wygrali szok :D

neus - 2 lutego 2011, 15:01:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na okreslenie piłkarza z nr 30 jeszcze znalazłbym słowa, ale na piłkarza z nr 2 to juz nie. Szok! koles co robił, co chwile tracił piłkę, przyjmował to odskakiwała mu, jak juz przyjął to stracił, kazde podanie złe, znowu stracił piłke, chciał cos pokazac to znowu stracił... już chłoposzki w cukrowniku lepiej kopią...

xxxx - 2 lutego 2011, 15:31:45 - *.adsl.inetia.pl
W bramce KSZO wystąpił uwaga uwaga... Cocorillo hehe

Szczurek - 2 lutego 2011, 15:51:10 - *.onecik.pl
z Nr 14 wystopił Marcin Zontek bardzo solidny obrońca , Nikola Kolarov bardzo dobrze , nie ma Środka pomocy i gramy bez napastnikow Czesiek odejdz jestes najsłabszym trenerem jaki był w KSZO !

czsionkows - 2 lutego 2011, 15:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczurek odejdz na wieki

charlieost - 2 lutego 2011, 16:05:13 - *.adsl.inetia.pl
Panowie wlasnie na stronie KSZO przeczytalem ze u nas bronil jakis Cocorillo.kto to do diabla jest i jak sie zaprezentowal?wie moze ktos???

qwert - 2 lutego 2011, 16:15:48 - *.adsl.inetia.pl
Ktos wie kiedy gdzie i o której następny sparing KSZO?

neus - 2 lutego 2011, 16:18:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie bronił bramkarz, który dla mnie charakteryzował się opanowaniem, spokojem, pewnością siebie, dobrą grą nogami, dobrym wybiciem piłki i wykopem-ogólnie duży plus. W drugiej połowie bronił bramkarz wyrazniej nizszy od poprzedniego, gorsze wybicia, niepewny, słabe podania, a jak przy rogu chcial złapac pilke to nie capnął i padła bramka dla Znicza(ale nie uznana).

lipskee - 2 lutego 2011, 16:53:05 - *.dynamic.chello.pl
bylem na sparingu Pavlovic pilkarz meczu.

nieciecza - 2 lutego 2011, 18:24:49 - *.134.179.79
Zontek bardzo dobry bocnzy obronca,ambitny i czesto wlaczajacy sie po lini do prozdu.u nas powinien zostac ale z tego co mi wiadomo zarzad cieszy sie jak ma zawodnika,ktory gral w ekstraklasie a nie FORMA!CIEKAWA walka o utrzymanie nieciesza powinna dac rade.

elo elo - 2 lutego 2011, 19:04:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
potwierdzam, Zontek bardzo ąłdnie grał, widać, ze ma zapędy na polowe przeciwnika, bedzie pozytek. Powinni zostac także ten bramkarz Cokorila i Kolarov.

murek - 2 lutego 2011, 19:10:54 - *.134.179.79
w srodku pola gral taki niski pomocnik chyba serb,mial dobre i zle zagrania na zmiane!!zobaczymy czy zostanie u nas!

mateos133 - 2 lutego 2011, 19:11:39 - *.59.117.31
a gdzie BA

FanKSZO - 2 lutego 2011, 19:29:02 - *.play-internet.pl
A wiecie może co z Samba Ba???
I kiedy następny sparing KSZO i o której?
Tylko KSZO!

Dario1929 - 2 lutego 2011, 19:36:20 - *.adsl.inetia.pl
Samba Ba wrócił do klubu załatwić formalności i wtedy będzie mógł podpisać kontrakt z KSZO.Z tego co wiem to następny sparing z Górnikiem Łęczna na Kolejowej.

neus - 2 lutego 2011, 20:09:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wg mnie ten w srodku pola z długimi piórami to najsłabsze ogniwo :/ moze miał tylko zły dzien, ale ja bym dał sobie spokój już z nim

Kibic KSZO - 2 lutego 2011, 20:34:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dario gdzie ten sponsor z Serbi?

faflun - 2 lutego 2011, 20:53:45 - *.adsl.inetia.pl
A ja myślę że Ivanović byłby dobrym wzmocnieniem, dobry drybling,start do piłki i przegląd na boisku.Trzeba dać mu szansę.to ten zawodnik z nr.2

FanKSZO - 3 lutego 2011, 0:00:03 - *.play-internet.pl
DZieki Dario1929

Kraniu - 3 lutego 2011, 14:55:25 - *.59.115.4
Powoli sie wzmacniamy miejmy nadzieje że się utrzymamy TYLKO KSZO !!!

Artur 38 - 3 lutego 2011, 17:27:58 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
nikt Z korony od waszych nie był u nas na meczu to po jakiego sie pytasz ????????????????

... - 3 lutego 2011, 21:28:41 - *.centertel.pl
A wie ktoś jak grał ten 17 letni napastnik Daniel Kraska ze Znicza?