9 lipca 2011, 14:00 - Zakopane (Stadion Lekkoatletyczny COS OPO)
Górnik Zabrze 0-1 MFK Ružomberok
Pavol Masaryk 32

Górnik Zabrze: Boris Peškovič (46 Ján Novota) - Paweł Olkowski (46 Michael Bemben), Gabriel Nowak (46 Kamil Szymura), Adam Banaś (46 Adam Danch), Mariusz Magiera (46 Adam Marciniak) - Rafał Waksmundzki (46 Paul Thomik, 89 Michał Płonka), Mariusz Przybylski (46 Marcin Wodecki), Krzysztof Mączyński (46 Tomasz Zahorski), Piotr Gierczak (46 Aleksander Kwiek), Michal Gašparík (58 Mateusz Mączyński) - Jacek Pietrzak (46 Daniel Gołębiewski).

MFK Ružomberok: Libor Hrdlička - Peter Maslo (70 Michal Gallo), Ján Maslo, Milomir Sivčevič (61 Jaroslav Kostelný), Marko Radić - Ivan Kotora, Lukáš Greššák, David Šmahaj (56 Peter Hoferica), Andrej Lovás - Pavol Masaryk, Tomáš Krbeček.

Górnik Zabrze przegrał w sparingu z siódmą drużyną słowackiej ekstraklasy - MFK Ružomberok 0-1 (0-1). Bramkę dla MFK zdobył były piłkarz Cracovii Pavol Masaryk.

źródło: własne / Górnik Zabrze / MFK Ružomberok

Dodano: 9 lipca 2011, 15:51:52

polish_vod - 9 lipca 2011, 15:59:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
coś słabo w tych sparingach, potrzebne wzmocnienia panie prezesie bo będzie ciężko w lidze

Pauleta - 9 lipca 2011, 16:06:37 - *.pogodnanet.pl
@rew niebieskie slonce cos Ci dzisiaj grzeje?
Koniec zgrupowania, chlopaki pewnie czuja je w nogach. Nie przywiazuje zbytnio wagi do tego wyniku.

Mati - 9 lipca 2011, 16:13:12 - *.play-internet.pl
I połowa niezła, bramka padła po wielbłądzie stoperów (złe ustawienie obrony), ale bardziej wynikło to z rykoszetu, Górnik próbował atakować pozycyjnie, ale stwarzał niewielkie zagrożenie. Magiera dośrodkowywał na wysokości kolan , w ostatniej okazji mógł wyrównać Mączyński ale skiksował. II połowa to dno muliste w wykonaniu obydwu drużyn, mało składnych akcji, Górnik i drużyna ze Słowacji za bardzo grali lagami co bramek przynieść nie mogło
PS Nie jestem kibicem Górnika

rew - 9 lipca 2011, 16:16:12 - *.c201.msk.pl
jakby wygra gornik to sa najlepsi , a tak ogolnie jest za GieKSa

Quadros - 9 lipca 2011, 16:37:40 - *.146.254.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
słabo Górnik .... z takim Ruzomberokiem to powinniście wygrac a gdzie Marokańczyk Zaanani ?

obiektywny - 9 lipca 2011, 17:11:35 - *.8.106.91
juz nas wszyscy leją kazachstan,litwa,slowacja,czy nawet armenia.Lato odejdz z Pzpn ,zrob to do polskiej pilki!

Chuligan - 9 lipca 2011, 17:15:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słowackie kluby od ponad 10 lat są lepsze od naszych...żadna niespodzianka...

FaiR - 9 lipca 2011, 18:07:02 - *.opera-mini.net (*.46.234.36)
A Ruch wygral z 5 druzyna tej ligi.) BEZ NAPINKI

oks - 9 lipca 2011, 18:50:18 - *.252.27.67.internetia.net.pl
Odra Opole 1-1 Górnik Zabrze (ME)

wrc - 9 lipca 2011, 19:35:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Ružomberok, /G\LIWICE /g\ratulują

KSG - 9 lipca 2011, 21:57:00 - *.proxnet.pl
FaiR - a czy to temat o Ruchu? Kogo to obchodzi?

Giszowiec - 9 lipca 2011, 22:28:26 - *.net.stream.pl
Ha ha ha i tyle w temacie

efyndi - 10 lipca 2011, 20:23:48 - *.static.akk.net.pl
Halo normalni.kto nieprzepracowoł letniego okresuto potym są kłopociki. Wyniki w tym momyncie som mało ważne. Ważne jest wzmocniynie i zgranie. FORZZA GORNIK!!!

cris - 11 lipca 2011, 10:03:02 - *.insat.net.pl
Raczej ten kto nie przepracował zimy ten ma kłopociki. Mikrocykl letni jest krotki i nie buduje sie siły i wytrzymałości w takim stopniu jak w zimie.