28 czerwca 2011, 18:00 - Bratysława (Štadión Pasienky)
ŠK Slovan Bratysława 0-1 Śląsk Wrocław
Waldemar Sobota 66

ŠK Slovan Bratysława: (I połowa) Matúš Putnocký - Mamadou Bagayoko, Martin Dobrotka, Radek Dosoudil, Marián Had - Igor Žofčák, Karim Guédé, Jiří Kladrubský, Juraj Halenár, Erik Grendel - Filip Šebo. (II połowa) Peter Bartalský - Peter Štepanovský, Martin Dobrotka, Peter Jánošík, Kristián Kolčák - Marek Kuzma, Radoslav Augustín, Karim Guédé, Ákos Szarka, Milan Ivana - Krešimir Kordić.

Śląsk Wrocław: (I połowa) Krzysztof Żukowski - Krzysztof Wołczek, Piotr Celeban, Mateusz Peroński, Amir Spahić - Marek Gancarczyk, Dariusz Sztylka, Rok Elsner, Sebastian Mila, Marcin Staszewski - Remigiusz Jezierski. (II połowa) Rafał Gikiewicz - Tadeusz Socha, Dariusz Pietrasiak, Mariusz Pawelec, Przemysław Szuszkiewicz - Waldemar Sobota, Mateusz Cetnarski (70 Marek Wasiluk), Sebastian Dudek, Piotr Ćwielong - Tomasz Szewczuk, Cristián Díaz.

żółta kartka: Pietrasiak.

sędziował: Jozef Pavlík (Słowacja).
widzów: 500.

Wicemistrz polskiej Ekstraklasy - Śląsk Wrocław pokonał 1-0 (0-0) mistrza Słowacji - ŠK Slovan Bratysława.

źródło: własne / ŚląskNet / Śląsk Wrocław

Dodano: 28 czerwca 2011, 19:48:07

er - 28 czerwca 2011, 19:49:05 - *.e-wro.net.pl
obstawione po kursie 3.60 ;) hej Śląsk!!

miki - 28 czerwca 2011, 19:49:56 - *.87.131.34
Jak na drugi sparing to coraz lepiej to wyglada szczegolnie lepsza druga polowa gdzie bylo wiecej zawodnikow z pierwszej jedenastki Hej Śląsk

and - 28 czerwca 2011, 19:50:21 - *.siedlce.domtel.com.pl
No i ładnie!

WisłaNH - 28 czerwca 2011, 19:51:29 - *.tepsanet.com
pięknie Ślązeczku! oby tak dalej w Lidze Europy

ADMIRAŁ - 28 czerwca 2011, 19:51:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i mistrz stuknięty, może nie jest to mistrz z silnej ligi, ale co mistrz to mistrz.

Misio - 28 czerwca 2011, 19:52:08 - *.ssp.dialog.net.pl
I człowiek od razu jest spokojniejszy. Pan Lenczyk wie co robi - właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Puchary będą nasze! WKS!

Rafał - 28 czerwca 2011, 19:54:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fuksiarska wygrana cały mecz przewaga Bratysławy.Kiepsko to się oglądało. Ale cóż gratuluje szczęścia.

Misio - 28 czerwca 2011, 19:54:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Gdzie ty masz tego Wasiluka? BTW: ma ktoś link do bramki Soboty?

patynho - 28 czerwca 2011, 20:00:34 - *.dynamic.chello.pl
Slovan miał w składzie takie gwiazdy jak Igor Žofčák, Jiří Kladrubský, Mamadou Bagayoko, Ákos Szarka, Filip Šebo i przegrał?
Brawo Śląsk
Zorientowani wiedzą że Slovan ma ekstra skład. Lepszy niż Zylina przed rokiem.

ciekawski - 28 czerwca 2011, 20:11:38 - *.stimo.net
do Fafocle, masz na mysli "przegubowca" ?

czuri - 28 czerwca 2011, 20:13:53 - *.centertel.pl
brawo szuszu

Lędzic - 28 czerwca 2011, 20:14:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak widać Polacy grać w piłkę umieją Ciekawe, co ta Wisła pokaże w pucharach.

stachu - 28 czerwca 2011, 20:14:46 - *.elk.mm.pl
i co mila odchodzi

PILS - 28 czerwca 2011, 20:15:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe, Halenar w obronie? A jeszcze 5 lat temu ukłuł hattricka Celtikowi

Lędzic - 28 czerwca 2011, 20:16:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Redakcja napisała Bratysława po polsku, a nie po słowacku? Skoro Kiszyniów piszecie po rumuńsku/mołdawsku... Tylko tego nie kasujcie. A zresztą...

qali - 28 czerwca 2011, 20:17:43 - *.100.foxnet.com.pl
z tej relacji wynika ze autobus w polu karnym i kontry dobrze sie spisaly

DENIS - 28 czerwca 2011, 20:31:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkiem całkiem

klansmen - 28 czerwca 2011, 20:34:14 - *.wroclaw.mm.pl
Ludzie przestancie juz nudzic konia ta fraszka z przegubowcem bo to juz zaczyna sie robic nudne ,Slask gra to co wychodzi mu najlepiej i tyle w temacie

Mati - 28 czerwca 2011, 20:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będą jaja jak Śląsk jako pierwszy straci bramkę, bo wtedy z kontry nie będą mogli grać

sorondo - 28 czerwca 2011, 20:41:06 - *.chello.sk
ladny gol Waldemara Soboty

edek - 28 czerwca 2011, 20:49:14 - *.wroclaw.vectranet.pl
gdzie można zobaczyć gol soboty?

Micho - 28 czerwca 2011, 21:32:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mati: A pamiętasz uszatku mecz np. z Bełchatowem ?
Do przerwy 1 : 2 , a końcowy wynik 4 : 2 dla Sląska
Pamiętać trzeba, że Sląsk grał dzisiaj po meczącej całodziennej podróży autobusem w upale(drużyna dojechała do Bratysławy na 4 godz. przed meczem). Pięknie zwycięstwo.
Hej WKS Śląsk !

OGON - 28 czerwca 2011, 21:34:15 - *.19-87-r.retail.telecomitalia.it
Wasiluk w drugiej polowie z przewrotki w poprzeczke zadu-pcyl.. Bedzie wzmocnienie.
Hej hej WKS!

andrzej - 28 czerwca 2011, 21:37:56 - *.dynamic.chello.pl
gdzie jest napastnik pytam się no gdzie ?

Mati - 28 czerwca 2011, 21:42:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Micho spoko, obyście nie skończyli jak wspomniany Bełchatów z Dnipro... Z Koroną, która grała o utrzymanie jakoś nie potrafiliście wygrać.

Toto - 28 czerwca 2011, 21:43:32 - *.dynamic.chello.pl
Oby tak z Dundee Utd.!

Amiral - 28 czerwca 2011, 21:43:48 - *.fbx.proxad.net
nie bylo Cikosa?

Edi - 28 czerwca 2011, 21:49:00 - *.dynamic.chello.pl
No właśnie, nie było Cikosa? Ale on chyba do 30 czerwca ma kontrakt z Wisłą, więc w sparingach grać nie może. Ale może się mylę, może gdzieś w polskim klubie uzgadnia warunki kontraktu. Ktoś wie może coś na jego temat?

Dublin - 28 czerwca 2011, 23:20:52 - *.167.140.44.threembb.ie
W niedzielę Drogheda United(9 miejsce w lidze irl.) 1-2 Dundee United,dziś Bohemians Dublin(5 miejsce) 1-1 Dundee United

Kofu - 28 czerwca 2011, 23:45:32 - *.50.134.230
obiektor yntelygencie, a kto jest tym klubem gdzie wrócił?

dude - 28 czerwca 2011, 23:50:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jiri Kladrubsky w Slovanie?! widze ze na Słowacji tez potrafia jakis hity transferowe przeprowadzic

wisłats - 29 czerwca 2011, 0:17:25 - *.adsl.inetia.pl
hej macie moze skrot tego meczu?
pzdr WKS

ree - 29 czerwca 2011, 1:31:58 - *.adsl.inetia.pl
Wreszcie w Śląsku wyrównany skład i szeroka ławka, pamiętajmy że brakło Kelemena, Fojuta, Kaźmierczaka i Łukasiewicza. Gdyby wzmocnić napad i przy odrobinie szczęścia Lenczyk z tymi chłopakami może sięgnąć po majstra. Powodzenia, Hej Śląsk!

Cichyxxxxx - 29 czerwca 2011, 10:26:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo. Wszystko ładnie tylko wygrajcie mecz z Dundee bo to ten mecz będzie najważniejszy.

rychu22 - 29 czerwca 2011, 10:50:20 - *.cdma.centertel.pl
dobre wieści pan Solorz Wyda na transfery 3-4 mln jeszcze

3x7 - 29 czerwca 2011, 11:27:49 - *.nat.tvk.wroc.pl
tak,tak przegubowiec ,tylko dlaczego strzelił najwięcej bramek w sezonie 2010/2011 ...

mcinekx - 29 czerwca 2011, 11:36:25 - *.euro-net.pl
zwycięstwo polskiej drużyny zawsze cieszy brawo Śląsk !

HAHAHA ZEN - 29 czerwca 2011, 11:42:57 - *.231.55.57
CUD !! slask 2 strzaly - slovan 15 :> posiadanie pilki pewnie 70/30 dla slovana.. bramka ladna ale na farcie wiec nie ma z czego sie cieszyc

Fafocle - 29 czerwca 2011, 11:43:05 - *.153.67.234
Ty @rychu22 skąd ty masz takie info o dodatkowych pieniądzach na transfery? ^^

kszolol - 29 czerwca 2011, 12:21:33 - *.play-internet.pl
Jiří Kladrubský gra w takiej druzynie!!!??gdzie sa nasi scouci skoro takie pilkarz idzie do druzyny biedniejszej niz wiele naszych klubow i pziomem jak widac tez slabszej.

xxx - 29 czerwca 2011, 13:35:34 - *.dynamic.chello.pl
Slovan miał z 15 strzałów z tego żaden nie był specjalnie groźny. Śląsk - bramka, słupek i niewykorzystane sam na sam. Widać kto był lepszy. Za Tarasiewicza to Śląsk też mecz za meczem oddawał 2 razy więcej strzałów niż przeciwnik i wiemy jak to się kończyło.

leon - 29 czerwca 2011, 14:21:55 - *.rene.com.pl
Dundee nie ma szans ze Śląskiem! Żadnych.

c.d.s. - 29 czerwca 2011, 16:08:49 - *.dynamic.chello.pl
jakby nie patrzec to gdyby nie bramkarz Slaska byloby z 6-1. rozumiem ze liczy sie zwyciestwo ale to nie byla nawet gra w wykonaniu Slaska. Zjedza ich w pucharach :/

Dudi - 29 czerwca 2011, 18:32:08 - *.252.8.130.internetia.net.pl
Walemara Sobote powienien sprawdzić Smuda jest szybki,dynamiczny ma świetny sprint i drybling Waldi do kaddry!! pozdrowienia z Kluczborkka MKS pamięta!!

dp rychu - 29 czerwca 2011, 21:44:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Źle usłyszałeś, Solorz razem da 3-4 miliony a drugie tyle miasto czyli razem będą mieli na transfery 6-8 milionów.

rychu22 - 30 czerwca 2011, 9:56:22 - *.cdma.centertel.pl
ja mówiłem ile Solorz da a nie ile razem Śląsk wyda na transfery

Gutek - 30 czerwca 2011, 11:23:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znamy już wszystkie drużyny z którymi zagra Sląsk w okresie przygotowawczym ! Ostatnim rywalem Śląska będzie 3 druzyna Bośni Željezničar Sarajewo (7.07.)
Plan przygotowań Śląska do sezonu:
28 czerwca - 8 lipca – zgrupowanie w Chorwacji 28 czerwca – sparing ze Slovanem Bratysława 2 lipca – sparing z Dinamem Zagrzeb 3 lipca – sparing z Varteksem Varaždin 5 lipca – sparing z Interem Zaprešic 7 lipca – sparing z Željezničarem Sarajewo 9-13 lipca – treningi na własnych obiektach 14 lipca – pierwszy mecz w Lidze Europejskiej.

xxx - 30 czerwca 2011, 14:57:49 - *.home.aster.pl