23 lipca 2011, 16:00 - Gutów Mały
Polonia Warszawa 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Adam Kokoszka 28, Daniel Sikorski 83 - Adam Cieśliński 55, Jacek Broniewicz 75

Polonia Warszawa: (I połowa) Sebastian Przyrowski - Marcin Baszczyński, Tomasz Jodłowiec, Adam Kokoszka, Maciej Sadlok - Miłosz Przybecki, Łukasz Trałka, Róbert Jež, Pavel Šultes, Paweł Wszołek - Edgar Çani. (II połowa) Michał Gliwa - Aleksandar Todorovski, Radek Mynář, Daniel Ciach, Đorđe Čotra - Grzegorz Bonin, Jakub Tosik, Łukasz Piątek, Bruno, Tomasz Brzyski - Daniel Sikorski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Richard Zajac - Sławomir Cienciała, Bartłomiej Konieczny, Juraj Dančík, Michał Osiński - Marek Sokołowski (30 Maciej Rogalski), Piotr Koman, Dariusz Kołodziej, Sebastian Ziajka - Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk (30 Róbert Demjan). (II połowa) Richard Zajac (70 Mateusz Bąk) - Tomasz Górkiewicz, Jacek Broniewicz, Ondřej Šourek, Krzysztof Król - Damian Chmiel, František Metelka, Maciej Rogalski (60 Mariusz Sacha), Matej Náther - Róbert Demjan (60 Adrian Sikora), Adam Cieśliński.

żółta kartka: Čotra.

Polonia Warszawa zremisowała w spotkaniu sparingowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2-2 (1-0).

Andrzej - 23 lipca 2011, 17:43:54 - *.toya.net.pl
Podbeskidzie w meczach sparingowych doznało tylko jednej porazki. Był to mecz z Widzewem Łódź. Nawet Polonia nie dała im rady. Nieźle.

papa - 23 lipca 2011, 17:44:51 - *.acn.waw.pl
Jeszcze jeden remis i Zieliński leci!

arczi - 23 lipca 2011, 17:44:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyrównany mecz, ale zobaczymy jak będzie w lidze, tam się nie gra dwoma jedenastkami w jednym spotkaniu. do boju KSP!

Skowron - 23 lipca 2011, 17:46:53 - *.toya.net.pl
Podbeskidzie będzie czarnym koniem tego sezonu!
__________________________________________________
__
Widzew to my kibice, a nie marni działacze!!!

TSPfan - 23 lipca 2011, 17:47:23 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Idzie Idzie jest niezle

czeresniak - 23 lipca 2011, 17:47:59 - *.opera-mini.net (*.134.66.186)
Podbeskidzie widać że chce się utrzymać... ambitna i waleczna drużyna oby takich więcej w ekstraklasie... Oj sory T-MOBILE Ekstraklasie

znawca - 23 lipca 2011, 17:48:45 - *.stimo.net
zajac to bardzo dobry bramkarz

kryzysjugo - 23 lipca 2011, 17:50:43 - *.play-internet.pl
Wierzę w Was TSP do boju już 1-go sierpnia,sprawdzian.Obyśmy się nie skompromitowali jak co nie którzy.

J.K - 23 lipca 2011, 17:53:03 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Kto pisze relacje na stronie Poloni z niej wynikało że tylko Polonia grała i powinna wygrać wysoko a jeszcze jedno piłkarze Podbeskidzia mają nazwiska a tam tylko (gracz Podbeskidzia)warto się ich nauczyć

stary - 23 lipca 2011, 17:55:20 - *.unknown.vectranet.pl
mnie

100%BB - 23 lipca 2011, 17:56:25 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Ten remis jest dobry zwłaszcza dla Podbeskidzia.
Bo Polonia Wa-wa ma silny skład co udowodniła w 1 połowie, dla Naszych, dobrze że nie wygrali, bo mogliby się poczuć zapewnie, a to bywa zgubne!
Tak wiec remis jest idealnym wynikiem, bo nikogo nie satysfakcjonuje, ale także nikt nie może zadzierać głowy do góry.

Jaga - 23 lipca 2011, 17:56:29 - *.opensvit.ua
Podbeskidzie nie będzie żadnym koniem ani czarnym ani zielonym.
Na starcie pojadą po Jadze tak z 2-0, zrobią kilka niezłych wyników jako beniaminek i tyle. wiosna to będzie ostry zjazd jak zawsze w przypadku takich drużyn. Nie spadną, tak 11-13 miejsce na luzie powinno być.

uriel - 23 lipca 2011, 17:57:03 - *.aster.pl
W II połowie w Polonii grał II skład. Wymieniono 11 zawodników.

KRPCE - 23 lipca 2011, 17:57:16 - *.ssp.dialog.net.pl
widze tu znowu Sami kutwa "Znafcy"
Brawo Chlopaki Idzie Idzie Podbeskidzie !!!!!!!!!!!

ŁKS Łódź
Widzew Łódź (dzięki decyzjom Pana Cacka)
Ale wszystko się może zmienić!!!

Widzew to my kibice, a nie marni działacze!

znafca - 23 lipca 2011, 17:58:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
masz coś do mnie?

jk - 23 lipca 2011, 18:01:37 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
Podbeskidzie sparingi to nie liga a w lidze zacznicie przegrywac tego wam zycze

Skowron - 23 lipca 2011, 18:02:41 - *.toya.net.pl
Jaga widać że się błyszczysz wiedzą jak twoja drużyna w LE.

od_zawszeP - 23 lipca 2011, 18:07:12 - *.adsl.inetia.pl
Jestem tego pewien, że w lidze będzie tak samo. Przyjadą jakieś Podbeskidzia i inne, będą się broniły przez cały mecz, skończy się remisem i sen mojej Polonii o mistrzostwie, jak zawsze pryśnie. Ale do tego jestem przyzwyczajony

TSW - 23 lipca 2011, 18:08:57 - *.68.76.13.brzesko76.tnp.pl
Podbeskidzie sie utrzyma jestes pewien

tsp - 23 lipca 2011, 18:09:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Podbeskidzie pokazuje klase nie zgadzam się z moimi przedmówcami że tsp będzie przegrywać owszem nie tsp to drużyna poukładana i rozważnie zarządzana to dla wrzystkich pseudo ekspertów którzy rzyczą porażek Podbeskidziu Bielsko jest dumne z Takiej drużyny

ku - 23 lipca 2011, 18:13:07 - *.dynamic.chello.pl
Coś przyszły mistrz Polski ledwo remisuje z beniaminkiem!!!.Zieliński jest znany z tego że nie potrafi przygotować drużyny na początek sezonu rundy jesiennej /tak było w Lechu/!!!.

tadon - 23 lipca 2011, 18:13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@od_zawszeP
Myślisz że Kasperczyk ustawi zespół defensywnie?? Nie ma takiej opcji nigdy tego nie zrobił i nie zrobi. Czy jeżeli drużyna broni się cały mecz to strzela 2 bramki? Wątpię.

prof - 23 lipca 2011, 19:16:33 - *.dynamic.chello.pl
dla rozgrzanych główek: to był sparring... jeśli ktoś nie widzi różnicy między takim meczem a ligowym to nie powinien wypowiadać się o piłce...

Fan TSP - 23 lipca 2011, 19:40:38 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Oto całe Podbeskidzie, grają sercem a nie kasą i nazwiskami..... Środek tabeli to minimum!

dzięki cze - 23 lipca 2011, 19:56:44 - *.kielce.hypnet.pl
TO BYŁA SPARING !
I wszystko w temacie...

Zaki - 23 lipca 2011, 20:17:42 - *.acn.waw.pl
POLONIA nie będzie w trójce.To tylko nadmuchany balon.

1911 - 23 lipca 2011, 20:28:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla prawdziwego warszawiaka liczy się tylko Polonia!!!!!

do 1911 - 23 lipca 2011, 21:41:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1911,
Twoja Polonia 1911 przestała istnieć w lipcu 2008, więc się liczyć nie może ;)

DENIS - 23 lipca 2011, 22:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawie będzie

anthrax - 23 lipca 2011, 22:27:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt w BB nie ma wątpliwosci, że w tym sezonie gramy o spokojne utrzymanie się. dobranoc

ksg - 23 lipca 2011, 22:28:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sikor do pustej tylko cienias lachy na kase jak sobiech

BB - 23 lipca 2011, 22:34:45 - *.centertel.pl
Gramy o to, żeby wygrać każdy kolejny mecz. a co to przyniesie na koniec to się zobaczy.

andrzej62 - 24 lipca 2011, 0:28:48 - *.as13285.net
starszy kibic pamieta wejscie Gornika Wałbrzych do 1-szej ligi w 1982,:WEJŚCIE SMOKE:potem ruina, nie popełniajcie takich błędów.Powodzenia .

kola - 24 lipca 2011, 9:38:32 - *.torservers.net
tak wy już wiecie że Bielsko spadnie - dzieci netu

ko - 24 lipca 2011, 10:05:23 - *.torservers.net
TY fan ze stolycy tak Podbeskidzie będzie się bronic cały czas i przeszkadzac twej wIELSKIEJ Poloni w grze na poziomie LM hahahahaha to dlaczego prowadzili z wami 2:1 skora cały czas ie bronili - prawo Bielsko mam nadzije ,że ugryziecie tych wIELKICH aby nabrali pokory do ambitnych NIEgwaizdorów - pozdrawiam piękne Bielsko.

batman - 24 lipca 2011, 10:08:59 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie jest Smolarek ? niech mu dadzą te pieniądze i gra siła napadu to poziom 2 ligi

Wierny - 24 lipca 2011, 12:53:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do 1911 pytam się skąd przybyłeś do Warszawy "prawdziwy warszawiaku"?

Kula - 24 lipca 2011, 13:45:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
Byłem na tym meczu w Gutów Mały.Mecz był wyrównany.Podbeskidzie bedzie walczyć o wysoką lokate w T-Mobile Ekstraklasa.

do kula - 24 lipca 2011, 22:28:37 - *.haye.cable.virginmedia.com
zaloze sie z nawet o kase $$$ ze twoje jasnowidztwa czyt.3 miejsce to smiech,z czym do ludzi?

P. Reiss - 24 lipca 2011, 22:40:25 - *.play-internet.pl
polonia...hahahahaha

postronny - 25 lipca 2011, 9:28:13 - *.netia.pl
"Byłem na tym meczu w Gutów Mały" hahaha no rzeczywiście. Może jeszcze bramkę strzeliłeś?

simon - 25 lipca 2011, 13:02:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idzie Idzie Podbeskidzie
Polonia w Lidze was rozniesie.
Wiwat Jacek Zieliński

BUAHAHAHA - 25 lipca 2011, 13:27:21 - *.dynamic.chello.pl
haHhahhhahahahahahahhaah podbeskidzie w pucharach? hahahahah zart roku. To tylko sparingi, liga pokaże na co stać te podbeskidzie!! Skowron zamów sobie terapie u psychiatry hahahah

bigos - 25 lipca 2011, 14:16:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już się tak niepodniecajcie Podbeskidzie,to tylko sparing;)
Kurcze DiscoPolo ma naprawdę niezły skład,liga bedzie bardzo ,ale to bardzo ciekawa w nadchodzącym sezonie coś tak czuje

bigos - 25 lipca 2011, 14:18:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spokojnie to tylko sparing,nie jarajcie sie tak tym Podbeskidziem.
Kurcze,DiscoPolo ma naprawdę niezły skład,liga zapowiada sie bardzo ciekawie w tym sezonie

moderator - 25 lipca 2011, 14:38:17 - *.ethnet.com.pl (unknown)
podbeskidzie to fajny i ambitny zespoł ,co pokazali w pucharze polski ,osiągneli b dobry wynik z silną polonią a więc gratulacje i oby tak dalej ale w lidze cięzko będzie o powtórkę.