9 lipca 2011, 17:00 - Budapeszt (Bozsik Stadion)
Budapest Honvéd FC 2-1 GKS Katowice
Cheikh Abass Dieng 15, Norbert Németh 32 (k) - Jacek Kowalczyk 56

Budapest Honvéd FC: Szabolcs Kemenes (András Sánta) - Marek Kostoláni (Botond Baráth), Sorin Botis (Boris Bjelkanović), Ivan Lovrić (Patrik Hidi), Alexisz Novák - Norbert Németh (Krisztián Nagy), Adrián Horváth (András Debreceni), Lukáš Zelenka (Gellért Ivancsics), Hervé Tchami (Norbert Hajdú) - Cheikh Abass Dieng, Gergely Délczeg.

GKS Katowice: (I połowa) Jacek Gorczyca - Tomasz Rzepka, Jacek Kowalczyk, Mateusz Kamiński, Mateusz Niechciał - Dawid Jarka, Tomasz Hołota, Ján Beliančin, Rafał Sadowski, Przemysław Pitry - Omar El-Zein. (II połowa) Witold Sabela - Michal Farkaš, Mateusz Kamiński (62 Arkadiusz Ryś), Jacek Kowalczyk (75 Adrian Napierała), Mateusz Niechciał (65 Damian Kaciczak) - Grzegorz Goncerz, Ján Beliančin, Dominik Kruczek, Bartosz Sobotka, Przemysław Pitry (85 Kamil Cholerzyński) - Mateusz Zachara.

żółte kartki: Horváth - Rzepka.

sędziował: Ádám Szanyi.
widzów: 150.

Pierwszoligowy GKS Katowice przegrał 1-2 (0-2) w sparingu rozegranym w Budapeszcie z dziesiątą drużyną węgierskiej ekstraklasy Budapesti Honvéd SE. W pierwszym składzie gospodarzy zagrał były piłkarz Zagłębia Sosnowiec - Hervé Tchami.

19WITOSA64 - 9 lipca 2011, 19:08:51 - *.dynamic.chello.pl
Ucieszyła by wygrana w sparingu ale z drugiej strony ważne zeby cały obóz dobrze przepracować i efekty tej pracy wyszły w lidze.GKS KATOWICE OD ZAWSZE NA ZAWSZE W SERCU MYM !!!

Prosty - 9 lipca 2011, 19:11:25 - *.rdns.sun-net.pl
Jest progres. Następny mecz będzie remis 2-2.

bulwaZiemn - 9 lipca 2011, 19:14:12 - *.welnowiec.net
wynik w sparingu nie wazny, wole wiedziec jak grali i czy pokazali cos przyzwoitego.
Mam nadzieje ze obóz przepracuja solidnie i w lidze dadza nam wiecej radosci niż w poprzednim sezonie...
powodzenia!

aro - 9 lipca 2011, 19:16:40 - *.silesialan.pl
Wynik drugorzędny. Zespoły ligi węgierskiej są na innym etapie przygotowań, oni już będą zaczynać rozgrywki. Same różnice w rotacjach zespołów dużo mówią. Pozdro

Rts - 9 lipca 2011, 19:23:33 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Ale dziady z węgierskimi wsiami przegrywają. Wstyd

solek - 9 lipca 2011, 19:26:49 - *.dynamic.chello.pl
do rts nie z bogdanka przegramy tak jak wy

Hans - 9 lipca 2011, 19:31:52 - *.play-internet.pl
@Rts- albo starasz się być śmieszny, albo jesteś zwyczajnie głupi...

fanshop - 9 lipca 2011, 20:29:43 - *.236.26.53
Z tego co widze to niestety zamiast szans na awans sa szanse na utrzymanie, skład gorszy o 60% niż był ostatnio, także walka na maksa o utrzymanie INO GIEKSA

19WITOSA64 - 9 lipca 2011, 20:41:05 - *.dynamic.chello.pl
fanshop --- Widze ze pojecie masz wielkie.Pogratulować inteligencji w twoim wykonaniu !!!!

Adams - 9 lipca 2011, 20:44:01 - *.dynamic.chello.pl
Coraz lepiej. Było w poprzednim meczu 2-0, teraz 2-1. W następnym meczu remis, a potem to same wygrane.

s - 9 lipca 2011, 21:31:36 - *.204.206.3
Hajrá Honvéd!

Giszowiec - 9 lipca 2011, 22:27:22 - *.net.stream.pl
Stara gwardia na meczu obecna - Zgody małolatów KSG nie stwierdzono - GKS&BANIK !!

Strain - 9 lipca 2011, 23:20:37 - *.dobrafirma.com
RTS - Dobrze wiedzieć, że Budapeszt jest wioską.

samon - 10 lipca 2011, 7:33:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to w końcu ile było? w orange sport info zakładki sparingi pisze że katowice wygralo 2:1 a tu że 2:1 dla budapesti;)