15 lutego 2012, 14:30 - Milanówek (boczne boisko Milanu)
Dolcan Ząbki 2-1 Tur Turek
Patryk Koziara 46, Damian Świerblewski 75 (k) - Dawid Borys 35

Dolcan Ząbki: (I połowa) Maciej Humerski - Marcin Korkuć, Daniel Dybiec, Tomasz Wełna, Daniel Chylaszek - Michał Zapaśnik, Michał Pulkowski, Grzegorz Piesio, Rafał Wielądek, Piotr Głowacki - Łukasz Zaniewski. (II połowa) Rafał Leszczyński - Damian Jakubik, Marcin Hirsz, Tomasz Wełna (60 Tomasz Ciesielski), Rafał Grzelak - Michał Zapaśnik, Piotr Bazler, Patryk Koziara, Grzegorz Piesio, Piotr Głowacki (60 Damian Świerblewski) - Łukasz Zaniewski.

Tur Turek: (I połowa) Michał Kołba - Michał Mikołajczyk, Daniel Wojciechowski, Kamil Wenger, Jakub Kiełb - Dawid Borys, Artur Lebowski, Cezary Książek, Norbert Dregier - Piotr Gląba, Paweł Adamiec. (II połowa) Mateusz Kępka - Damian Lipiński, Piotr Wieczorek, Daniel Wojciechowski (65 Kamil Wenger), Adrian Łucki - Dawid Borys (65 Norbert Dregier), Tomasz Kowalski, Krystian Nowak, Dariusz Dolewka - Łukasz Staroń, Hubert Olszak.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Milanówku pierwszoligowy Dolcan Ząbki wygrał z drugoligowym Turem Turek 2-1 (0-1).

W Turze zagrał testowany 20-letni pomocnik Artur Lebowski z UKS-u SMS Łódź.

KAlisz91@o - 15 lutego 2012, 19:11:40 - *.kalisz.mm.pl
Artur Lebowski najlepszy środkowy POlski ! Brołbek ..

sodi - 15 lutego 2012, 19:33:41 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Klama dzwoniłem i chciałem Ci pogratulować ale nie odebrałeś telefonu widzę ze już Ci się w głowie poprzewracało. Jak to zobaczysz to oddzwoń do mnie

ozi - 15 lutego 2012, 20:15:30 - *.centertel.pl
Brawo Boria!!!! Wierzę w Ciebie!

tylko zks - 15 lutego 2012, 20:33:01 - *.204.51.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a co z Chwastkiem?

rif raf - 15 lutego 2012, 20:58:58 - *.play-internet.pl
ponoc borja strzelił bramke bezposrednio z rzutu wolnego nosem? pozdro borja od Twojego mistrza. :D

szyja - 15 lutego 2012, 21:01:42 - *.dynamic.chello.pl