21 stycznia 2012, 11:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 0-3 Jagiellonia Białystok
Grzegorz Rasiak 18, Grzegorz Arłukowicz 63, Mirosław Kalista 81

Bałtyk Gdynia: Marcin Matysiak (65 Arkadiusz Fabiański) - Dominik Lemanek (75 Błażej Święcki, 83 Arkadiusz Byczkowski), Marcin Martyniuk, Michał Benkowski (65 Marcin Pettke), Marcin Dettlaff (46 Miłosz Filipiak) - Krzysztof Bułka (60 Kornel Wysocki), Paweł Król, Kacper Stukonis, Radosław Stępień (45 Igor Jurga, 65 Tomasz Kowalczuk), Alan Wilczewski (55 Łukasz Hinz) - Piotr Włodarczyk (55 Mateusz Frankowski).

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Tomasz Ptak - Grzegorz Bartczak, Thiago Rangel, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Merab Gigauri, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dzalamidze - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak. (II połowa) Krzysztof Baran - Alexis Norambuena, Tomasz Porębski, Luka Pejović - Mirosław Kalista, Grzegorz Arłukowicz, Przemysław Kostuch, Marko Ćetković, Ermin Seratlić - Jan Pawłowski, Jegor Zubowicz.

żółta kartka: Kostuch.

widzów: 200.

W 38. minucie Dominik Lemanek (Bałtyk) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Gdyni Jagiellonia Białystok wygrała 3-0 (1-0) z miejscowym drugoligowym Bałtykiem.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok / Bałtyk Gdynia

Dodano: 21 stycznia 2012, 12:46:54

s - 21 stycznia 2012, 12:49:19 - *.wroclaw.vectranet.pl
No proszę, 3-5-2, nikt w Polsce tak nie gra :P

Trish - 21 stycznia 2012, 12:50:21 - *.adsl.inetia.pl
Czy tez tu na sparingu mogło byc tylko do 999 osób by nie ponosic za duzych kosztów??

darecki - 21 stycznia 2012, 12:54:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Trish, bałtyk nie ma tylu kibiców...:P

turysta - 21 stycznia 2012, 13:04:46 - *.dynamic.chello.pl
czy ja nie wiem czy niema? Bałtyk ma kibiców, Arka patoli, choć i tak w ogromnej większości w Trójmieście widoczna Lechia.

młody - 21 stycznia 2012, 13:07:05 - *.cdma.centertel.pl
A narzekaliscie na tomasza Hajte

karion - 21 stycznia 2012, 13:23:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ustawienie ultraofensywne-3-4-1-2. na fb tak pisało

T. Hajto - 21 stycznia 2012, 13:25:33 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
Przejmuje się pan opiniami, że Jagiellonia dokonała złego wyboru stawiając na duet Hajto-Dźwigała?
"W ogóle, bo przeważnie pochodzą od sfrustrowanych osób, którym w życiu niewiele wyszło, albo mają kompleksy. Jedni piją kawę lub z rodziną idą na spacer, inni w tym czasie odpalają komputer, włączają internet i plują jadem gdzie popadnie. Taką krytykę mam... można się domyśleć gdzie."

3m - 21 stycznia 2012, 13:40:05 - *.multi-ip.pl
Jeżeli ktoś powoduje śmierć drugiego człowieka - już nie ważne w jakich okolicznościach - a w całym swoim życiu najbardziej żałuje szmuglowania, które czynią go pośmiewiskiem, to ja się pytam gdzie masz serce "człowieku"?

MZKS - 21 stycznia 2012, 13:54:05 - *.dynamic.mm.pl
a rozmawiałeś kiedyś z Hajto ???, Ja miałem okazje Go poznać,i jest to naprawdę fajny typ, który kiedys coś głupiego zrobił. Większosc z nas zrobiło kiedys coś czego żałuje do dziś, ale w necie mozna klepać co się chce i tyle....

LGKSZ - 21 stycznia 2012, 13:59:14 - *.rzeszow.mm.pl
turysta, w jakim Trójmieście? chyba Pruszcz -Gdańsk-Sopot :-)) Bałtyk ma kibiców, Arka patoli, heh, a Lechia ma ciebie i tyle w temacie :-)))

JUREK66 - 21 stycznia 2012, 13:59:16 - *.Red-88-29-16.staticIP.rima-tde.net
Kolejna bramka Grzegorza Rasiaka. Brawo ! Zespol Jagielonii ustawiony dosyc ofensywnie. Mysle,ze Tomek Hajto ma pomysl na gre, tak taktycznie gralo Schalke 04 w czasach gdy on i Tomek Waldoch grali w tej druzynie.!

spec - 21 stycznia 2012, 14:30:30 - *.231.6.110.koba.pl
Rasiak duzo goli jeszcze nawali w tym sezoie

rts - 21 stycznia 2012, 14:45:57 - *.218.117.253
Arłukowicz zamiast zająć się strajkiem aptekarzy to goni po boisku i bramy wali.Wielki minister.

Hajto06 - 21 stycznia 2012, 14:46:08 - *.dynamic.mm.pl
Bałem,widziałem.0:3 to za wysoka porażka z przebiegu gry,Jaga rozpoczeła w najmocniejszym składzie,mecz do 30 min.z lekką przewagą Jagi,wyzsza kultura gry.Bramka po błędzia bramkarza,po nie grożnym dośrodkowaniu wypuszcza piłkę z rąk i Rasiak z 3 metra wpycha ją do siatki.Od 30 min przewaga Bałtyku,spycha Jagę do defensywy czego efektem rzut karny,nonszalancja strzelca,podcinka ala PANENKA i piłka trafia w poprzeczkę.Dobra 1 połowa.Po przerwie Jaga z cała nową jedenastką piłkarzy,Bałtyk rozpoczyna zmiany po przerwie,i grozna sytuacja po wznowieniu gry ze srodka,skrzydłowy Bałtyku ogrywa prawego obrońcę i oddaje strzał ale w ostatniej chwili blokuje piłkę obrońca.Hajto wstaje i reprymenda do piłkarzy...Gol na 0:2 to rykoszet po oddaniu strzału z rzutu wolnego,pilka odbija sie od głowy zawodnika w mórze i wpada do siatki obok bezradnego bramkarza.W Bałtyku młodzież i nowi testowani piłkarze,Jaga ładnie piłką w środku pola i grozne akcje skrzydłami.Gol na 0:3 to ładna akcja po skrzydle i mocne płaskie dośrodkowanie wzdłóz bramki na 5 metrze i zamykający akcę zawodnik wpycha piłkę do siatki.DOBRY MECZ,FAJNY MATERIAŁ DO ANALIZY DLA TRENERÓW.

BałtykGdyn - 21 stycznia 2012, 14:51:15 - *.gdynia.mm.pl
BAŁTYK: Matysiak (65 Fabiański) - Lemanek (75 Święcki, 83 Byczkowski), Martyniuk, Benkowski (65 Pettke), Dettlaff (46 Filipiak) - Król, Stukonis - Bułka (60 Wysocki), Stępień (45 Jurga, 65 Kowalczuk), Wilczewski (55 Hinc) - Włodarczyk (55 Frankowski).

Bałtyk Gdy - 21 stycznia 2012, 14:54:40 - *.gdynia.mm.pl
a karnego ni wykorzystał Dominik Lemanek (Bałtyk) - poprzeczka

Biało-Nieb - 21 stycznia 2012, 15:05:29 - *.gdynia.mm.pl
W sercu Bałtyk Gdynia ukochana ma drużyna.

JUREK66 - 21 stycznia 2012, 15:12:38 - *.Red-88-29-16.staticIP.rima-tde.net
Juz na kolejne zgrupowanie Jagielonii, ktore bedzie mialo miejsce w Turcji, do zespolu z Bialegostoku, moga dolaczyc, Tomasz Bandrowski i...Mateusz Klich !

kolaborant - 21 stycznia 2012, 19:02:22 - *.hsd1.il.comcast.net
jagielonia,,przemytnik " bialystok albo...
jagielonia,,killer" bialystok.

zmuda - 21 stycznia 2012, 20:14:02 - *.starachowice.vectranet.pl
brawo Miro Kalista

Nyrolo - 21 stycznia 2012, 22:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta Rodowita Pozdro Bałtyk Gdynia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja - 22 stycznia 2012, 16:57:39 - *.197.208.214.threembb.co.uk
fajny stadionik ma baltyk,tylko kibicow ten klub nie ma!!!!!!!!!!

leiter84 - 22 stycznia 2012, 17:00:17 - *.centertel.pl
Razorman znów strzela! A gdzie Grzelak? Na zgrupowanie pojechał a boiska znów nie oglądał?

Trójmiasto - 22 stycznia 2012, 20:12:19 - *.147.68.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Trójmieście mówiąc obiektywnie to na Lechie jeździ sama grupa fanatyków D. Tuska oraz fanów taniego wina którzy strasznie się boją wizyt u dentysty dlatego świecą ubytkami, Bałtyk ma kibiców którzy gangsterzą ale tylko na necie oraz w lesie gdzie się spotykają przed meczem. A jedynych prawdziwych kibiców ma TYLKO ARKA GDYNIA

Czysta Gdy - 22 stycznia 2012, 21:08:26 - *.gdynia.mm.pl
To gdzie Arka rządzi to ty jesteś przykładem,wchodząc na info o Bałtyku,gościu o nicku Trójmiasto,jedynego prawdziwego gdyńskiego klubu napinając się na necie.Bałtyk może nie ma dużo kibiców ale prawdziwie oddanych i wiernych a nie kibiców sukcesu jak wy.Ale jak rozumiem potrzeba napinania się jest niezwykle silna w necie przynajmniej.

Witomino - 22 stycznia 2012, 22:47:31 - *.dynamic.mm.pl
Bałtyk Gdynia-Naszym Honorem Jest Wierność.

Vami - 22 stycznia 2012, 22:58:16 - *.108.124.220
Nie ma takiego piłkarza jak Igor Zubowicz. Jest Jahor Zubowicz.

greg - 23 stycznia 2012, 0:42:02 - *.dynamic.chello.pl