27 stycznia 2012, 9:45 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Zagłębie Lubin 0-1 Beroje Stara Zagora
Rangeł Abuszew 45

Zagłębie Lubin: Bojan Isailović - Bartosz Rymaniak (60 Marcin Kowalczyk), Paweł Widanow, Adam Banaś (46 Csaba Horváth), Costa Nhamoinesu - Szymon Pawłowski (75 Maciej Małkowski), Jiří Bílek, Adrian Rakowski (46 Patryk Rachwał), Ivan Hodúr, Élton Lira (46 Roman Sloboda) - Darvydas Šernas (60 Arkadiusz Woźniak).

Beroje Stara Zagora: (I połowa) Iwajło Iwanow - Dieudonné Owona, Vanja Džaferović, Mirosław Enczew, Władisław Jamukow, Wiktor Sofronijew, Atanas Czepiłow, Milen Tanew, Stefan Welew, Iwan Goranow, Rangeł Abuszew. (II połowa) Teodor Skorczew - Zdrawko Ilijew, Dimityr Wezałow, Władimir Zafirow, Weselin Penew, Elias, Iwan Toszew, Sławi Żekow, Iskren Pisarow, David Caiado, Emił Angełow.

Zagłębie Lubin podczas obozu w Turcji przegrało w meczu sparingowym 0-1 (0-1) z Beroje Stara Zagora - 13. drużyną bułgarskiej ekstraklasy.

W Beroje wystąpił były piłkarz Zagłębia David Caiado.

do sss
Bo Beroe prowadziło na swojej stronie relacje live na której był tylko ich skład.

zico82 - 27 stycznia 2012, 11:54:56 - *.153.95.159
David Caiado to ten co kiedyś
grał w Zagłębiu?

or - 27 stycznia 2012, 11:56:18 - *.dynamic.chello.pl
Coś cieńko to Zagłębie gra mimo wzmocnień!!!.Hapal kandydatem do zwolnienia w czasie trwania wiosennych rozgrywek ekstraklasy!!!.

ali - 27 stycznia 2012, 12:02:55 - *.satfilm.net.pl
nic dziwnego zagłebie i tak 1 liga

eh - 27 stycznia 2012, 12:08:42 - *.dynamic.chello.pl
zico82, jeśli imię i nazwisko piłkarza napisane jest na niebiesko, oznacza to że można na nie kliknąć i twoim oczom ukarze się jego kariera.

zico82 - 27 stycznia 2012, 12:38:43 - *.153.95.159
do eh
"ukarze", czy ukaże? bo jak ma mi coś oczy ukarać to wole nie klikać.. a po drugie w momencie kiedy pisałem poprzedni post to nie było nic na niebiesko ;-)

DENIS - 27 stycznia 2012, 12:42:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiepsko

pk - 27 stycznia 2012, 12:46:57 - *.master.pl
ole ,ole, ole Zagłębie już prawie jest w 1 lidze !!!pozdrowienia dla mojego ulubionego napastnika D.Sernasa !!!

wuWZLa - 27 stycznia 2012, 12:48:37 - *.play-internet.pl
Nic się nie stało,to tylko sparing.W lidze i tak się utrzymamy bo gra Zagłębia wygląda z meczu na mecz coraz lepiej.
PS:Na meczu obecna 15 osobowa grupa z fan klubu romów z ul.Chocianowskiej która fanatycznie zagrzewała wuwuzelami do walki naszych kopaczy.

rotti - 27 stycznia 2012, 12:52:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny doskonały mecz Darvydasa "kosztuję 400 tysięcy euro i zarabiam 100 000 zł miesięcznie" Sernasa!

Relacja - 27 stycznia 2012, 13:34:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsze spotkanie sparinogwe "Miedziowych" w Turcji rozegrano na boisku kompleksu hotelowego, a rywal naszej ekipy była Beora Stara Zagora. Znaną twarzą w drużynie przeciwnej był David Caiado, który jak dobrze pamiętamy przez kilka miesięcy występował w miedziowej koszulce.
Od pierwszej minuty spotkania Zagłębie wyglądało na zepsół, który chce narzucić swój styl gry. Próbowano różnych wariantów ofensywnych, które szlifowane są w Turcji. Zawodnicy starali się uruchamiać napastników poprzez prostopadłe podania za "plecy" bułgarskich obrońców. W wielu akcjach w I połowie brali udział nasi boczni obrońcy - Rymaniak i Costa. To właśnie dzięki ich dośrodkowaniom w pole karne "kotłowało" się pod bramką naszego rywala. Swoją szansę miał także Sernas, który nie wykorzystał sytuacji "sam na sam". Idealnie w tej akcji zachował się Ivan Hodur, który podał do wychodzącego na czystą pozycję Litwina.
W 45 minucie Costa przeprowadził skuteczny atak lewą stroną, gdzie przedarł się przez... 3 zawodników. Do piłki dopadł Hodur, ale jego strzał wypiąstkował bramkarz. Po tej sytuacji gracze ze Starej Zagory wyprowadzili kontratak. Kiedy wydawało się, że próba ta straciła tempo, w nasze pole karne została posłana futbolówka. Piłka odbiła się od Vidanova i uderzyła w poprzeczkę. To kompletnie zmyliło Bojana Isailovicia, a Rangel Abuszew dołożył nogę do piłki i trafił do pustej bramki.
Drugą odsłonę gry oba zespoły rozpoczęły innymi składami personalnymi. Obraz gry zmienił się i można było zaobserwować ostrzejszą grę w środku boiska. W naszym zespole to Pavel Vidanov był zawodnikiem, który często, na pograniczu żółtej kartki, faulował przeciwników.
10 minut przed końcem spotkania Zagłębie mogło wyrównać, ale swojej okazji nie wykorzystał Woźniak. Z lewej strony, urwał się Małkowski, dokładnie dośrodkował do "Wąskiego", a ten... przestrzelił kilka metrów nad bramką. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i z boiska piłkarze trenera Hapala schodzili jako przegrani.

Miedziowy - 27 stycznia 2012, 14:38:21 - *.189.77.111
MOze trzeba z Pawlowskiego zrobic napastnika bo cos to strzelamnie bramek idzie jak krew z nosa chociaz sytuacji sporo.Mamy chyba z dziesieciu pomocnikow z czego poza Hodurem reszta srodkowych to defensywni.Zeby sie nie okazalo ze przedobrzyli z pomoca a z przodu nie bedzie mial kto dziobac.

Kris - 27 stycznia 2012, 17:06:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha Sernas to jest dno,chłop musiał mieć niezłe plecy że załatwił sobie kontrakt 400tys.euro rocznie + premie!Ten trener nie ma warsztatu,łudzi się że narzuci Zagłębie styl gry wiśle,lechowi,śląskowi,cracovii,lechii,górnikowi,r
uchowi nic z tych rzeczy.To walka na noże i najważniejsza będzie defensywa i gra do 1 strzelonej bramki.Zagłębie spadnie chodz ma fajny stadion i żal mi ich troche..Ale z tym trenejro naprawde to się nie uda żeby się utrzymać

L - 27 stycznia 2012, 20:11:10 - *.centertel.pl
Hej Zaglebie ! a może wasza KOMISJA TRANSFEROWA w końcu ściągnie jakiegoś napastnika.. bo jak widać Sernas to nadaje się na tarcie chrzanu !!!

Miedziowy2 - 27 stycznia 2012, 22:15:11 - *.dynamic.chello.pl
Te całe Zagłebie L nadaje się do tarcia chrzanu łącznie z Miedziowym robiącym protest na wyspach, hehehe ;-)

pb23 - 27 stycznia 2012, 22:43:53 - *.adsl.inetia.pl
Powinno być KGHM Zagłębie Lubin, bo pod taką nazwą klub występuje.

giani - 27 stycznia 2012, 23:26:55 - *.204.115.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A był taki spokój,myślałem że cyganom zablokowali serwery ale jednak nie skomlą jak zawsze .Ty pb zajmij się swoją drużynką ,bo za chwile będziesz jeździł do Kurzej Wólki oglądać wirtuozów z Bytomia w akcji.