21 stycznia 2012, 11:00 - Wągrowiec (sztuczne boisko OSiR)
Nielba Wągrowiec 0-1 GKS Bełchatów
Tomasz Wróbel 82

Nielba Wągrowiec: (I połowa) Jakub Miszczuk (31 Bartłomiej Barczak) - Patryk Sergiel, Sebastian Przybyszewski, Błażej Cyfert, Dawid Tomczak, Adrian Mikołajczak, Maciej Klawiński, Emil Luboński, Artur Bartkowiak (40 Jacek Figaszewski), Błażej Nowak, Łukasz Spławski. (II połowa) Bartłomiej Barczak (61 Maciej Czyżniewski) - Radosław Strzelecki, Paweł Ignasiński, Sebastian Przybyszewski (66 Błażej Cyfert), Krzysztof Wolkiewicz, Jakub Witucki, Damian Rysiewski, Dawid Jasiński, Jacek Figaszewski, Adrian Pietrowski, Łukasz Szczepaniak.

GKS Bełchatów: (I połowa) Łukasz Sapela (31 Łukasz Budziłek) - Zlatko Tanevski, Maciej Wilusz, Mate Lacić, Kamil Słaby - Łukasz Wroński, Damian Zawieja, Piotr Piekarski, Marcin Żewłakow, Michał Mak - Paweł Buzała. (II połowa) Łukasz Budziłek (61 Dominik Kisiel) - Piotr Witasik, Maciej Szmatiuk, Damian Zbozień, Jacek Popek - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Leszek Nowosielski, Szymon Sawala, Joshua Balogun Kayode - Dawid Nowak.

W meczu sparingowym rozegranym w Wągrowcu miejscowa drugoligowa Nielba przegrała 0-1 (0-0) z GKS-em Bełchatów.

źródło: własne / GKS Bełchatów / Nielba Wągrowiec

Dodano: 21 stycznia 2012, 12:34:52

Fans - 21 stycznia 2012, 12:36:11 - *.dolsatbelchatow.pl
Kto strzelił ?? Bramka wpadła w 82 min wiem...

ja - 21 stycznia 2012, 14:16:40 - *.dolsatbelchatow.pl
tak bo to byl mecz o zycie, o mistrzostwo wszechswiata i musielismy go wygrac przynajmniej 12:0

ja - 21 stycznia 2012, 14:17:54 - *.dolsatbelchatow.pl

ramzes - 21 stycznia 2012, 15:21:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bardzo dobra gra Nielby,mimo że w większości grali testowani.Bełchatów praktycznie nie istniał.Ładna bramka Wróbla z dystansu Bramkarz z takim wzrostem powinien to wyciągnąć.Nielba powinna to wygrać,ale sam Pietrowski w ataku to za mało,a Szczepaniak-no cóż jak zwykle???

romek - 21 stycznia 2012, 18:32:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w sumie z jednej strony masz racje podsumowując jest to klub bez przyszlosci moze tylko zarobic na zawodnikach ktorzy sie wyróżniają grą po prostu totalna wieś

romek - 21 stycznia 2012, 18:34:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ok spoko niech gra w ekstraklasie dalej klub bez jakiejkolwiek przyszłości który o mało nie otarł się o mistrzostwo kraju dzięki korupcji i łapówkami

wrobel - 21 stycznia 2012, 19:12:58 - *.play-internet.pl
do romek: za to Lech Poznan to Amica Wronki kibice wielkiego klubu z przeszloscia

menager - 21 stycznia 2012, 19:58:23 - *.bb.sky.com
Wrobel juz 5 razy odchodzil z Belchatowa a dalej tam gra dziennikarze farmazony

GKS Fan - 21 stycznia 2012, 20:03:08 - *.4-3.cable.virginmedia.com
romek poziom twojej wypowiedzi jest adekwatny z poziomem twojej inteligencji. O malo sie nie otarl;)
I jesli piszesz tutaj o Belchatowie to wlasnie korupcja zabrala nam mistrzostwo.

romek - 21 stycznia 2012, 20:41:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeżeli piłką nożną nazywacie 10 zawodników broniących sie we własnym polu karnym a potem podniecacie z tego powodu że wywalczyliście jakiekolwiek punkty z Legią,Wisłą,Śląskiem lub Lechem to świaczy tylko o poziomie Polskiej Ekstraklasy

GKS.B. - 21 stycznia 2012, 23:10:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie, którzy mają jakieś pojęcie o piłce, wiedzą że w tym momencie GKS trenuje nad wytrzymałością, siłą, kondycją. Grać w piłkę zaczną dopiero na obozie w Turcji. Rozumiem, że ten portal jest dla wszystkich, ale poziom znajomości futbolu, jaki prezentują tu niektórzy jest tak żałosny, że ręce opadają. Zrozumcie wielcy znawcy, że GKS teraz praktycznie nie wychodzi z siłowni. Na tym etapie sparingi są po to, żeby piłkarze nie zapomnieli jak wygląda futbolówka.

sektor B - 22 stycznia 2012, 12:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Masz rację, GKS nie wychodzi z siłowni, a Nielba jest w pełni sezonu i co trzy dni rozgrywa ligowy mecz w lidze hiszpańskiej na zielonych boiskach.

GKS.B. - 22 stycznia 2012, 12:47:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sektor B: macie swoje święto. Zagraliście sparing o nic z drużyną ekstraklasy i już wam się w główkach poprzewracało. Gdyby to był mecz o punkty, do przerwy byłoby 0:6. Dla GKSu liczy się liga, a nie sparingi z jakimiś ogórkami. GKS grał ten mecz na 20% możliwości na ręcznym hamulcu. Więc skończcie z tą napinką. Gdyby GKSowi się chciało, to przez 90 minut nie wyszlibyście ze swojej połowy. Daliśmy wam trochę poszumieć i już wam się w d... poprzewracało. Cieszcie się, że graliście sparing z ekstraklasowym zespołem, bo następna taka okazja będzie za 5 lat. GKS wpuścił na boisko 25 piłkarzy, na niektórych pozycjach testował nawet 3 piłkarzy, a dzieciarnia się podnieca.

romek - 22 stycznia 2012, 13:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl