4 lutego 2012, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski
KS Polkowice 0-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Marek Sokołowski 5, Adrian Sikora 59, 70, 83

KS Polkowice: (I połowa) Sebastian Szymański - Dawid Wacławczyk, Marcin Nowak, Rafał Darda, Przemysław Kocot, Krzysztof Janus, Tomasz Salamoński, Damian Ałdaś, Damian Piotrowski, Mateusz Piątkowski, Grzegorz Podstawek. (II połowa) Przemysław Kazimierczak - Piotr Kucharzak, Mateusz Bartków, Przemysław Kocot, Patryk Bryła, Maciej Bancewicz, Łukasz Sierpina, Damian Piotrowski, Grzegorz Kuświk, Jakub Więzik, Krzysztof Janus. W II połowie grał także: Michał Mróz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Richard Zajac - Marek Sokołowski, Juraj Dančík, Bartłomiej Konieczny, Krzysztof Król - Sylwester Patejuk, Matej Náther, Dariusz Łatka, Maciej Rogalski, Sebastian Ziajka - Róbert Demjan. (II połowa) Mateusz Bąk - Łukasz Mierzejewski, Mariusz Mikoda, Juraj Dančík, Tomasz Górkiewicz - Wojciech Reiman, Liad Elmalich, Dariusz Kołodziej, Piotr Malinowski, Adrian Sikora - Ivan Ćurić.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało w spotkaniu sparingowym z pierwszoligowym KS-em Polkowice 4-0 (1-0).

W drużynie z Polkowic testowany był m.in. Piotr Kucharzak (Miedź Legnica).

miętowy - 4 lutego 2012, 12:54:58 - *.polkowice.vectranet.pl
Dobrze ze to tylko sparing,ale licze na dobrą grę Polkowiczan w 1 lidze.

Piter_TSP - 4 lutego 2012, 12:55:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I bardzo dobrze, że Adrian coś strzelił, bo dawno nie strzelił nawet pół bramki :/
Ładnie chłopaki zagrali 2 asysty Maliny.

JUREK66 - 4 lutego 2012, 12:56:29 - *.Red-88-29-49.staticIP.rima-tde.net
Trzy bramki Sikory to sygnal,ze ten napastnik w rundzie wiosennej, powinien trafiac w miare regularnie !

kubaTSP - 4 lutego 2012, 12:58:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To teraz treneiro ma problem, bo gramy jednym, napastnikiem.. Stawiam, że Sikora będzie grał tak jak Patejuk (na skrzydle).

LegiaLove - 4 lutego 2012, 13:00:19 - *.ip.mgk.pl
Sikora napastnik mogący grać na skrzydle. Na tą chwilę idealne rozwiązanie dla Legii. Patejuk Legionista sercem ale chyba za wysokie progi dla niego. Krzysztof Król mam nadzieję że pokaże na co go stać. Mało w Polsce dobrych lewych obrońców

mw - 4 lutego 2012, 13:05:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Podobno w KS Polkowice grali 12 latkowie?Czy to prawda?

jurek_188@ - 4 lutego 2012, 13:06:27 - *.6-1.cable.virginmedia.com
Yeah nasza Sikoreczka się odblokowała brawo Endriu!
Oby w EX co mecz tyle strzelał czego szczerze jemu i wszystkim życzę, wynik cieszy. Ciekawi mnie czy Serginho wróci z Rasiji, musiał się Danowi spodobać w Krasnodarze skoro go na dłużej zatrzymał ciekawa sprawa z tym ogórkiem.. może Petrescu jeszcze coś z niego wyczaruje- oby przydałby się chłopak dla większej rywalizacji w składzie.
FORZA TSP NAPRZÓD GÓRAALEE !!!

RTS - 4 lutego 2012, 13:16:46 - *.net-access.pl
Wynik niezly ale to tylko sparing i zaledwie Polkowice ale gratuluje czekamy na was w Lodzi tam juz nie bedzie owijania czeka na was Wielki Widzew

jo - 4 lutego 2012, 13:21:09 - *.play-internet.pl
Oby tak z Widzewem!!!!!!

PakitoTSP - 4 lutego 2012, 13:24:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cos czuje ze Widzewek dostanie w dupke hehe

bbbb - 4 lutego 2012, 13:30:17 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Może widzewiacy będą opaleni i dogrzani, ale za dwa tygodnie będzie u nas jeszcze mróz, więc Bielsko może być lepiej przystosowane grając i trenując cały czas w takich warunkach.

RTS - 4 lutego 2012, 13:30:35 - *.net-access.pl
Pakito troszke masz wyolbrzymia wyobraznie ale w sumie masz prawo....Widzew-TSP 2-0 na miekko

vojtasTSP - 4 lutego 2012, 13:36:31 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Sikora niezle oby w ex tak strzelał stawiam ze na wiosne Adrian strzeli z 2/3 bramki a z Widzewem wygramy 2:0 strzeli Patejuk i Cirić(o ile zagra)

19tsp95 - 4 lutego 2012, 13:49:05 - *.beskidmedia.pl
już nie moge sie doczekać rozgrywek.licze na bardziej ofensywną gre tsp

Kofi & Tom - 4 lutego 2012, 13:50:26 - *.pools.arcor-ip.net
Mam nadzieje ze Siki pokarze się z takiej samej strony w ekstraklasie
Powodzenia

Hobbit - 4 lutego 2012, 13:53:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polkowice grały w drugiej połowie rezerwami więc nie ma sie co dziwić.
Gratuluje wyniku

jaszczur - 4 lutego 2012, 13:55:02 - *.polkowice.vectranet.pl
Hobbit znasz sklady?

LuksTSP - 4 lutego 2012, 13:58:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek z Widzewem wygrali, do tego nie ma tam nowego stadiony co na naszych grajka robi najlepsze wrazenie i chęc i wyzwala chęc wygrywania. Widzę ze niektórym pomimo mrozu główka się przygrzała.
Obiektywnie remis biore w ciemno.

znafca - 4 lutego 2012, 14:13:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to tylko sparing, cieszy że Adrian się przełamał i oby robił to też w meczach o punkty

Kultura - 4 lutego 2012, 21:46:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polkowice testują zawodnika, który nie mieści się w '11' zespołu z niższej ligi? Nie wygląda to dobrze.

Polkowice - 5 lutego 2012, 12:15:29 - *.plk.prest.pl
rzeczywiście Górnik w drugiej połowie grał rezerwowym składem niemniej jednak martwi to że rezerwowi odstają poziomem od podstawowych i to zbyt mocno

alicante - 5 lutego 2012, 15:17:46 - *.211.140.103
Adriano brawovmi amigo aby tak w lidze jeszcze cosik ukloc i wracaj do espani hercules czeka no i kample takze Pozdrowionka

lol - 5 lutego 2012, 19:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl