23 stycznia 2012, 16:00 - Marbella (Estadio Municipal de Marbella)
Koen van der Biezen 17, Saïdi Ntibazonkiza 28, Aleksejs Višņakovs 83 - Albert Yagüe 57, 65

Cracovia: 83. Wojciech Kaczmarek - 5. Mateusz Żytko (46, 2. Krzysztof Nykiel), 32. Łukasz Nawotczyński, 24. Jan Hošek, 3. Miloš Kosanović - 25. Andraž Struna, 21. Sławomir Szeliga (69, 19. Alexandru Suvorov), 46. Marcin Budziński (46, 40. Rok Štraus), 10. Saïdi Ntibazonkiza (69, 9. Aleksejs Višņakovs), 47. Sebastian Szałachowski (60, 17. Sebastian Steblecki) - 11. Koen van der Biezen.

Dinamo Tbilisi: 27. Giorgi Loria - 18. Dawit Odikadze, 15. Dawit Choczolawa, 4. Jiří Homola (46, 7. Aleksandre Koszkadze), 2. Mamuka Lomidze (46 Giorgi Kacheliszwili), 30. Nika Kwekweskiri, 24. Mikel Álvaro (46, 6. Dżambul Dżigauri), 88. Irakli Dzaria (46, 28. Andreu), 21. Carles Coto (46, 25. Giorgi Merebaszwili), 13. Aleksandre Guruli (46, 22. Albert Yagüe), 23. Xisco.

żółta kartka: Yagüe.

sędziował: Jose Daniel Durán García (Antequera).

W swoim pierwszym meczu w ramach turnieju Football Impact Cup rozgrywanego w hiszpańskiej Marbelli Cracovia wygrała 3-2 (2-0) z trzecią drużyną gruzińskiej ekstraklasy - Dinamem Tbilisi.

W drużynie Dinama wystąpił były pomocnik Polonii Warszawa - Andreu.

Rywalem Cracovii w II rundzie turnieju będzie w środę o 18:30 Dnipro Dniepropietrowsk z Ukrainy.

Pasy - 23 stycznia 2012, 17:55:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 połowie zmiany i obrona siadła. Mecz ładny jak na 2 w tym roku.

mcz - 23 stycznia 2012, 17:55:53 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Dobry wynik pierwszego sparingu na turnieju!

rafalski - 23 stycznia 2012, 17:56:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo pasy tak obstawiałem ładnie płatne 2.30 hahaha

olek - 23 stycznia 2012, 17:58:43 - *.dynamic.chello.pl
No 1 poøowa zdecydowanie dla Cracovii ,w drugij troche zmian i lepsze Tibilisi , niele graø Andreu(ten z Poloni) w Dynamo.Ogólnie dobry mecz

LES - 23 stycznia 2012, 17:59:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
CRACOVIA PANY !!! Fajny wynik i momentami fajna gra!!!

anton - 23 stycznia 2012, 18:01:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy to to samo Dynamo, co kiedyś grało w Krakowie?

w - 23 stycznia 2012, 18:03:28 - *.108.71.36
Wisła tez grała z tym Dinamo...

mdnm - 23 stycznia 2012, 18:06:26 - *.60.citypartner.pl
Oglądałem tylko drugą połowę i nie podobała mi się nasza gra, pierwsze 10 minut fajnie, nawet spisywany przeze mnie na straty Straus (wprowadzony w 2giej) wydawał się być wszędzie i walczył... Jednakże po tych 10 minutach, okazał się że przez to że jest Straus na srodku to w praktyce nie ma srodka u nas, takze oddana duża ilość pola zdecydowała o dwóch bramkach dla Tibilisi. Niestety Panie Pasieka, nie może być tak że drużyna gra bez rozgrywającego, jak całą rundę jesienną. Dobrze że przyszedł Budziński, ale zmiennika też przydałoby się sprowadzić. Biezen strasznie wolny, Visniakovs musi sobie wylać kubeł zimnej wody na głowę, momentami przypominał Dudzica, a stać go na więcej niż tylko bramkę z kontry. Suvorow ostrożnie po kontuzji, Ntibazonkiza nie oszczędzał energii biegał za dwóch. Lewa i prawa obrona kiepskie krycie...

kupon nie wszedł;/

KOLEJORZ - 23 stycznia 2012, 18:34:44 - *.opera-mini.net (*.108.195.0)
Lech Poznań gratuluje CRACOVII .. :DD

asdasdasd - 23 stycznia 2012, 18:35:04 - *.134.180.8
Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Pasów, trochę klepki, kilka świetnych piłek otwierających. Budziński, Biezen i cała obrona na duży plus. Natomiast w drugiej połówce tak w 65 minucie gra nieco siadła, widać było zmęczenia, ale było kilka przebłysków. Okazji Cracovia miała więcej i wygrała zasłużenie. Kosanovic zawiódł na lewej, ale tu będzie Suart i miejmy nadzieje, że jeszcze na wiosnę Marciniak.

Fred - 23 stycznia 2012, 19:45:53 - *.ssp.dialog.net.pl
następnym rywalem Cracovii będzie ukraiński Ziobro Ziobropietrovsk.

Fred - 23 stycznia 2012, 19:48:48 - *.ssp.dialog.net.pl
@rafalski
To zdolny jesteś jak obstawiasz mecze towarzyskie. Jednak to prawda, że głupi ma zawsze szczęście.

Mati - 23 stycznia 2012, 20:06:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szachtior pozdrawia

Kolo - 23 stycznia 2012, 20:22:22 - *.is.net.pl (*.115.95.215)
Albert Yagüe powinni sciagnac - nie przez to ze dzis mial dwa gole ale ogolnie gra dobrze i pomogl by Craxie

Brawo Pasy - 23 stycznia 2012, 20:36:17 - *.play-internet.pl
Cracovia pokazała wiślokom jak gra się z Dinamo.

rw - 23 stycznia 2012, 20:55:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ej kibice cracovi to jest tylko sparing nie zadna liga więc spokojnie w lidze tak latwo nie będzie jak w pierwszej polowie spokojnie ale liczę nze sprawicie duzo niespodzianek w ex;d

sport - 23 stycznia 2012, 21:21:13 - *.dynamic.chello.pl
Craxa lepsza o klase

GTS - 23 stycznia 2012, 21:23:25 - *.115.26.33
Trzej królowie Wielkich Miast- OSLO, TALLIN, KARABACH !!!

DENIS - 23 stycznia 2012, 21:28:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super brawo chłopaki

messi - 23 stycznia 2012, 22:40:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cracovia pokona dnipro jestem tego pewny bo jestem fanatykiem tej druzyny powodzenia craksa grajcie o utrzymanie w lidze i wygrac turniej

CRACUS - 23 stycznia 2012, 23:11:38 - *.rdns.blackberry.net (*.0.0.1)
Hej dzialacze Cracovii! Tomek Wisio jest do wziecia za darmo. Oj przydalby się!

asdasdasd - 23 stycznia 2012, 23:30:12 - *.134.180.8
Będzie Suart i Marciniak (oby)... powinno wystarczyć.

ziomek - 24 stycznia 2012, 14:27:46 - *.dynamic.chello.pl