22 lutego 2012, 17:00 - Elbląg (boisko przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 1-2 Cartusia Kartuzy
Michaił Koladko 58 - Artur Formela 40, 87

Olimpia Elbląg: Miloš Budaković - Szymon Sidorowicz, Nikołaj Borsukow, Marcin Pacan, Łukasz Derbich, Michaił Koladko (70 Mateusz Kołodziejski), Aleksandr Tiszkiewicz, Paweł Czoska (60 Krzysztof Kaczmarczyk), Lubomir Lubenow, Bartłomiej Bartosiak (60 Grzegorz Miecznik), Tomasz Chałas (60 Anton Kołosow).

Cartusia Kartuzy: (I połowa) Kacper Tułowiecki - Paweł Rubin, Piotr Karasiński, Dawid Ksiuk, Mateusz Wiech - Ryszard Dawidowski, Karol Domjan, Łukasz Puczyński, Michał Kowalkowski - Artur Formela, Krzysztof Rusinek. (II połowa) Marcin Woźniak - Jędrzej Chyła, Piotr Karasiński, Łukasz Gładczuk, Damian Nurek - Ryszard Dawidowski (60 Michał Kowalkowski), Łukasz Borkowski, Łukasz Puczyński (60 Karol Domjan), Paweł Rubin (60 Mateusz Wiech) - Artur Formela, Krzysztof Rusinek (65 Patryk Sidor).

W meczu sparingowym rozegranym w Elblągu miejscowa pierwszoligowa Olimpia przegrała 1-2 (0-1) z trzecioligową Cartusią Kartuzy.

ble - 22 lutego 2012, 20:25:47 - *.play-internet.pl
patrze od jakiegoś czasu na wyniki wsztstkich zaspołów w sparingach i to swoisty random więc nie panikować. Liga najwazniejsza a widać że jest lepiej

gqfi - 22 lutego 2012, 20:34:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gra olimpii tragedia cartusia miala w calym meczu 2 okazje z czego strzelila dwie bramki widze ze chalas bedzie taki sam jak buzkiewicz i to jest straszne.a pan z numerem 29 defensywny pomocnik to dopiero drewno dramat panowie.

ef - 22 lutego 2012, 21:09:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tu nie ma co trenowac, tu trzeba dzwonic hahahaha

Madrista - 22 lutego 2012, 21:16:33 - *.atm.pieniezno.do.tpnet.pl
Nie jest żadna tragedia były dla olimpii 2 gole gdybyy nie karne, a czemu przegrali ? Szamo nie grał. Za to stał Budakovic.....

leo - 22 lutego 2012, 21:23:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szamo to jakis cudotworca? Trener Rusek, grajki ruskie to i styl gry ruski. Beda biegac, biegac i biegac ale pilkarsko to za malo aby wygrywac Panie Raduszko. Trzeba pilkarzy kreatywnych anie wyrobnikow ze Wschodu.

LoL - 22 lutego 2012, 21:56:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lol jak arka 2 gdynia wygrała 1:0 a olimpia przegrywa 1:2 to wijdac jaki poziom gry w elblągu olimpia spadek T.A.G

Madrista - 22 lutego 2012, 22:55:13 - *.atm.pieniezno.do.tpnet.pl
@leo
myslisz ze przegrali jeden mecz z trzecioligowcem to już spadek ? tydzien temu wygrali 6-0 i z huraganem morag 4-0 i jeszcze jakims jest bilans 3-1...

qwer - 22 lutego 2012, 22:57:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie Chałas?

07 - 23 lutego 2012, 0:29:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Na Pomorzu - tylko Lechia Gdańsk!!!!!!!!!

jaro - 23 lutego 2012, 7:49:59 - *.180.139.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
pozegnac Budakowicza!!!!!!!!!!!cienki bramkarz dac szanse mlodemu niech uczy sie od SZAMO POZDRO KAPITANIE DRUZYNY

Fromb - 23 lutego 2012, 8:35:41 - *.61.65.206
gdzie jest ten Rackiewicz co gral tydzien temu? Zrobil naprawde dobre wrazenie ale trenejro ma swoja stajnie. Przydalby sie a poza tym gral juz kiedys z Chalasem w Zniczu. To pewnie sie rozumieja dobrze na boisku.

Arka - 23 lutego 2012, 8:48:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na pomorzu tylko arka gdynia,bez lechii ale z olimpia.chyba nie dacie rady sie utrzymac-to tak jakby arka miala wejsc a nikt w gdyni w to nie wierzy.

aro - 23 lutego 2012, 8:55:31 - *.net.pbthawe.eu