Aleksiej Rios 23, 63

Ruch Chorzów: Michal Peškovič (46 Matko Perdijić) - Željko Đokić (74 Łukasz Burliga), Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Tomáš Josl - Jakub Smektała (60 Wojciech Grzyb), Marcin Malinowski, Gábor Straka (82 Paweł Lisowski), Maciej Jankowski (82 Arkadiusz Piech), Łukasz Janoszka - Arkadiusz Piech (74 Paweł Abbott).

Szachtior Soligorsk: Jurij Cygałko (80 Paulius Grybauskas, 82 Eduardas Kurskis) - Andriej Chaczaturian (62 Kiriłł Wiergiejczik), Aleksiej Januszkiewicz, Jurij Kołomyc, Igor Rożkow (88 Anatolij Karp) - Siergiej Bałanowicz (20 Aleksiej Rios), Dmitrij Osipienko (46 Andriej Leonczik), Aleksandr Grieńkow (78 Dmytro Gołołobow), Pawieł Sitko (80 Ilja Puchow) - Dmitrij Komarowskij, Nikołaj Janusz (46 Aleksandr Ałumona).

żółte kartki (Ruch): Đokić, Straka, Janoszka, Grodzicki.
czerwone kartki: Željko Đokić (74. minuta, za drugą żółtą), Gábor Straka (82. minuta, za niesportowe zachowanie) - Pawieł Sitko (80. minuta), Paulius Grybauskas (82. minuta, za niesportowe zachowanie).

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji Ruch Chorzów przegrał w sparingu z wicemistrzem Białorusi Szachtiorem Soligorsk 0-2 (0-1).

Bramki Szachtiora bronił grający jeszcze w rundzie jesiennej w Wigrach Suwałki Paulius Grybauskas. 27-letni litewski golkiper podpisał już z Białorusinami roczny kontrakt.

ktos - 10 lutego 2012, 16:48:06 - *.dynamic.chello.pl
Niezla jatka a nie sparing.Zwazajac na to , ze mistrz Bialorusi gral w fazie grupowej Ligi Mistrzow wiec druzyna napewno mocna.Wynik slaby.

... - 10 lutego 2012, 16:50:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z pewnością drużyna mocna, jak ich podstawowy bramkarz grał w Wigrach Suwałki

Hanys - 10 lutego 2012, 16:57:32 - *.dynamic.chello.pl
Juz widzę jak Niedzielan znowu całuje herb Ruchu po zdobytej bramce jak taka okazja będzie w ogóle>Żenada!!Najpierw Jankowski kibic Legii który po meczu idzie do kibiców Legii zamiast Ruchu a teraz całujący wszystkie herby gdzie gra!!Only GieKSa

empe1 - 10 lutego 2012, 16:57:52 - *.dip.t-dialin.net
bedzie liga to zobaczymy a co co sie napinaja niech sobie zobacza z jakimi druzynami od nich zespoly przegrywaly sparingi. ja osobiscie wyniki sparingow mam gleboko gdzies bo sparingi sa po to zeby ekperymentowac

xxx - 10 lutego 2012, 17:07:37 - *.pool.mediaWays.net
jak tam po porazce w sparingu wielbiciele "darmowych" kielbasek tylko wynik w sparingach Ruchu nie ma znaczenia a gdzie indziej sie napinacie ze ktos z kims przegral

sasza64 - 10 lutego 2012, 17:15:21 - *.dynamic.chello.pl
hahahahaha....buuuuhahaha!!!

pepe72 - 10 lutego 2012, 17:23:23 - *.dynamic.chello.pl
Jakie rezerwy żol się przyznac do porażki jak juz zespół z Białorusi nazywocie znakomitym to brak mi słów

Ino Ruch - 10 lutego 2012, 17:40:30 - *.182.187.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Eeee tam... my graliśmy rezerwami a nie jaka cracovia przegrywała z nimi 0-3 w podstawowym składzie

juzek - 10 lutego 2012, 17:45:09 - *.dynamic.chello.pl
skoro to są rezerwy to pierwszy skład przegrałby jeszcze wyżej

Johny KSG - 10 lutego 2012, 17:47:44 - *.zabrze.vectranet.pl
Rezerwyyyy...śmiech na sali!

olin - 10 lutego 2012, 17:52:04 - *.sileman.net.pl
Nic się nie stało ten sparing nibył w planach i oczywiście grali 2 składem no to nic atak na grile.

Zabrzanin - 10 lutego 2012, 18:17:32 - *.231.15.135.koba.pl
A kto strzelił gole rywalowi zza miedzy? Podali tylko strzelców przeciwnika - niesprawiedliwe.

rrrrrrrrrr - 10 lutego 2012, 18:19:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze ze nie ma kontuzji mecz bardzo ostry.p mosor szukac obroncy jakiegos w tej formacji jest nie ciekawie

irtysz - 10 lutego 2012, 18:39:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak bedą wyglądały wyniki Chorzowa w I rundzie eliminacyjnej do ...zrobia nam miazge z rankingu uefa

gsm36 - 10 lutego 2012, 18:53:50 - *.centertel.pl
Już wy sie nie przejmujcie-kochający inaczej koledzy cyganów z Katowic.Wasz kuRnik zafsze i tak do spadku.Miały być puchary i mistrz w 2012 a tak będziecie je mieli ale w kręgle albo głaskaniu sie i pieszczotach z waszymi braćmi o romskiej krwi.Szczewusie martwcie sie o wasz pseudoklubik ubecki i komuszy.

Filip - 10 lutego 2012, 19:15:34 - *.69.80.8
Rezerw nie bylo ale druzyna byla pomieszana (Podstawowa 11.+ rezerwy)Może poprostu Ruch grając w ten sposób sobie poprostu nie radzi.Białoruś nie jest wcale słaba jesli chodzi o kluby.BATE Borysów w ostatnich latach występował 2 razy w LM (2008/09,2011/12) Dlatego nie ma się co podniecac Górniki.Wy lepiej przypomnijcie wyczyny waszych "mistrzów" z Karagandą.(To do "kibiców" Górnika)

rhth
Cracovia przegrała z nimi przynajmniej 1:2, a nie 0:2.
:P

ruch ch. - 10 lutego 2012, 21:44:08 - *.sabaservice.com.pl
mimo 2 skladu Ruch rozegral dobry mecz a Soligorsk to dosc wysoki poziom cos jak srodek tabeli primera division

tylko GKS - 10 lutego 2012, 22:20:02 - *.132.248.168
Roh spohl na śląsku tylko GKS K-ce się liczy

pysiaa - 10 lutego 2012, 23:03:45 - *.opera-mini.net (*.186.27.69)
haha a wczoraj z gornika sie smieli.

VIS MAIOR - 11 lutego 2012, 0:41:44 - *.centertel.pl
Hahaha Grybauskas u wicemistrzow Bialorusi gdzie on tam po gra jak w Wigrach smieszne strzaly puszczal czesto i przez jego nie udolnosc Wigry ile bramek stracili :/

ŻabaGieKSa - 11 lutego 2012, 3:20:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tee,chorzowskie.Oprocz tego ze wszystko jest niebieskie,to juz nawet twierdzicie przy porazce ze graliscie rezerwami zas.O ile tamtyn szpil to JA,o tyle w tym to nie sądza,luloki jedne.Nie widza Niedzielana.W ostatnim nic nie strzelił kelnerom,ale synek je taki ze, albo nic nie gro,a jak juz sie rozstrzelo to az miło.łeby do góry.Pozdro dla normalnych,pyrsk.

kibic - 11 lutego 2012, 9:52:45 - *.nowiny.net
Johny KSG , ksgfun
Internetowcy kazdy temat o Ruchu wy jestescie w jako pierwsza dziesiątka w komentarzach pozdro dla was chłopczyki
Czy Na Dole Czy Na Szczycie Górnik Zabrze Całe Życie

eR - 11 lutego 2012, 10:30:18 - *.telpol.net.pl
z przyjemnością poczytam wasze komentarze jak na cichej znowu dostaniecie 3 w plecy

Padaka - 11 lutego 2012, 11:51:25 - *.dip.t-dialin.net
Ruch dostaje lunty w każdym meczu.

janek - 11 lutego 2012, 13:22:19 - *.dynamic.mm.pl
Oby ruch nie awansowal do pucharow. Znowu bylaby kompromitacja jak z Maltanczykami.

Zetka - 11 lutego 2012, 15:20:03 - *.dynamic.chello.pl
Znawcy od siedmiu boleści. Nie potrafią odróżnić Szachtiora Soligorsk od Szachtiora Donieck. Białoruś to nie Ukraina.

brawo - 12 lutego 2012, 15:06:50 - *.38.145.102