28 stycznia 2012, 9:30 - Łęczna (boczne boisko Bogdanki)
Bogdanka Łęczna 8-1 Bogdanka Łęczna (juniorzy)
Bramki dla Bogdanki: Michał Zuber (trzy), Michał Renusz (dwie), Nildo, Adrian Paluchowski, Mateusz Pielach

Bogdanka Łęczna: Dawid Smug - Petar Borovićanin (46 Łukasz Pielorz), Marcin Kalkowski (46 Mateusz Pielach), Paweł Magdoń (46 Aleksander Komor), Przemysław Kwiatkowski (46 Jovan Ninković) - Damian Kwiatkowski (46 Michał Zuber), Dawid Sołdecki (46 Veljko Nikitović), Tomasz Tymosiak (46 Piotr Hermann), Kamil Oziemczuk (46 Michał Renusz) - Nildo (46 Adrian Paluchowski), Michał Efir (46 Tomáš Pešír).

W meczu sparingowym pierwszoligowa Bogdanka Łęczna rozgromiła juniorów swojego klubu 8-1 (1-0).

W drużynie Bogdanki testowany był m.in. bramkarz Dawid Smug (Górnik Konin).

źródło: własne / Bogdanka Łęczna

Dodano: 28 stycznia 2012, 15:57:42

aa - 28 stycznia 2012, 16:01:49 - *.dynamic.chello.pl
po co wynik sparingu z juniorami wpisywać..

Piter - 28 stycznia 2012, 17:11:43 - *.range86-178.btcentralplus.com
I nie zmienia się nic... w Łęcznej tylko Bogdanka !! Pozdro dla prawdziwych !!

GKS - 28 stycznia 2012, 18:34:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pozdro Piter, Bogdanka - braci się nie traci. Brawo dla zespołu!

kav - 28 stycznia 2012, 19:19:15 - *.play-internet.pl
sparing na poziomie

rafa - 28 stycznia 2012, 19:31:13 - *.play-internet.pl
Czy oni nie mają już grać sparingów.

lolo - 28 stycznia 2012, 19:41:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparing bardzo dobry, juniorzy na poczatku sie nie dawali (wynik do przerwy 1:0) jednakze w drugiej polowie wszedł "odswiezony" sklad o nowych siłach
rozgromil juniorów którzy mieli tylko 5 zawodników na zmiane.

stefan - 29 stycznia 2012, 19:12:58 - *.dynamic.chello.pl
słaba młodzież

rafalski - 29 stycznia 2012, 19:16:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ma Bogdanka siłę w ataku,jest tyle czasu do ligi że można coś wypracować podczas tych przygotowań!