11 lutego 2012, 9:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS)
KS Polkowice 2-0 Polonia 1912 Leszno
Krzysztof Janus 20, Jakub Więzik 81

KS Polkowice: (I połowa) Sebastian Szymański - Przemysław Kocot, Piotr Kucharzak, Marcin Nowak, Dawid Wacławczyk - Krzysztof Janus, Tomasz Salamoński, Maciej Bancewicz, Łukasz Sierpina - Grzegorz Kuświk, Mateusz Piątkowski. (II połowa) Przemysław Kazimierczak - Krzysztof Kazimierczak, Rafał Darda, Mateusz Bartków, Dawid Wacławczyk - Patryk Bryła, Damian Dąbrowski, Damian Piotrowski, Damian Ałdaś - Jakub Więzik, Grzegorz Podstawek.

Polonia 1912 Leszno: Krzysztof Banaszak - Dawid Adamczak, Łukasz Bugzel, Artur Siwy, Tomasz Dorociak - Łukasz Glapiak, Vladislavs Pavļučenko (60 Krystian Woźny), Marcos Bonfim, Krystian Jakubowski, Artur Jęsiek - Artur Krawczyk.

Pierwszoligowy KS Polkowice wygrał 2-0 (1-0) z trzecioligową Polonią 1912 Leszno w sparingu rozegranym w Głogowie.

źródło: własne / Miedziowe / Panorama Leszczyńska / KS Polkowice

Dodano: 11 lutego 2012, 11:47:57

ksg - 11 lutego 2012, 12:03:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Składy poprosze

Alepapa - 11 lutego 2012, 12:18:08 - *.polkowice.vectranet.pl
Tylko Górnik nasz KS. Dobrze Polkowice !!!

Robson - 11 lutego 2012, 13:29:49 - *.opera-mini.net (*.40.108.100)

ksg - 11 lutego 2012, 14:27:15 - *.ssp.dialog.net.pl
dla nas to nigdy nie bedzie KS tylko zawsze Górnik i nic tego nie zmieni !!!

wis - 11 lutego 2012, 14:43:30 - *.polkowice.vectranet.pl
klub do poprzedniej nazwy nie wróci;-) zgadzam się.wynik słaby jak na takiego przeciwnika.kudyba mówił po meczu,ze słabo zagrali.

Tytttttt - 11 lutego 2012, 20:49:59 - *.play-internet.pl