29 czerwca 2012, 17:10 - Grodzisk Wielkopolski (stadion Dyskobolii)
Ruch Chorzów 1-1 AEL (Limassol)
Arkadiusz Piech 83 - Chris Dickson 34

Ruch Chorzów: (I połowa) Matko Perdijić - Igor Lewczuk, Michał Staszowski, Piotr Stawarczyk, Željko Đokić - Jakub Smektała, Marcin Malinowski, Gábor Straka, Łukasz Janoszka - Maciej Jankowski, Andrzej Niedzielan. (II połowa) Michal Peškovič - Željko Đokić, Marek Szyndrowski, Arkadiusz Lewiński, Maciej Sadlok - Kamil Włodyka, Paweł Lisowski, Filip Starzyński, Łukasz Janoszka - Grzegorz Kuświk, Arkadiusz Piech.

AEL (Limassol): Matías Degra (46 Isli Hidi) - Marco Airosa (46 Carlitos), Maykon, Edwin Ouon (46 Chrístos Theophílou), Stylianós Párapas (66 Andréas Kyriákou), Paulo Sérgio (46 Edmar) - Luciano Bebê (46 Rui Miguel), Dédé (46 Mários Nikoláou), Jorge Monteiro, Chris Dickson - Djilli Vouho (83 Ebo Andoh).

Ruch Chorzów zremisował 1-1 (0-1) z mistrzem Cypru AÉL-em w sparingu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.

W drugiej połowie w AÉL-u grał były pomocnik Zagłębia Lubin - Rui Miguel.

WSK - 29 czerwca 2012, 19:03:40 - *.dynamic.chello.pl
Świetny wynik jak na mecz z mistrzem Cypru. Z drugiej strony to okres przygotowawczy, więc nie ma się czym za bardzo podniecać.

Osiem - 29 czerwca 2012, 19:03:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kim by ten mistrz Cypru nie był, to chyba remis Ruchu z nimi można uznać za dobry wynik

Miras - 29 czerwca 2012, 19:11:12 - *.ssp.dialog.net.pl
"Niebiescy" remisują z mistrzem Cypru 1:1. Bramkę dla Ruchu w 83 minucie spotkania zdobył Arkadiusz Piech. Mecz kontrolny z drużyną AEL Limassol został rozegrany na boisku Groclinu w Grodzisku Wielkopolskim.

Patryk - 29 czerwca 2012, 19:11:35 - *.sileman.net.pl
Dla Ruchu strzelił Arek Piech ;]

jorguś - 29 czerwca 2012, 19:16:24 - *.adsl.inetia.pl
do KSG.dla was sukces to było utrzymanie w ekstraklasie.

olo - 29 czerwca 2012, 19:19:32 - *.toya.net.pl
Biorąc pod uwagę to że APOEL Nikozja świetnie radził sobie w LM w sezonie 2011/2012 (wyszedł z grupy) a AEL Limassol wygrał z nimi rywalizację w lidze to muszę Ruchowi pogratulować. Chociaż zobaczymy jak sobie poradzi ze słabymi rywalami w kwal. LE.

HKS - 29 czerwca 2012, 19:28:55 - *.ssh.gliwice.pl
W Ruchu nie grał Zieńczuk i Sultes , dochodzi Panka i może Baszczynski

Zabol - 29 czerwca 2012, 20:00:58 - *.208.105.243
odejdzie fornalak to po będzie tym pseudo klubie

@Zabol - 29 czerwca 2012, 20:10:56 - *.via.zamek.net.pl
"Fornalak" to nie ten klub. Natomiast jeśli chodziło Ci o Fornalika to pamiętaj że nawet jeśli odejdzie to piłkarze których uczył zostaną. Odejście trenera nie resetuje mózgów piłkarzy, tym bardziej że wtedy trenerem mógłby zostać Tomasz.
Nie będę Ci tutaj pisał obraźliwych rzeczy bo to gra piłkarzy jest najważniejsza a nie napinki. Zresztą widać to bo tym że jakoś ludzie którzy po meczu z Termeliką pisali "Ruch spadek" teraz nie mają już takiej pewności. Jednak teraz jest okres przygotowawczy i każdy wynik jest dobry bo chodzi o zgranie drużyny nie bramki. Co będzie? Zobaczymy!

dann33 - 29 czerwca 2012, 20:17:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grodzicki juz strzelo do slaska samobuje!!!!!

DENIS - 29 czerwca 2012, 20:45:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Gregor - 29 czerwca 2012, 20:54:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
były sprzedawane bilety na tym meczu?

Poli - 29 czerwca 2012, 21:12:16 - *.dynamic.chello.pl
Jaki wstyd cieszyc sie z remisu z druzyna z Cypru ...

Cichy77 - 29 czerwca 2012, 21:31:56 - *.toszek.com.pl
jaki wstyd byc zabolem.

pb23 - 29 czerwca 2012, 22:27:36 - *.westtech.com.pl
Nie Riu Miguel, tylko Rui Miguel Melo Rodrigues!!!

Palkarz - 30 czerwca 2012, 1:49:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no wynik napawa optymizmem. remis z jakby nie patrząc mistrzem cypru. Ruch potrzebuje jeszcze dobrego środkowego pomocnika i skrzydłowego bo baszczu myślę ze w końcu podpisze kontrakt:-)będzie świetna ekipa:-)oby tak dalej. Najważniejsze jest żeby zatrzymać trenera choć napewno kusi go perspektywa prowadzenia reprezentacji. A ja myślę ze czas na kadre przyjdzie a narazie waldek daj nam ten upragniony 15 tytuł mistrzowski. PozdRo z niebieskiej Pszczyny

jaca - 30 czerwca 2012, 8:36:19 - *.adsl.inetia.pl
Wstęp wolny.
Niebawem mecze Cypryjczyków z Piastem i Wisłą.
Ruch szczególnie dobrze grał w I połowie. W niczym nie ustępował przeciwnikom. Stracił przypadkowa bramkę. Po przerwie kilka zmian, ale mecz słabszy.
Piech w swoim stylu waleczny i szybki: wyrównał.
Zawody w sportowej atmosferze, choć momentami gra kontaktowa i dość ostra.

FTP - 30 czerwca 2012, 10:49:48 - *.pro-sys.pl
mistrz Cypru przygotowuje sie w Polsce a nasze ekipy musza gdzies jezdzic bo przeciez u nas nie da sie dobrze przygotowac do sezonu

FTP - 30 czerwca 2012, 10:51:13 - *.pro-sys.pl

PG Trynek - 30 czerwca 2012, 12:37:12 - *.gl.digi.pl
Piast ma jutro z nimi grać tylkoże ponoć mają grać tylko testowani piłkarze,a żaby to muszą wszędzie wętknąć coś jak jest post o Ruchu lub Piaście żal mi was

znaFCa - 30 czerwca 2012, 15:13:39 - *.232.140.84.rudna-net.pl