7 lipca 2012, 11:00 - Łódź (boczne boisko Widzewa)
Widzew Łódź 3-0 Pelikan Łowicz
Mariusz Rybicki 28, Mehdi Ben Dhifallah 55, Krzysztof Bodziony 59

Widzew Łódź: Michał Pytkowski (46 Patryk Wolański) - Souheïl Ben Radhia (58 Jakub Bartkowski), Gavrilo Petrović, Miroslav Kaluđerović, Adam Banasiak - Jakub Kowalski, Krzysztof Bodziony, Piotr Mroziński, Mariusz Rybicki (46 Emerson Carvalho), Radosław Mikołajczak (58 Patryk Stępiński) - Mehdi Ben Dhifallah (70 Mariusz Rybicki).

Pelikan Łowicz: (I połowa) Tomasz Laskowski - Robert Łakomy, Mykoła Dremluk, Krzysztof Brodecki, Damian Ceglarz - Cezary Czpak, Mikołaj Zwoliński, Karol Kopeć, Mariusz Solecki, Jewhenij Chorolśkyj - Sebastian Ceglarz. (II połowa) Tomasz Laskowski (60 Mariusz Jędrzejewski) - Radosław Domińczak, Konrad Grenda, Krzysztof Brodecki (60 Mykoła Dremluk, 75 Robert Łakomy), Michał Adamczyk - Damian Kosiorek, Patryk Pomianowski, Konrad Kowalczyk, Rafał Trakul - Mariusz Trakul, Caro Tarcira Santos.

sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź).

Widzew Łódź na własnym terenie wygrał 3-0 (1-0) sparing z drugoligowym Pelikanem Łowicz.

W drużynie gospodarzy zagrało dwóch nowych testowanych zawodników: Krzysztof Bodziony (Flota Świnoujście) i Radosław Mikołajczak (Elana Toruń).

źródło: własne / Widzew Łódź / Widzewiak / Sport.pl / Pelikan Łowicz

Dodano: 7 lipca 2012, 12:46:06

rtswidzew - 7 lipca 2012, 12:52:35 - *.181.217.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Widzew, wczoraj 3:0 dziś 3:0

waldiAG - 7 lipca 2012, 12:54:27 - *.dynamic.mm.pl
właśnie co z pomocnikiem Arki Jakubem Kowalskim już go nie testują?

rado - 7 lipca 2012, 12:55:42 - *.toya.net.pl
były zmiany czy grali wyjściowym składem

luck - 7 lipca 2012, 13:10:11 - *.dynamic.chello.pl
co z Bieniukiem ???

tomy - 7 lipca 2012, 13:13:10 - *.dynamic.mm.pl
właśnie ?? nie zagrał ani w tym anu w poprzednim meczu. wygląda na to że jednak odejdzie...

kicaj - 7 lipca 2012, 13:37:03 - *.181.128.246
czy kibice Floty i Elany mogliby napisać coś o odpowiednio Bodzionym i Mikołajczaku???

Pan Jaja - 7 lipca 2012, 13:41:27 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
zato mocno odradzam Dudka, cienias i szrot wielki

jqs - 7 lipca 2012, 14:05:27 - *.xdsl.centertel.pl
Z tego co słyszałem to Dudek wczoraj zagrał całkiem dobrze, więc taki cienki nie jest.

Flota - 7 lipca 2012, 14:15:50 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Odradzam Bodzinego - niech wraca do nas !!!! Tak na poważnie, dobry zawodnik 1 ligowy , skromny zarówno na boisku jak i poza nim. Bodzio - powodzenia albo wracaj do Świnoujścia.

1910 - 7 lipca 2012, 14:34:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kowalski pokazał się z bardzo dobrej strony, rozegrał całe spotkanie.
Powinni go brać.
Rybicki w 75 min nie wykorzystał sytuacji sam na sam próbował mijać bramkarza, ale coś nie pykło.
Pelikan nie miał chyba żadnej sytuacji.

kibic - 7 lipca 2012, 15:31:50 - *.lowicz.mm.pl
Co to za szrot Wesołowski sprowadził? 0.o
Jewhenij czorolśkyj?
caro tarcira santos?

Rdmsky - 7 lipca 2012, 16:58:16 - *.dynamic.chello.pl
Cezary Czpak??? Czyżby gwiazdor kariere wznowił??

Wyspiarz57 - 7 lipca 2012, 22:46:24 - *.uznam.net.pl
Bodzionny to bardzo ambitny i doswiadczony gracz,potrafi wygrywac mecze jedna akcja,porywa do gry caly zespol i jest mocna strona Floty,dziwne ze lodzki klub tego nie widzi,chociaz w sparingu strzelil gola i mial asyste,jeden z lepszych zawodnikow w 1 lidze,a spokojnie poradzi sobie w ekstraklasie

Kiler - 7 lipca 2012, 23:33:20 - *.opera-mini.net (*.20.70.65)
Biedakimam nadzieje ze ten 2 tysieczny stadionik spadnie z EK!

1922rts - 7 lipca 2012, 23:42:57 - *.opera-mini.net (*.113.68.83)