21 lipca 2012, 11:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Grzegorz Rasiak 59, Łukasz Kacprzycki 70, Andreu 82 (k) - Paweł Baranowski 44

Lechia Gdańsk: Sebastian Małkowski - Deleu (46 Marcin Pietrowski), Krzysztof Bąk (46 Jarosław Bieniuk), Sebastian Madera, Lewon Hajrapetjan (46 Vytautas Andriuškevičius) - Ricardinho (46 Łukasz Kacprzycki), Łukasz Surma (46 Maciej Kostrzewa), Marko Bajić (46 Mateusz Machaj), Andreu, Piotr Wiśniewski (46 Paweł Nowak) - Adam Duda (46 Grzegorz Rasiak).

Stomil Olsztyn: Tomasz Ptak (46 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Andrzej Niewulis, Paweł Głowacki - Łukasz Suchocki (71 Daniel Michałowski), Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński (71 Michał Glanowski), Mindaugas Kalonas (60 Krzysztof Filipek), Tomasz Strzelec (46 Michał Świderski) - Szymon Kaźmierowski (60 Paweł Łukasik).

widzów: 1500.

Lechia Gdańsk wygrała w spotkaniu sparingowym z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3-1 (0-1).

źródło: własne / stomil.olsztyn.pl / Stomil Olsztyn / Lechia Gdańsk / sport.trojmiasto.pl

Dodano: 21 lipca 2012, 12:44:32

Tyski - 21 lipca 2012, 12:50:11 - *.tychy.vectranet.pl
dużo widzów jak na sparing ;o

Miki - 21 lipca 2012, 12:51:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak grał Kaźmierowski w Stomilu?

WISO - 21 lipca 2012, 12:52:02 - *.adsl.inetia.pl
Ale żenadna liczba Kibiców mna tym meczu.. Lechia nie ma Kibiców chyba..

MlodyLG - 21 lipca 2012, 13:15:10 - *.dynamic.chello.pl
Kostrzewa i Kacprzycki, jeżeli dostaną szansę od Bobo, mogą stanowić o sile Lechii w przyszłym sezonie. Głównie dzięki nim Lechia wygrała mecz.

Kamil - Kr - 21 lipca 2012, 13:28:45 - *.146.139.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwsza połowa była bardzo denna, zero akcji Lechii wiało nudą. W drugiej połowie Bobo Kaczmarek dokonał zmian i gra wyglądała już zupełnie inaczej. Świetny jest Łukasz Kacprzycki, mimo 165 cm wzrostu rządził i dzielił na boisku. Ma serce go gry, jest szybki i ma rewelacyjne podania w tempo. Ricardinho musi się naprawdę postarać bo ten młokos może w przyszłości być w pierwszej jedenastce.
Grzesiu Rasiak ulubieniec gdańskiej publiczności zdobył co prawda bramkę ale jego dynamika nie zachwycała. Mimo tego pozostawił po sobie dobre wrażenie w dzisiejszym meczu.
Dużo przyszło kibiców jak na sparing o 11 rano.

Dariusz - 21 lipca 2012, 13:54:26 - *.adsl.inetia.pl
Rasialdooooooooooooooooooooooooo!!!
Będzie królem strzelców T-mobile!!!

owsiaklg - 21 lipca 2012, 14:51:31 - *.slupsk.vectranet.pl
Napinka sledzi jak zwykle,niech lepiej naszpisza ile przyszło arki na mecz ligowy z Wisła Płock

Pepe - 21 lipca 2012, 15:01:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy po meczu zadowolony z wyniku i gry Lechii był trener ksywka Całuje raczki.

BSK - 21 lipca 2012, 15:21:37 - *.play-internet.pl
Ten Kostrzewa to nie syn trenera Kostrzewy? Jeśli wiecie o kogo chodzi, to napiszcie coś wiecej. Bobo przez całą swoją karierę miał asystenta w postaci trenera Kostrzewy

Kostrzewa - 21 lipca 2012, 17:09:01 - *.play-internet.pl
Zapewniam, że nie jestem synem wspomnianego Kostrzewy

www - 21 lipca 2012, 20:11:23 - *.aster.pl
100-mil był lepszy w tym meczu , jak dalej bedzie tak rozwalał przeciwników to Niecieczę pukna przynajmniej 6-1

TMLG - 22 lipca 2012, 12:56:56 - *.dynamic.chello.pl
Stomil był troche lepszy tylko w 1 połowie. Z tym się zgodzę. To co robił Wiśniewski i niedokładność Bajić-a pozostawia wiele do życzenia. A Wiśnia w tej dyspozycji to max rezerwy...
W 2 połowie Stomil praktycznie nie istniał więc stwierdzenie że był lepszy w tym meczu jest mocno przesadzone. Brawo dla młodzieży Lechii za ten mecz!

kuba - 22 lipca 2012, 20:34:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl