1 lipca 2012, 18:00 - Grodzisk Wielkopolski (stadion Dyskobolii)
Piast Gliwice 1-3 AEL (Limassol)
Djilli Vouho 36 (s) - Djilli Vouho 18, Sebastião Gilberto 31, Chris Dickson 78 (k)

AEL (Limassol): (I połowa) Isli Hidi - Marco Airosa, Carlitos, Edwin Ouon, Chrístos Theophílou, Mários Nikoláou, Jorge Monteiro, Luciano Bebê, Djilli Vouho, Edmar, Sebastião Gilberto. (II połowa) Matías Degra - Marco Airosa (83 Andréas Kyriákou), Carlitos, Stylianós Párapas, Chrístos Theophílou, Dédé, Paulo Sérgio, Rui Miguel, Djilli Vouho (60 Chris Dickson), Edmar, Sebastião Gilberto (70 Ebo Andoh).

W sparingu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim Piast Gliwice przegrał 1-3 (1-2) z mistrzem Cypru AÉL-em.

W zespole Piasta wystąpili bramkarze Jakub Szmatuła i Dariusz Trela, ponadto Radosław Murawski, Patryk Nalepa oraz Krzysztof Hałgas. Resztę zespołu stanowili gracze testowani.

W AÉL-u zagrał były pomocnik Zagłębia Lubin - Rui Miguel.

Gliwice - 1 lipca 2012, 20:07:19 - *.net.brewet.pl
Składy pewnie będą później, dowiemy się kto grał z listy przyszłych piłkarzy Piasta od 001 do 104.

hmm - 1 lipca 2012, 20:13:11 - *.prtc.net
samobój

Gliwice - 1 lipca 2012, 20:16:18 - *.net.brewet.pl
No tak, reszty się nie dowiemy, o naszych to wiemy że młodzi sobie pograli, a nazwiska testowanych nie znane.

Cyprus - 1 lipca 2012, 20:19:26 - *.centertel.pl
widac bandrowcy juz maja dobre rezultaty. Tak trzymac ten poziom do samego konca.

---|||--- - 1 lipca 2012, 20:27:01 - *.gl.digi.pl
No na prawdę bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę, że w drużynie Piasta zagrali sami testowani zawodnicy których na treningu zjawiło się aż 104. A zagrali z mistrzem Cypru - to czy jest to zły wynik odpowiedzcie sobie sami

typ - 1 lipca 2012, 21:07:10 - *.anonymouse.org
pierwsze koty za płoty, pierwsze śliwki robaczywki... palnijcie sie w glowe. 1-3 to jest wynik i różnica klas. Teraz pierwsze koty, chwile przed startem ligi "to tylko sparingi" a pod koniec rundy zmęczenie sezonem

mlody - 1 lipca 2012, 21:30:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zabki - idzcie lepiej na wasz Rynek w Zabrzu....podobno mieliscie miec majstra w 2012

PIAST - 1 lipca 2012, 21:44:32 - *.dynamic.chello.pl
Znów najwięcej w temacie Piasta mają do powiedzenia żaby choć jak sami twierdzą Piast im wisi.
Co do meczu to śmieszne jest stawianie tego wyniku jako wyznacznika. Mistrz Cypru to poziom nieosiągalny dla zespołów z Polski. Tym poziomem jest Liga Mistrzów. Skład totalnie eksperymentalny który na boisku widział się pierwszy raz w życiu.
W sparingach nie chodzi o wyniki widać mało ludzi niby znawców z 90minut o tym wie.
Pozdrawiam normalnych kibiców.

xyz - 1 lipca 2012, 22:41:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
nie brałbym tego wyniku na powaznie biorąc pod uwage to ze piast grał w rezerwowym składzie wiec żabki nie macie sie co spinac bo w tym sezonie czas na was byście polecieli tylko Ruch

miodzik - 2 lipca 2012, 1:03:38 - *.range81-159.btcentralplus.com
na pierwszy mecz Piasta stawilo sie 104 chetnych do gry zawodników, to tyle samo ilu stawilo sie pod siedzibami polskich potentatów po odbiór zaleglej kasy.

lukas123 - 2 lipca 2012, 10:27:54 - *.kal.pl
I taki wynik będzie 17 sierpnia czyli Górnik wygra

Rafa95 - 2 lipca 2012, 10:34:04 - *.adsl.inetia.pl
Głąby co się napinacie przecież jest napisane ,że wystąpili gracze testowani...

gryf slups - 2 lipca 2012, 10:47:14 - *.opera-mini.net (*.217.4.46, 212.2.96.15)
wiadomo jak w piaście spisali się gibczyński i biegański

mz - 2 lipca 2012, 12:33:17 - *.cable.smsnet.pl
piast pewny spadek

...piast.. - 2 lipca 2012, 12:48:20 - *.123.221.132.gl.digi.pl
nazwiska testowanych mogli chociaz podac...

Cichy77 - 2 lipca 2012, 13:31:04 - *.toszek.com.pl
Ruch z nimi zremisowal ,Piast przegral czyli jutro w sparingu 2-1 dla niebieskich,a zaboli to boli.

adi-zab - 2 lipca 2012, 21:17:46 - *.zabrze.vectranet.pl

Te mlody a ty se pojedź na ten twój rynek tramwajem.

...piast.. - 3 lipca 2012, 9:46:03 - *.123.221.132.gl.digi.pl
spoko adi-zab ale powiedz z ktorego peronu?? z drugiego ktorego w zabrzu nie ma hahahahha!!