14 lipca 2012, 11:00 - Wronki
Lechia Gdańsk 1-2 Chrobry Głogów
Andreu 83 (k) - Mateusz Hałambiec 35, Zbigniew Grzybowski 45

Lechia Gdańsk: Patryk Sobczak (46 Michał Buchalik) - Deleu, Sebastian Madera, Krzysztof Bąk, Lewon Hajrapetjan - Abdou Razack Traoré (46 Łukasz Kacprzycki), Marko Bajić (56 Mateusz Machaj), Mateusz Machaj (46 Ricardinho), Andreu, Paweł Nowak - Grzegorz Rasiak (46 Piotr Grzelczak).

Chrobry Głogów: Michał Augustyn (46 Andrzej Budnik) - Krzysztof Ziemniak (55 Adam Filbier), Rafał Otwinowski (46 Paweł Odrzywolski), Michał Michalec (79 Rafał Otwinowski), Adam Samiec (70 Łukasz Kuczer) - Bartosz Machaj (46 Tomasz Kowalczuk), Krzysztof Ulatowski (46 Maciej Soboń), Mateusz Hałambiec (65 Damian Celuch), Damian Sędziak (46 Michał Bukraba) - Grzegorz Wan (70 Michał Motyl), Zbigniew Grzybowski (55 Rafał Miazgowski).

W sparingu rozegranym we Wronkach Lechia Gdańsk przegrała 1-2 (0-2) z drugoligowym Chrobrym Głogów.

Raków1921 - 14 lipca 2012, 13:00:02 - *.apus-net.pl
Chrobry widze mocny skład , mogą powalczyć o awans. Lechia podstawowym składem przegrała , środek tabeli max.

ChG - 14 lipca 2012, 13:03:41 - *.master.pl
Brawo Chrobry szkoda głupio straconej bramki z karnego ale jest dobrze

sdfdsf - 14 lipca 2012, 13:04:13 - *.rev.pro-internet.pl
przecież to tylko sparing. ogarnijcie się...jakiś chroby w normalnej grze nie miałby szans.

ChG - 14 lipca 2012, 13:06:16 - *.master.pl
sdfdsf:
tłumacz tak sobie

kibic - 14 lipca 2012, 13:08:39 - *.master.pl
W Chrobrym nie ma już Kaliciaka? Grał z Miedzią hmm.

pja - 14 lipca 2012, 13:11:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kaliciak za drogi dla ChG

och - 14 lipca 2012, 13:12:18 - *.master.pl
brawo Chrobry !!!

w - 14 lipca 2012, 13:12:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obie bramki zawalil mlody bramkarz Lechii,dwa stale fragmenty gry. nie ma sie czym podniecac

sdf - 14 lipca 2012, 13:13:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pojedynku braci Machajów Bartosz lepszy od Mateusza

LG4ever - 14 lipca 2012, 13:16:10 - *.dynamic.chello.pl
WSTYD, wszystkiego dobrego dla Chrobrego, tak w podziękowaniu za Mateusza ;-)

zen - 14 lipca 2012, 13:17:33 - *.adsl.inetia.pl
W Lechii to nawet dwóch Machajów grało ;)
Lista zawodników sugeruje, że jeden grał w I połowie, a drugi wszedł w 56 minucie...

leszeg - 14 lipca 2012, 13:27:13 - *.srem.net
Lechia, Belchatow albo Widzew - spadek

bepe - 14 lipca 2012, 13:29:42 - *.play-internet.pl
Celi trzymaj się ;) !

Sens - 14 lipca 2012, 13:33:47 - *.adsl.inetia.pl
Nie rozśmieszajcie mnie, czy do waszych główek kiedykolwiek dotrze fakt, iż drugiego takiego meczu NIE zagrają? Oprócz wyniku, liczy się styl gry, to, jak wpadały bramki, na jakim etapie przygotowań jest drużyna, jaka intensywność treningów jest w drużynie, jak podchodzą do tego spotkania pod względem psychologicznym, na jakim etapie zgrywania jest określona kadra, nad czym pracują w danym momencie, na co kładą największy nacisk. Pomijam warunki dnia, określonego czasu. Mógłbym tak jeszcze wymieniać długo. I tak, owszem, Lechia powinna wygrać z Chrobrym, bo gra w Ekstraklasie i wypadałoby takich rywali ogrywać, ALE nie jest to celem NADRZĘDNYM. W Polsce, jeżeli piłkarze nie grają na maksimum swoich możliwości, to są w stanie przegrać z każdym; nie ma też powodów, by oczekiwać takiej gry od jakiegokolwiek klubu w okresie przygotowawczym. MY, to jeszcze nie Anglia, Niemcy czy Hiszpania, by z łatwością łoić trzecioligowe zespoły. Zresztą, w tych krajach również zdarzają się i takie wpadki, bo każdy jest człowiekiem, a ludziom wpadki się zdarzają, co naturalne!

Sens - 14 lipca 2012, 13:36:17 - *.adsl.inetia.pl
Więc nie rozśmieszajcie mnie proroctwem nt. całego sezonu, po wyniku meczu Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów. To jest ledwie jedno ziarno, spośród tysiąca innych, odnoszących się i budujących cały przyszły sezon.

Martin - 14 lipca 2012, 13:36:21 - *.rev.pro-internet.pl
Poleci Polonia bo nie będzie fuzji a nie mają kadry, i Bełchatów. Widzew też ma słabą kadrę obecnie. Sobczak trochę się nie popsiał z tymi bramkami. Wszedł Buchalik to już było spokojnie.

dfr - 14 lipca 2012, 13:40:42 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Traore juz niedlugo w Legii

partyzant_ - 14 lipca 2012, 13:47:24 - *.xdsl.centertel.pl
wstyd! ciekawe jakie jeszcze Bobo nam drewniaki (Rasiaki Bieniuki) wymyśli. Na PGE będą pustki i Kuchar pójdzie z torbami to jedyny plusy na przyszłość

logika - 14 lipca 2012, 13:49:07 - *.xdsl.centertel.pl
bez kasy i transferów to niestety będzie 1 liga Kuchar

TMLG - 14 lipca 2012, 13:53:00 - *.adsl.inetia.pl
Oceniajcie zespół jak gra w sezonie nie w sparingach przed sezonem gdzie tak naprawdę uczą się dopiero tego czego wymaga od nich Bobo. Jak sam Kaczmarek powiedział niedawno, na oceny przyjdzie dopiero czas, póki co liczy się jak zespół wykonuje założenia taktyczno-techniczne, które trenują.

toro - 14 lipca 2012, 14:23:18 - *.205.125.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To tylko sparing ,ale czy drużyna ekstraklasowa nie ma ambicji golić kelnerów w takich meczach ? Teraz Głogów wcześniej Znicz bez jaj sami słabeusze i Lechia nic nie gra.Coś pachnie że drugi raz Piast będzie się podkładał żeby utrzymać Gdańsk w ekstraklasie no chyba ze polecą razem .OBY!

zwirasAG - 14 lipca 2012, 14:27:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Lechia, w tym sezonie uda się Wam spaść
pozdrowienia z Gdyni

PiotrROTMA - 14 lipca 2012, 14:52:10 - *.244.206.91.rev.jpk.pl
Żwiras.... Wam uda się zremisować z GKSem Katowice ;)

Lechia - 14 lipca 2012, 16:03:27 - *.dynamic.chello.pl
do zwirasAG
Coś czuję że Arce w najbliższym sezonie uda się spaść do 2 ligi!

tyton - 14 lipca 2012, 20:33:48 - *.centertel.pl
podobno Samiec z Chrobrego ma po tym meczu iść do Lechii!

gg - 14 lipca 2012, 22:04:01 - *.dynamic.qsc.de
podobno wczoraj gral drogi sklad i byl tylko cienki remisik,a dzisiaj mial byc pogrom !!!!lechia bedzie
sie bronila przed spadkiem,ale czy sie uda?

AG - 15 lipca 2012, 1:27:10 - *.gdynia.mm.pl
Hahaha Brawo betony ;]

Tylko Chro - 15 lipca 2012, 10:18:12 - *.play-internet.pl
Chrobry grał podstawowymi piłkarzami w 1 połowie, w 2 połowie grał w większości zawodnikami testowanymi, na szczęście udało nam się wygrć
karny dla lechii jak zwykle z niczego,bo znowu piłkarze lechii sami rzucają się w pole karne i symulują, a sędzia się na to nabiera

JETHRO - 15 lipca 2012, 16:36:35 - *.toya.net.pl