14 lipca 2012, 11:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Cartusia Kartuzy 0-0 Pogoń Szczecin

Cartusia Kartuzy: Kacper Tułowiecki - Damian Nurek, Piotr Karasiński, Łukasz Gładczuk (60 Dawid Ksiuk), Mateusz Wiech (46 Michał Kowalkowski) - Artur Formela, Łukasz Puczyński, zawodnik testowany, Ryszard Dawidowski, zawodnik testowany (46 Jakub Hoffmann) - zawodnik testowany (46 Arkadiusz Kordyl).

Pogoń Szczecin: Bartosz Fabiniak (70 Krystian Rudnicki) - Grzegorz Bonin, Mateusz Szałek, Błażej Radler, Przemysław Pietruszka (70 Rafał Gutowski) - Adrian Budka (70 Kajetan Pogorzelczyk), Takafumi Akahoshi, Sebastian Rudol, Sergei Mošnikov, Robert Kolendowicz (70 Mateusz Lewandowski) - Donald Djoussé.

W swoim pierwszym dzisiejszym spotkaniu sparingowym Pogoń Szczecin bezbramkowo zremisowała z trzecioligową Cartusią Kartuzy.

źródło: własne / Pogoń Szczecin / Cartusia Kartuzy

Dodano: 14 lipca 2012, 12:45:47

MKSPS - 14 lipca 2012, 12:47:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cartusia nie istniała, Pogoń 30 bramkowych sytuacji ale niestety nic nie chciało wpaść. Liczę, że po południu, w sparingu z nożownikami już zacznie wpadać.

wiko - 14 lipca 2012, 12:48:15 - *.globalconnect.pl
Heh, z relacji na oficjalnej strony, można wyczytać same ataki Pogoni, niestety nieskuteczne. W 70 minucie pojawili się młodzi, a Cartusia ledwo biegała.

Pogoń Szcz - 14 lipca 2012, 12:49:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszystko fajnie a napastnika jak nie było tak niema.Królestwo za napastnika bo będzie lipa. Drugi sparing i żaden napadzior jeszcze nic nie strzelił

stress - 14 lipca 2012, 12:50:10 - *.dynamic.chello.pl
Kogo to obchodzi kto przeważał ? wynik to wynik...leci gdzieś w karty historii i nikt nie będzie pamiętał za 5 lat kto przeważał, tylko jaki był wynik.
Pogoń pierwszy kandydat do spadku w Ekstraklasy.

wiko - 14 lipca 2012, 12:53:15 - *.globalconnect.pl
@stress z ciebie taki młokos że hoho, zobacz inne mecze drużyn ekstr. To się zdziwisz i sam przejdziesz do historii jaki bez-mózg. Zresztą zremisowali z Cypryjską drużyną, tamta liga jest mocniejsza od nas, co z tego że w 2 połowie grali rezerwą... W imię zasady historii zremisowali...

Pogoń Szcz - 14 lipca 2012, 13:01:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak nie umiesz wygrać to przynajmniej zremisuj i ta zasada została zastosowana w tym sparingu

ladziu - 14 lipca 2012, 13:02:03 - *.play-internet.pl
to tylko sparing bez jaj. Nie przywiązujcie uwagi do meczu kontrolnego

Paprykarz - 14 lipca 2012, 13:03:14 - *.162.125.91.dyn.plus.net
Mega slabo! Przeciez to 3 liga! Powinno byc z 3:0. Mam nadzieje, ze ustrzela cos Craksie.

citizen - 14 lipca 2012, 13:05:39 - *.12-2.cable.virginmedia.com
Fakt, III liga i nie bylo bramki. Ale cieszy to, ze ta Cartusia to nie istniala w ogole.

wazaq - 14 lipca 2012, 13:07:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czy ktoś może napisać z jakich przyczyn nie zagrał Maciek Dąbrowski w drużynie Pogoni, czy jest jeszcze na zgrupowaniu w Gniewinie

ssss - 14 lipca 2012, 13:13:18 - *.play-internet.pl
Dąbrowski zmienia dziś stan cywilny.

beck - 14 lipca 2012, 13:14:20 - *.pr1-nat.espol.com.pl
wazaq - pewnie zagra w drugim sparnigu dzisiejszym z cracovią

Pogoń Szcz - 14 lipca 2012, 13:15:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@wazaq dokładnej informacji to nie ma na stronach Pogoni Szczecin czy jest ale powinien być bo wyjechał z całą drużyną na obóz do Gniewina i pod koniec tygodnia mieli podpisać z nim kontrakt a tu zero informacji czy podpisali tak więc nie gwarantuje że jest bo może nie dogadali się co do kontraktu i już go nie ma kto to wie?

mks - 14 lipca 2012, 13:37:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem po co robić newsy z nieoficjalnych sparingów. To jakby wspólny trening jest.

Pogoń Szcz - 14 lipca 2012, 13:42:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mks że ciebie to nie interesuje to nie znaczy że innych też nie. Brawo 90minut.pl jesteście najlepszym portalem piłkarskim w Polsce według mnie

hugo - 14 lipca 2012, 14:29:54 - *.205.115.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To paprykarz będzie konsumowany bez chlebka w EX ,Zaczyna Zagłębie .

adam - 14 lipca 2012, 15:08:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tymi czarnymi z przodu to szału nie będzie. Jeden potyka sie o linie pola karnego, drugi strzela ze dwa razy do roku Krolestwo za napastnika, jak ktoś napisał wcześniej.

adam - 14 lipca 2012, 15:09:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

salceson - 14 lipca 2012, 16:22:47 - *.sabaservice.com.pl
Pogon grała rezerwami to tłumaczy wynik

PSfan - 14 lipca 2012, 16:56:35 - *.dynamic.chello.pl
...ale nie tłumaczy brak u napadziora....

aaaaasssss - 14 lipca 2012, 17:25:09 - *.play-internet.pl
Cartusia tak nie istniała że miała ze trzy stuprocentowe sytuacje

miras - 14 lipca 2012, 18:06:41 - *.ip.netia.com.pl
gdzie frączczak???

stolem - 14 lipca 2012, 19:49:37 - *.dynamic.chello.pl
Jak dla mnie to ten wynik dla Pogoni to wstyd, bo jaki poziom prezentuja,gdy nie potrafia 3 ligowemu zespolowi strzelic bramki. Nieważne, ze to był mieszany skład Pogoni, bo Pan: Bonin, Budka, Djoussie powinni rozjechać Kartuzy. Gratuluje Cartusii za wynik. Widać, ze to ogarnieta druzyna. Pozdrawiam

Wojtek SZC - 14 lipca 2012, 21:18:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Frączak na testach w Bałtyku Gdynia!

1910 - 15 lipca 2012, 0:28:50 - *.icpnet.pl
fraczak w baltyku? co za brednie

MKS - 15 lipca 2012, 12:11:01 - *.szczecin.mm.pl
co wy gadacie jak to jest mecz kontrolny po to żeby trener poćwiczył różne ustawiania :D:D a wy od razu spina ha ha jak małe dzieci. A jak by POGOŃ nic nie grała a wygrała po karnym 1:0 to byście pisali że fart a jak było by 3:0 to dlaczego tak mało będzie liga i zobaczymy co zagrają POZDRO DLA NORMALNYCH

MKS - 15 lipca 2012, 12:15:53 - *.szczecin.mm.pl

KartuzyBia - 15 lipca 2012, 21:16:45 - *.cdma.centertel.pl